Yüzbaşı
04 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba, 3-4 sayfa geriye dönük ve arama özelliğinden forum içinde kontrol ettim ama bulamadım. Kartı yeni çıkardım. Avantajları ile alakalı kendi siteleri dışında gerek forumda gerek ise internette çok fazla bir paylaşım bulunmuyor. Güncel kampanyaları paylaşma, takip etme ve fikir alış verişinde bulunma adına faydalı olacağını düşündüğüm için ayrı bir başlık oluşturmak istedim.

Kullandığınız avantajlı bir kampanya var ise paylaşırsanız sevinirim.
Herkese merhaba,

Uzman arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Amerikadan fotoğraf yazıcısı almak istiyorum. Bütçem 200-250 dolar civarında. Amatör olarak kullanacağım çok profesyonel olmasa da olur. Baskı kalitesi güzel olsun (kötü olmasın) yeterli. Bir de en önemli diğer iki konu boyutu. Küçük ve pratik bir cihaz istiyorum. Fazla yer kaplamayacak bir cihaz. Son olarak kağıt açısından da çok özel olmayan başka fotoğraf kağıtlarını da kullanabileceğim bir model.

Biliyorum belki çok şey istiyorum ama boyutunun küçük olması ve kağıdının pahalı olmaması en önemli konular benim için.

9 aylık bir bebeğim var fotoğrafları haliyle çok ve çıkarmak istediğim de fotoğrafçılar 1 tl diyor fotoğraf başı. Açıkçası bana çok geliyor bu rakam ve bunun yerine kendi yazıcımı almak istiyorum. Türkiye'de en ufak cihazı media markta gördüm canon du zannedersem. 200 tl idi ve fiyatı da gayet uygundu. Ancak kağıdı neredeyse 1 tl ye geliyordu tanesi ve kendi kağıdı dışında başka bir kağıt kullanamayacağımı söyledi yetkili arkadaş.

Best buy ve amazonda gözüme çarpan ürünler;

http://www.amazon.com/Polaroid-Mobile-Printer-Printing-Technology/dp/B00TE8XKIS/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1449933823&sr=8-3&keywords=printer+photo

http://www.amazon.com/Pandigital-PANPRINT01-Portable-Printer-Bundle/dp/B0083CYMHO/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1449933823&sr=8-14&keywords=printer+photo

http://www.amazon.com/Epson-PictureMate-Charm-Printer-C11CA56203/dp/B002R0DWYM/ref=sr_1_2?s=photo&ie=UTF8&qid=1449935020&sr=1-2&keywords=printer+photo

http://www.amazon.com/Fujifilm-Instax-Share-Printer-SP-1/dp/B00HYAL84Q/ref=sr_1_5?s=photo&ie=UTF8&qid=1449935020&sr=1-5&keywords=printer+photo

http://www.amazon.com/Canon-SELPHY-CP510-Compact-Printer/dp/B000AZ2BAW/ref=sr_1_7?s=photo&ie=UTF8&qid=1449935020&sr=1-7&keywords=printer+photo

http://www.amazon.com/Canon-SELPHY-CP510-Compact-Printer/dp/B000AZ2BAW/ref=sr_1_7?s=photo&ie=UTF8&qid=1449935020&sr=1-7&keywords=printer+photo

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Bazıları boyut olarak büyük aslında ama yine de tavsiyenizi alma adına koydum.

Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar forumda arattım ama hemen hemen hiç bilgi yok.Bu model ile alakalı görüşlerinizi alabilirmiyim.Özelliklerine malzeme kalitesine göre fiyatını hak eden bir ürün mü sizce?

Cihaz tipi-Sınıfı ¹ 07
Enerji verimlilik Sınıfı
Enerji tüketimi Yıl / 24 Saat ² 355 / 0,970 kW/saat
Kullanım hacmi toplam 413 l
Kullanım hacmi Soğutucu bölümü 329 l
Dondurucu bölümü 84 l
Yıldız işaretlenmesi ³
Arızalarda saklama süresi 24 h
24 saatte dondurma kapasitesi 11 kg
İklim sınıfı ⁴ SN-ST
Ses şiddeti re 1 pW 43 dB(A)
Gerilim 220-240 V
Bağlantı gücü 1,0 A
Soğutucu bölümü

Çözdürme yöntemi otomatik
Devir daim hava soğutma •
Aydınlatma Ampul
Meyve- / Sebze çekmeceleri 2
Şişe rafı Raf altı şişelik
Kapı içi GlassLine
VarioBoxen-Çıkartılabilir kutular •
Dondurucu bölümü

NoFrost / SmartFrost NoFrost
Çözdürme yöntemi otomatik
Buz küpü kutusu •
Cihaz tipi ve adı

Masa-/Serbest Duran buzdolabı – / •
Üst tablası masa yüksekliğinde
Tezgah altı olabilir
Ebatlar

Yükseklik x En 186 x 75 cm
Derinlik, duvar mesafesi dâhil 63 cm
Donanım özellikleri

Entegre açma mekanizmalı •
çubuk kol
Elektronik kumanda •
SmartSteel •
Tasarım SwingLine
Aldığımız buzdolaplarını başlıklarda yazıyoruz ama başlıklar içinde ve iletiler arasında kayboluyor veya takip etmesi zor oluyor.Buzdolabını alan arkadaşlar aldığı markayı modeli ve fiyatı buraya yazarlarsa en azından alacak olanlarada kolaylık ve fikir vermiş olacaktır diye düşünüyorum.
Arkadaşlar merhaba,

Buzdolabı ile alakalı elimden geldiğince okudum yorumları. Bir kaç ay önce çamaşır makinesi için araştırma yaptım ve en sonunda miele 5872 karar kıldım ve kampanyadayken aldım.Aynı markanın buzdolaplarınada baktım çok fazla yerde bulamadım görüp incelemek için. 3000-4000 TL civarı bütçem var buzdolabı için. Özellikle miele sharp arasında gidip geliyorum.

