Şimdi Ara

XBOX ONE COD EDITION 1 TB BUNDLE : 1649 TL , SUNSET OVERDRIVE BUNDLE : 1449 TL,FİFA15BUNDLE 1399 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
5
Favori
29.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güvenilir satıcı.. Düşünmeden alışveriş yapılacak bir satıcıdır. Kolay Gelsin..
  • fw + 10 oyun alıcam fıyat?
  • Suanki dolar kuruna göre gayet uygun fiyatlar çünkü makineler pal dolayısıyla fiyat da pahalı Avrupa'da € oldugundan
  • Hocam selam, Sahibinden.com'dan da mesaj atmış cevap almıştım sizden.

Ayın 1'i ya da 2'sinde gelip 4GB slim alacağım. Yarısını nakit yarısnı da karttan 3 taksitle çektirmek istiyorum. Karttan çekilecek 300 Lira üzerine ne kadar faiz biner Yapı Kredi'ye?

FW 2.0 yazıyor ama sanırım şu an gizlice Microsoft .bin dosyasını değiştiriyormuş ban için. Live'da sıkıntı olur mu?
  • En fazla 25 lira gelir , 325 i böleriz hocam
    Bu arada online da update gelince gdx oyunlarda sorun yaşamakla beraber multiplayer oynayabilirsiniz yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hocam, ay başında görüşmek üzere. Çayınızı da içerim artık (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

En fazla 25 lira gelir , 325 i böleriz hocam
    Bu arada online da update gelince gdx oyunlarda sorun yaşamakla beraber multiplayer oynayabilirsiniz yine

bi inboxuna bakarmısın
  • hocam pm attım cevaplarsanız sevinirim
  • xbox 360 slim 250gb a

ps3 250 gb + sixasix konsol 1 adet + hdmı kablo + oyunlar

ps3 ün icinde olan oyunlar

fifa 12

battlefield 3

infamous

little big planet

assassin's creed brotherhood

verebilirim + God of war Blu ray olarakta var
  • hocam xbox imin keyi acil lazim pm atıyorum gerekli bilgileri bana bi ara vermiştin o işe yaramıyor
  • mw 3 bundle fiyatı nedir
  • Mw3 bundle 1000 tl
  • geow edition ve mw3 edition konsollara rgh yapılıyormu o şekilde alsak nekadar olur her iki konsol ?
  • bende kahraman elektronikten ps3 almıştım fatih beyden aldım gayet memnunum birde xbox360 alıcam İNŞALLAH elinizde elite jasper veya 4gb slim modellerin güncel fiyatı nedir hocam birde sanal pazardaki ilanınız göremedim pm atma imkanınız varmı
  • hocam ürünler harika benim geow3 edition şubatta çinden geliyor hayırlısıyla gelmese senden alırdım birde bu cihazlara jtag olurmu ?
  • merhaba ben gow 3 edition xbox 360 almak istiyorum sizden ama fw siz istiyorum fakat fwliyi çok daha ucuza satıyosunuz bunun sebebi nedir? benim bildiğim fwsiz ucuz olur:D
  • Elektroman cunku fw lide orjinal geow 3oyununu vermiyor
  • Tüm makinelerin jtag versiyonu da mevcut
    Fw li cihazlarda geow oyunu vermiyoruz fiyatı düşürmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih bey arcade jasper. board sıfır bulunuyormu sizde
  • Yaza geow bundle kalirsa alacagim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.