Şimdi Ara

XBOX ONE S pilden kurtulmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
22.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yakın zamanda bir tane XBOX ONE S aldım. Her şey iyi hoş da o pile olayına alışamadım ben. Bunun için bir kaç tane çözüm var şarjlı pil veya batarya şeklinde.

Sizler hangisini kullanıyorsunuz ve eğer satın aldığınız bir ürün varsa referans verebilir misiniz?

• Gp Recyko Pro 2000 Mah AA

Bugün n11 den 37,9 Tl (Bkm 30-20 kampanyası kullandım) kargo dahil 18 tl ye mal ettim baya sıcak yani...

xbox one s controller için aldım daha tam deneme fırsatı olmadı performans yorumunu ileriye bırakayım ama gp zaten iyi bir marka;

Pilin iddası 1500 Şarj , 5 Sene sonra bile %70 pil doldurabilme (1400mah ediyor)

Şarj aleti Nitecore i2 kullanıyorum önceden beridir var 18650 16340 26650 tip lion pilleri şarj için kullanıyordum piyasadaki diğer chargerlardanda alınabilir (şarjlı piller hakkında herşey konusuna bakarsan güzel fp şarj aletleri mevcut)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Gp Recyko Pro 2000 Mah AA

Bugün n11 den 37,9 Tl (Bkm 30-20 kampanyası kullandım) kargo dahil 18 tl ye mal ettim baya sıcak yani...

xbox one s controller için aldım daha tam deneme fırsatı olmadı performans yorumunu ileriye bırakayım ama gp zaten iyi bir marka;

Pilin iddası 1500 Şarj , 5 Sene sonra bile %70 pil doldurabilme (1400mah ediyor)

Şarj aleti Nitecore i2 kullanıyorum önceden beridir var 18650 16340 26650 tip lion pilleri şarj için kullanıyordum piyasadaki diğer chargerlardanda alınabilir (şarjlı piller hakkında herşey konusuna bakarsan güzel fp şarj aletleri mevcut)

Değerli yorumların için teşekkür ederim :)

Uzun kullanım sonrası bilgi verebilirsen ona göre tercih yapabilirim .

Teşekkürler.

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Bilmediğinden soruyorum da hocam Duracell ile kiyaslasak hangisi daha verimlidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newells Old Boys kullanıcısına yanıt
    Bunu mah değeri , toplam ömrümde kaç şarj dolum yapabildiği , uzun süreli kullanımda kapasitesinin ne kadarını aktif kullanabildiğini ayrı ayrı incelemek gerekir,

Bence piyasada en kaliteli pil markası Panasonic olur , alınacaksa Eneloop Pro 2100 kez şarj ve 5 sene sonra bile %70 verimli şarj fiyatı uygun denk gelirse alınır ben olight , panasonic , Gp , Varta , Ultra Fire kullanıyorum (lazer , fener vs için) panasonic en verimlilerinden biri bence...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

• Arkadaşlar ,

https://www.bimeks.com.tr/urun/gp-pb11-night-lite-sarj-cihazi-4x2700-aa-sarjli-pil-130707

Bİmeks de sarj edilebilir piller şu an kampanyada ihtiyacı olan varsa alabilir .
  • Arkadaşlar bu konu hakkında kullanıcı arkadaşlardan tavsiyeleri bende beklemekteyim.
    Lütfen değerli görüşlerinizi esirgemeyin.
    İyi forumlar.
  • Duracell takıyorum bitmiyor resmen pil normal pillerden çok daha iyi

• Bende xbox varken gp 2700 lük kullanıyordum bayauzun süre kullandım gayet güzeldi uzun ömürlü günde 4 saatin üstünede çıksam ortalama 1 hafta gidiyordu.

Yedekli pilin olursa 2 kola 8 pil hiç bir sorun yaşamazsın.
  • Bende gp 2700 şarjlı pil kullanıyorum ama aldığım 2 yılı geçtiği için pek dayanmıyorlar. Dün "Microsoft Xbox One Şarj Kiti" siparişi verdim 64,00 TL. Bu gün gelir akşam kullanırım. Performans konusunda istersen bilgi veririm.
  • Ben iki tane 2500 ve iki tane de 1300 almıştım ve öyle markalı da değil. 2 seneye yakındır kullanıyorum ve çok memnunum. 2500 günlerce kullanmama rağmen zor bitiriyorum. 1300 olanlar 3-4 gün rahat gidiyor. Biteni hemen şarja takıyorum ve hiç sıkıntı olmadan kullanıyorum. 4 tane olunca iyi oluyor bitenin yerine hemen diğereni takıyorum.
  • Lepra61 L kullanıcısına yanıt
    valla çok sevinirim bende pil mi yoksa şarj kiti mi alsam arada kaldım çünkü.
  • Bim'in pillerini kullanıyorum 4 tanesi 1.5 TL,1 ay gidiyor.Aylık 1.5 TL çok iyi bi fiyat :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sincemcmv

Dün akşam denedim uzun bir usb kablosu ile bir batarya geldi. Pil çıkar tak derdi yok. Şarj dolunca usb de ışık var beyaz yanıyor. Microsoft sitesinden 30 saat şarjının gittiği yazıyor. Bana gayet kullanışlı geldi. Pilleri tak çıkar derdi yok. Usb xb1 arkasına takılıyor ordayken cihaz kapalı olsa da şarj oluyor. Zaten şarjdaykende oynayabiliyorsun. Bana güzel geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepra61

quote:

Dün akşam denedim uzun bir usb kablosu ile bir batarya geldi. Pil çıkar tak derdi yok. Şarj dolunca usb de ışık var beyaz yanıyor. Microsoft sitesinden 30 saat şarjının gittiği yazıyor. Bana gayet kullanışlı geldi. Pilleri tak çıkar derdi yok. Usb xb1 arkasına takılıyor ordayken cihaz kapalı olsa da şarj oluyor. Zaten şarjdaykende oynayabiliyorsun. Bana güzel geldi.

Nerden aldin hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

quote:

Orijinalden alıntı: Lepra61

quote:

Nerden aldin hocam?

http://urun.n11.com/microsoft-xbox-one/microsoft-xbox-one-sarj-kiti-batarya-kablo-P146389300
    Burdan aldım.

• o Xbox one için, ben de one s için bulamadım.
    Öncelikle rengi farklı (controller beyazken, pil kısmı siyah oluyor). Bundan emin olamadım, üstüne kapağı kapatınca beyaz kalıyor mu?

Nette okuduklraımda da bazıları çok güzel olduğunu bazıları temassızlık yaptığını ve tam uymadığını söylüyor. sendeki durum nedir?
    Xbox one s için yok sanırım şarj kiti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valygar -- 2 Aralık 2016; 17:18:38 >
  • valygar V kullanıcısına yanıt
    one s veya one ikisi icinde ayni. zaten kolun kapagini ustune kapatiyorsun. siyah kalma durumu soz konusu degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bim'in pillerini kullanıyorum 4 tanesi 1.5 TL,1 ay gidiyor.Aylık 1.5 TL çok iyi bi fiyat :D

+1

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.