Hangisini veya hangi modelleri tavsiye edersiniz. Ya da bunların haricinde tavsiye edebileceğiniz başka bir marka var mı?

Arçelik samsung ve bosch dışında. Bosch da bir iki model beğendim kararsız kaldım bilmiyorum neden ama gönül rahatlığı ile gidip alamıyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
herkese mrb,

Nişan sonrası düğün öncesi beyaz eşya heyecanına ve telaşına kapılanlardanım:) Forum da elimden geldiğince okuyup verilen tavsiyeleri dikkate almaya çalıştım. Çok fazla marka ve model bir arada olmasından dolayı bir kaç gün önce istiklalde ki demirören satürne gittim.

Hem forumdan okuduklarım hem özellik ve görsellik açısından Hoşuma giden modeller

MIELE 5872 fiyatı 4925 tl Aslında özellik ile bu model için gittim ama çok pahalı geldi. Bütçeyi zorlasam verebilirim belki ancak forum da bazı arkadaşların aldığı gibi kampanya gibi bir dönemi beklemek gerekecek.

Daha makul ve bütçeme uygun olanlar

BOSCH WAY28761TR 2499 TL

BOSCH WAY24XCTR 2599 TL

BOSCH WAY24760TR 2359 TL

Bosch için ne düşünürsünğz? Bu modeller için yorumlarınız neler? Fiyat ve kalite performansı açısından gönül rahatlığı ile alabilirmiyim sizce? Etiketlerinde bosch markalar için üretim yeri almanya diyor.Genel anlam da özellikleri yeterli gibi. Görsel ve malzeme kalitesini de incelediğimde bosch un 3 modeli için çok büyük bir fark göremedim ben. Eğer var ise aydınlatırsanız çok sevinirim.

Bu arada Siemens markasını duyduğum olumsuz yorumlar nedeniyle samsung markasını da üretim yeri Türkiye diye tercih etmek istemiyorum açıkçası.

teşekkürler

not: miele markası dışında baktığım modeller içinde makinaların su tüketimi elek tüketimi ve dB özellikleri arasında çok büyük farklar göremedim. Genelde fiyatı etklieyen ve bu model aralığında değişen özellikler kapasitesi ve devir sayısı gibi sanki.
Arkadaşlar böyle bir başlık göremedim eğer vardı ise ve gözümden kaçtı ise affola:)

İzlediğiniz en iyi 3D animasyon film gösteri veya başka tür vidyolar var ise burda paylaşabiliriz diye düşündüm.

Dün teknosada harika bir 3D film vardı.Bir çocuk elindeki parayla ve büyük bir kılıçla gösteri yapıyordu.İzleyen herkes parayı tutmaya çalışıyor kılıcı uzatan çocuktan kaçmaya çalışıyordu:)

Genelde filmlerde bir kaç sahne dışında film de 3 boyutlu sahne neredeyse yok.O nedenle kısa da olsa önerebileceğiniz ve izlediğiniz de 3 boyutlu gösteriye doyacağımız keyif veren uzun-kısa film veya vidyolar var ise önerebilirmisiniz?
Arkadaslar selamlar

Valideyi sigorta yapmak istiyorum.arastirdigim kadariyla iki secenek var ya istege bagli odeyecegim ya da bir yerde calisiyor gostererek odeyecegim.(usul olarak dogru degil belki ama devlete ya da herhangi bir kuruma bir zarar verdigimizi dusunmuyorum calisan bir insan gibi odenmesi gereken her sey odenecek sadece calismayacak)

Valide 62 dogumlu.hic sigorta girisi yok.

Bireysel emeklilik dusunmuyoruz.

Sizce en dogeu aekilde nasil hareket etmeliyiz.valideyi bu iki secenekten biriyle sigortalasak ne zaman emekli olabilecek ve ne zaman maas almaya baslayacak.

Yardimci olursaniz cok sevinirim.
arkadaşlar mrb,

bir organizasyon için 30 kişilik yarım otobüs şeklinde olan araçlardan kiralamam gerekmektedir.İstanbul ankara arası.İnternetten araştırıyorum belki bu ara ya da önceleri kiralıdığınız ve memnun kaldığınız bir yer vardır diye bir de buraya sorayım istedim.En önemli kriter eski bir araç olmaması ve bize sorun çıkarmaması ve sorunsuz bir şekilde yapılacak organizasyonda gidilecek yere selametle ulaştırmasıdır.İstanbulda bildiğiniz bir firma ya da kişi var ise paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler
arkadaşlar araştırıyorum bulduklarım beğendiklerim var.aramaya devam ediyorum.düğünde dans müziği olarak önerebileceğiniz güzel şarkılar var mı? yabancı ya da türkçe olabilir.evli arkadaşlar kendi düğünlerinde ne çaldılar paylaşabilirler hatırlıyor iseler tabi:)
Hakkında
Forum İmzası:
gittikçe azalıyor hayat...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.329
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 589.457 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.