Şimdi Ara

XBOX ONE COD EDITION 1 TB BUNDLE : 1649 TL , SUNSET OVERDRIVE BUNDLE : 1449 TL,FİFA15BUNDLE 1399 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
5
Favori
29.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam merhaba ben sizden arcade almıştım. bu yeni update falan çıkmış galiba o olaylardan sonra bir daha nete bağlamadım makineyi ve gelişmeleride takip edemedim acaba fifa 12 çıktığında şu an ki haliyle oynamam mümkün olurmu? ben o update i yapsam siz fw atıyormusunuz o update için atıyorsanız kaça? birde fw atıldıktan sonra online oynayabiliyormuyuz ?
  • Telefon acik hocam
    0537 799 13 79
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr91

hocam merhaba ben sizden arcade almıştım. bu yeni update falan çıkmış galiba o olaylardan sonra bir daha nete bağlamadım makineyi ve gelişmeleride takip edemedim acaba fifa 12 çıktığında şu an ki haliyle oynamam mümkün olurmu? ben o update i yapsam siz fw atıyormusunuz o update için atıyorsanız kaça? birde fw atıldıktan sonra online oynayabiliyormuyuz ?

FIFA cikmadan birsey soylemem yanlis olur hocam.beklemek Gerekli Su anda
    Fw ucreti de 30 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

quote:

Orijinalden alıntı: srdr91

hocam merhaba ben sizden arcade almıştım. bu yeni update falan çıkmış galiba o olaylardan sonra bir daha nete bağlamadım makineyi ve gelişmeleride takip edemedim acaba fifa 12 çıktığında şu an ki haliyle oynamam mümkün olurmu? ben o update i yapsam siz fw atıyormusunuz o update için atıyorsanız kaça? birde fw atıldıktan sonra online oynayabiliyormuyuz ?

FIFA cikmadan birsey soylemem yanlis olur hocam.beklemek Gerekli Su anda
    Fw ucreti de 30 lira

fw den sonra online oynayabiliyormuyuz updateten önce oynandığı gibi ban riskiyle beraber :)
  • Benim merak ettiğim pes12 çıktıktan sonra fw güncellemesi gerekecekmi ben geçen sene bu vakitlerde aldım şuan ensonki dashboard var ve cryıs2 oyunu falan çalıştıyor pes çıktıktan sonra yeni fw gerekecekmi ve cihazın tamamınımi yollamali yoksa hardisk falan söküp yollasak olur mu bilgi bekliyorum fatih kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ara ban olayı soz konusu live a bağlanmak sakıncalı olabilir
  • Kusura bakmayın ben unutabilirim. Dolar 1.60 a filan düşünce beni bilgilendirebilir misiniz ? O zaman almayı düşünüyorum, 50 tl bile olsa fark çok önemli benim için sıkışığım son zamanlarda.
  • Merhaba Xbox 360 250 GB FW Lİ + Kinect ne kadar olur ?
  • Merhaba Xbox 360 250 GB FWLİ + Kinect nekadar olur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Benim merak ettiğim pes12 çıktıktan sonra fw güncellemesi gerekecekmi ben geçen sene bu vakitlerde aldım şuan ensonki dashboard var ve cryıs2 oyunu falan çalıştıyor pes çıktıktan sonra yeni fw gerekecekmi ve cihazın tamamınımi yollamali yoksa hardisk falan söküp yollasak olur mu bilgi bekliyorum fatih kardeş

fatih kardeş Fifa 2012 çıktı şimdi bu oyun fwli cihazda çalışacakmı yada çalışıyormu bir sene oldu senden makinayı olalı yeni fw falanmı gelecek bilgi verirsen sevinirim ben pes 2012 çıkmasını bekliyorum
  • yeni çıkan ilaçlı oyunlar ne zaman elinize ulaşacak? geow3, fifa12 vs
  • Fatih kardeş cevap ver ses ver:):)
  • araştırmalarıma göre LT 2.0 FW DE XGD3 çıkana kadar fw güncellemesi falan yapmamak lazım benim fw1.7 olan galiba şimdi ne yapmam lazım fatih kardeş
  • ben şöyle bir şey eklemek istiyorum çogu dükkan slim çıktıgında dükkanlara kırılır diye stokladı
    ve uzun bir zaman fw çıkmayınca 470 lere kadar düstü 4 gb ı...
    fiyatları artıran fw nin çıkmış olmasıdır...euro dolar benzin gibi diger ünitelerin etkisi yoktur sanıyorum ben..
    yanlışsam düzeltin....saygılar
  • Yanlissiniz duzeltiyim
    Biz slim ciktiginda İlk getirdik
    Sonra bitti, kinect bundle lar geldi Şubat ayında
    Onlarda bitti bir parti daha geldi
    Şimdi onlar da bitti yeni ürün geliyor bugün yarın
    Ayrıca bunlar hemen nakit alınmaz biraz vadeyle alınır ve süre zarfında günlük kurdan hesaplanip para döviz e cevirilir
    Sürekli bi soru soruluyor hergün mü aliyosunuz diye .evet hergün alıyoruz xbox
    Sattığın birşeyi yerine koyamiyorsan zarardasin arkadas

Fw ye geleyim
    Suanda 1.92 var Fifa 12 oynanabiliyor
    Pes de oynanr muhtemelen
    Gdx3 lerin fix i çıktı fw si gelince basliyicaz
  • "2.0" Fat için çikti yakında gelecem inş attırmaya.
  • Fatih abi XBOX 360 250 GB SLİM + KİNECT + 1 KOL Nekadara olur?
  • Xbox 360 4GB S+5 Oyun+1 Kol 600 TL sahibinden.com'da gördüm de ben buna bir kol daha almayı düşünüyorum 12 taksit'de vade farksız vermeniz mümkün mü ?

Babamı ikna ettim vade farkı varsa almam diyor :D
  • fatih kanka pm attım bakarmısın
  • fiyatlarda ne zaman düşme yaşanıcak acaba
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.