Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.519
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım gelecek yeni partilerle 3000-3500 bandına inecek one x'ler... bakınız örnek:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-x-1tb-konsol-battlefield-5-battlefield-1943-1186375.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter11

Hocam merhaba,

Ben yeni servise gönderdim xbox ı. Bahsettiğin gibi servis görmüş başka bir cihaz gönderdiler. Cihaz yeni gibi fakat sıfır olmadığı aşikar. Benim servise gönderdiğim ürüm 2 aylık idi. Şimdi gelen cihazda kullanılan parçalar ne kadar yeni tartışılır. Microsoft ile iletişime geçeceğim. Konu hakkında tekrar bilgilendirme geçerim.
    vallahi ben vazgeçtim göndermedim. peki neden. sonkez bi sıfırlama yapayım dedim. tüm üyeliklerimi iptal ettim. gamepass ve xbox live. satın aldığım bir oyun vardı. pes2019. onu yükledim. girdim oynadım. sürekli netflix kullanıyorum. baktım sorun yok. dedim devam :)
  • xbox taşınabilir diski oyunlar için hdd yeniden biçimlendirdi. bu diski şuan pc ye taktığımızda hdd olarak algılamıyor. Diski ikiye bölme şansımız var mı? bir tarafında oyun diğer tarafında istediğimiz dosya veya filmleri koymak gibi.
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Hayır bölme olmaz. PC de tekrar kullanman için pc den disk yönetimine girip tekrar biçimlendirmen lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hiç iyi olmadı. 4tb hdd yi en azından 2 ye bölseydik. Sanırım xboxun oyun için formatladığı hddyi uzun videolarıda kaydedemiyoruz. Yanlış mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Eğer xbox da oyunlar için biçimlendirme yaparsan sadece xbox da çalısır. Ama biçimlendirmez isen sana soruyor zaten medya discki olarak kullanmak ister misin diye. Yani hdd in içinde dizi, film vs varsa hdd’i biçimlendirmeden direk xbox’a takıp kullanabilirsin.

• Fan sesi alan var mi menüde ilken sıfır ses ama oyunda fan acıyor haliyle ses yapıyor fasılalı şekilde duyan tespit eden var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameChanger

Fan sesi alan var mi menüde ilken sıfır ses ama oyunda fan acıyor haliyle ses yapıyor fasılalı şekilde duyan tespit eden var mi?
    Oyunda belli bir sure sonra fan sesi duyuluyor . Biraz da ısınma oluyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Arkadaşlar merhaba Xbox One X sahibiyim ve bir sorum olacak.

Makine boştayken (menüde store da Vs. Deyken) kısa aralıklarla cızt cızt diye ses çıkıyor makineden bu ses normal mi? pek fan sesine benzemiyor gibi değişik bir ses aralıklarla kısa kısa bu ses geliyor?

Şu ara pek fazla duymuyorum nedir bu bilen varsa beni bi aydınlatıp rahatlatabilirmi?
    Plastiğin sürekli ısınıp sogumasindan kaynaklı genleşme oluyor . Çit citirt şeklinde sesler normal . Makina güçlü o yüzden ısınma oluyor nekadar fan çalışsa da

• classlord kullanıcısına yanıt
    Fan üflemesi belli oluyor ama değil mi ?

• quote:

Fan üflemesi belli oluyor ama değil mi ?
    Evet belli oluyor . Zaten makinada isiniyor. Yani soğutmak için caba harcıyor . Benim makinanın 3 tarafı kapalı tek onden açık . Belki kapalı olmayan konumda az fan çalışır ama makine güçlü ve gerçekten harika grafikle oyun oynatıyor bunu normal goruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 27 Aralık 2018; 8:26:43 >
    Benim cihaz acikta, rdr oynarken surekli calisiyor fan :), arada menuye geliyorum vites dusuruyor, biraz dinlendiriyorum kendimi ve makineyi
    Boş menüdeysem hiç ses Yok ancak oyunun menüsüne vs girince şahlanma oluyor fanda

• quote:

Boş menüdeysem hiç ses Yok ancak oyunun menüsüne vs girince şahlanma oluyor fanda
    Kardeşlerine gore biraz sesli ama ps4 pro ya göre halen çok sessiz sonuçta 6 traflo ekran kartı var çok fazla sessiz olması beklenemez

• quote:

Orijinalden alıntı: Duff MC ®

Benim cihaz acikta, rdr oynarken surekli calisiyor fan :), arada menuye geliyorum vites dusuruyor, biraz dinlendiriyorum kendimi ve makineyi
    Aynen oyundan çıktığın an susuyor.

• arkadaşlar gtx 1070 sahibiyim. 4K tv kullanıyorum. 4K oyunculukta gtx 1070 ile kıyaslarsak bu konsol ne durumdadır acaba? işlemcim de i5 ve gta 5 i resmen akıcı oynayamıyorum. ara sıra oyunlarda yaşadıklarım, bilgisayar sisteminin 4K da hiç dengeli işler çevirmemesi beni soğutmaya başladı.

benzeri bir deneyim yaşayan var mı aranızda bir tane xbox one x alayım diyorum gtx 1070'i satıp. pişman mı olurum acaba?

bir de bu konsolu en uyguna nereden bulabilirim sanki daha geçenlerde 2800 civarı idi şimdi bakıyorum 4000 bilmem ne?
  • GTX 1070 5.7 TFLOPS XBOX One X ise 6 TFLOPS. tabi bu değer kartın modeline görede değişiyor ama en fazla 5.8 gibi değişimler bunlar. yani hemen hemen aynı. zor bi karar size kalmış. Oyunlar direk olarak konsola port edildiği için konsolda pcdeki gibi sorunlar yaşanmıyor. Satın alma içinse şu an 4000'den aşşağı yok mağzalarda sarı siteden sıfır bulabilirsiniz belki 3000 civarına felan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 29 Aralık 2018; 17:35:7 >
  • abi eylül civarı 5000e bir çıktı, bir daha sadece black friday indiriminde 3500e indi bir daha hiç inmedi.

şimdi merak ediyorum: Neden 5000? bazı sitelerde 4500 ama adım gibi eminim 0 ürün değil. o bile fazla. tamam anlıyorum ekonomi berbat ama 5000 de çok fazla değil mi ya. 2800den girdi 2000e kadar düştü hadi kriz oldu fiyatı arttı diyelim 3500-4000 bandı olması gerekmiyor mu ya ?

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Ben aldım. Hdd hatası ve servis hdd değişimi yapmadan düzelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.