Şimdi Ara

xbox one s almak istiyorum ama...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bundle olarak sea of thieves var ve pubg var. başta pubgyi düşündüm pcde de sevdiğim bir oyun olduğu için sonra xboxda güzel olmadığını vs söylediler. sea of thieves de dikkatimi çeken bir oyun ama beğenmeyenleri de var. hangi bundle daha mantıklı sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bence ikisi de tırt
    sea game pass ile oynanır
    diğeri kardeşlikle 40 liraya felan gelir
    kısaca bulabildiğin en ucuz cihaza bak. yanında kol verirlerse iş değişir anca
    oyunlara fazla kanma kardeşlikle daha ucuza mal edebilirsin, aaa şu oyun 400 lira ben baya kardayım diye düşünme yani
  • Bence sea olanı al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forza 5 veren paketi al 999 liraya düşüyor arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One s alsak 4-5 sene bizi güncel oyunlarla idare eder mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam beklentiniz ile alakalı. Ben One S'ten One X'e geçtim 1 ay önce. 4K televizyonum yok fakat grafik olarak iyileştirmeleri hissedebiliyorsunuz. Ayrıca konsolun hızı da ciddi farkediyor. Fiyatlar artmadan almanızı öneririm. Gelecek için de yatırım olarak düşünebilirsiniz zira önümüzdeki nesil konsollar ne paralarla satılır tahmin edemiyorum bile. Ha derseniz durumum yok One S iş görür mü? Ben gayet memnundum ama yine olsa yine One X'e geçerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben Teknosa'dan Forza Motorsport 6 ve Minecraft bundle aldım xbox one s i çünkü 3 aylık gold veriyordu Sea game pass ile oynanır zaten hıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.