Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Hepsini geçtim renk derinliği Xbox ile TV arasında bir konu. Oyunun 8bit yazılması gibi birşey söz konusu olamaz ki. Siz yayını Xbox üzerinden alıyorsunuz, renk derinliği TV'niz ile uyumlu olduğu müddetçe hiçbir sorun yaşamazsınız.
    Elinde hdtv’nin test videosundaki gibi gelen kodu, datayı anlık gösterebileceğin ekipman varsa ve test edersen hep beraber öğrenmiş oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K tv ler aldatmaca yeterli içerik Yok ben daha bi 10 sene 1080p kullanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

4K tv ler aldatmaca yeterli içerik Yok ben daha bi 10 sene 1080p kullanırım
    4k TV kullanınca 1080p TV nin ne kadar eski bir teknoloji olduğunu anlıyorsunuz. Olayı sadece oyun boyutuna indirgemeyin. 4k remux filmler artık çok yaygın, bununla birlikte Netflix 4k içerik sunuyor, bein sports haftada 2 maçı 4k veriyor vs . Bununla birlikte iyi bir 4k TV nin müthiş bir upscale becerisi oluyor. Normal 1080p bir içeriği bile çok daha kaliteli bir şekilde izleyebiliyorsunuz. 10 sene daha 1080p kullanıp o anki güncel teknolojiye geçtiğinizde muhtemelen zaman makinesine binmiş gibi olursunuz.

• yazın yaylaya teyzemlere gitmiştim küçük tv vardı dünya kupasının birkaç maçını orada izlemiştim izlerken sıkıntı olmadı fark sadece küçük ekran olması gibi geliyor gözümüz alışıyor ama eve gelip 4k 55mu9000 tvmin cam gibi görüntülerini gördüğümde ne güzel tvm varmış dedim ilk saniyesinde iyisini görmeden kendimizinkinin iyi olup olmadığını bilemeyiz. bu herşey için böyledir bir yemeğin daha iyi yapılanını yemezsen kendi yediğini çok güzel sanabilirsin bilemezsin. 4k tv alırsın ama internetin kotalıdır bunun nimetlerinden faydalanamazsın kota dolacak yavaşlayacak diye bütçe sıkıntıysa şimdilik 1080 ile devam edilebilir 2020 lerde 8klar çıkacak daha sonraki yıllarda ciddi fiyat düşüşleri olabilir 4k tvlerde yaygınlaşacakları için
  • Slm beyler

1080p Tv'im var o yüzden X almayıp S modelini alsam , grafik detayı olarak aynı kalıp sadece 1080p'de oynayabilir miyim ? X ile aralarında fiyat farkı fazla ?

Birde oyun fiyatları ne kadar PS4'e göre ne kadar ucuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Slm beyler

1080p Tv'im var o yüzden X almayıp S modelini alsam , grafik detayı olarak aynı kalıp sadece 1080p'de oynayabilir miyim ? X ile aralarında fiyat farkı fazla ?

Birde oyun fiyatları ne kadar PS4'e göre ne kadar ucuz ?
    Grafik detayı kare hızı gibi farklılıklarda var sadece çözünürlük farkı yok iki konsol arasında mesela FH 4 Xbox one da 1080p 30 fps one x de 1080p 60 fps yada 4K 30 fps

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xbox için servis kaydı oluşturdum. müşteri temsilcisine sorunları anlatınca, hard disk problemi var dedi. şöyle anlattı.
    "sizin cihazınız alınacak, parçalara ayrılacak. sağlam parçaları geri dönüşüme verilecek. bozuk olanlar atılacak. size yeni cihaz göndereceğiz. yeni cihaz ise geri dönüşümden gelen parçalarla birleştirilmiş, sizin cihazınız muadili birşey olacak" dedi.
    yani 2.el cihaz gönderecekler. anlamadım gitti. aynı durumu yaşayan oldumu aranızda.
  • Son güncelleme ile dolby vision özelliği geldi konsola şu anda oyunlarda var mı bu destek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Son güncelleme ile dolby vision özelliği geldi konsola şu anda oyunlarda var mı bu destek ?

Dolby Vision oyunlarda kullanılan bir teknoloji değil sadece netflix ve 4k bluray filmlerde destekleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackkk kullanıcısına yanıt
    xbox a update mi geldi
  • Bu konsolu almak yaptığım en mantıklı alışverişlerden birisi oldu. Playstation 4 alsaydım muhtemelen 5-6 tane oynamak istediğim exc oyunları bitirmiştim ve konsolu kapatmış olurdum tabi o oyunlara o paraları vermeyeceğim için bir sürü takas falan işiyle uğtaşır dururdum. Gerçi evden uzakta olduğum için Xbox'ı da açamıyorum ya neyse. Ama hem 4k 30 fps destekli bir konsol hem de yüzlerce oyunu çok cüzi bir miktara oynayabiliyorum. Adamlar resmen bir oyun makinesi yapmışlar, takılmadan, kasmadan, SESSİZ, istersen full hd 60 fps takıl istersen 4k aç oyna, ileride 4k tvler ucuzlarsa alır takar devam ederim. Playstation alsaydım şimdi konsolu kapatmış muhtemelen Last of Us 2'nin çıkış tarihine kadar kutusuna koyardım. O da muhtemelen 2019'u bulur diye düşünüyorum. Playstation 4 almak için en mantıklı tarih Playstation 5 çıkyığı gündür çünkü hem ucuzlauacak hem de exc oyunların hepsi olacak. O da zaten o tarihlerde 8-9 veya 10 tane bence KALİTELİ oyuna tekabül ediyor. Şöyle bir durum var Xboc One X çıkmamış olsaydı Xbox One S Playstation 4 arasında kalsaydım kesinlikle Playstataion 4'ü tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Ekim 2018; 9:6:44 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Evet 686 mb boyutunda dolby vision özelliği eklenmiş konsola.

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    evet dün indirdim
  • Amerika ‘ dan alınan one x lerde direk fişe takıp oynayabiliyor muyuz? Yoksa eskisi gibi çevirici adaptör mü lazım.

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz çalışır ama fişin ucu olmuyor onuda ufak bir dönüştürücü ile halledebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam garanti durumu ne olur peki? Black fridayda one x geçiş yapmak niyetindeyim bende?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1FC651D

Rdr2 Xboxa 4k gelince bu troller konudan tüyecek, at fava bekle.
    Hocam troller aynen dediğiniz gibi konudan ikilemişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Hocam garanti durumu ne olur peki? Black fridayda one x geçiş yapmak niyetindeyim bende?
    ben one s'imi amerikadan almıştım... garanti microsoftun sitesinde var görünüyor ama alet bozulup da servise gitmiş değil... o yüzden %100 konuşamıyorum... ama kinect'i olanların one s için adaptör isteme formunu türkiyede doldurdum(amerikadan alınma one s'in seri numarasıyla) ve adresime gönderildi adaptör... yani global bir destek söz konusu...
  • kardeş sen bence 720p ye dön :)
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.