Şimdi Ara

XBOX ONE COD EDITION 1 TB BUNDLE : 1649 TL , SUNSET OVERDRIVE BUNDLE : 1449 TL,FİFA15BUNDLE 1399 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
5
Favori
29.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Stoğa bakmışsınız, oyunlara bakmamışsınız galiba.1599 olan kinectsiz cihaz.
    Forza oyunu kod dur teknosa daki cihazlarda.kod forzanın değeri 50 tl zaten; 200 değil
    Fifa kodu biraz daha değerlidir haliyle ama disk değil sonuçta

Ayrıca dolar kurundan bihabersiniz galiba :)

1599 fifalı paket 2 ekim son gün zaten kampanya var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 2 Ekim 2014; 9:58:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazıkçı firma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekelikaga

kazıkçı firma

Şaka mısın ? Ne kazığımızı gördün ?

• fateeh33 kullanıcısına yanıt
    kinectsiz olduğunu biliyorum kinectsiz karşılaştırma yaptım zaten iyi okumamısın......
    onu bırak dükkan garantisi için 200 tl bıle verılıp dist. garantili cihaz alınır.

sana da hayırlı satışlar sonuçta serbest piyasa istediğin fiyata satarsın ayrıca kampanya vs hikaye o fiyatlar devam ediyor.....

dvd yok kod demıssın oyunlar ıcın fıfa bundle da aynı para artı senin paketlerde kod sonucta mıcrosoft san aözel paket yapmadıysa yani aynı ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur106 -- 2 Ekim 2014; 10:53:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

kinectsiz olduğunu biliyorum kinectsiz karşılaştırma yaptım zaten iyi okumamısın......
    onu bırak dükkan garantisi için 200 tl bıle verılıp dist. garantili cihaz alınır.

sana da hayırlı satışlar sonuçta serbest piyasa istediğin fiyata satarsın ayrıca kampanya vs hikaye o fiyatlar devam ediyor.....

dvd yok kod demıssın oyunlar ıcın fıfa bundle da aynı para artı senin paketlerde kod sonucta mıcrosoft san aözel paket yapmadıysa yani aynı ürün

Yazdığım mesajı asıl siz okumamışsınız . Yazıldığı saatine bile bakabilirsiniz.
    Benim sattığım cihazlardakiler de kod tabiki.o yüzden fiyatı uygun böyle.
    Şimdi karşılaştırma yaptığınız tez ile uyumsuz konuşuyorsunuz :)

Şuanda distribitör veya paralel ithalat almak müşteri tercihidir
    Siz alırsınız başkası almaz
    Şuanda ps4 lerin paralel ithalat olanları 1150 tl iken eurasia garantililer 1300 lira , yani 150 lira fark var
    ve genelde spot diye tabir ettiğimiz paralel ithalatlar satılıyor

Şimdi sizin distribitör dediğiniz de paralel ithalat.Microsoft kendi getirip garanti verse (ki sony vermesine rağmen 150 tl fark var) anlarım aradaki farkı.ama şuanda aral getirip garanti verdiği cihaz ile arasında 200 tl fark var

Ben zaten disk veriyoruz demedim farkettiyseniz.

Forza bundle 1900 tl iken bizde aynı cihaz 1650 TL( hem de Pal)

Kinectsiz paket 1350 tl , titanfall veya forza kodu ile 1399 tl

200 lira fark var.yaklaşık 85-90 dolar fark var
    Kusura bakmayın da bugün Hong kong da , dubai de bile resmi garantili ile export cihazlar arasındaki fark 50 dolar ı geçmez.
    O yüzden yanlış değerlendiriyorsunuz kusura bakmayın da belgelerle konuşuyorum

• distributör dediğin paralel ithalat diye yanıltmayalım.................... paralel dedıgın hepsıburada hızlı al gold vb (ki bu firmlardan hepsı burada doğan holdınge aıt) satılan sana TEKNOSA, BIMEKS, VATAN diyorum ......

neyse daha cevap yazacak vaktım yok hayırlı satışlar..............bol kazançlar ....
  • Biz müşterinin sorularını sabaha kadar yine yanıtlarız sorun yok hocam.
    Microsoft un servis ağı bile yok türkiye de onu söylüyorum :)

Doğan holding e ait olan firma hepaiburada ve n11

Hızlı al ve gold, metro elektronik e ait.üsküdar da merkezi.onlarla beraber de çalıştım öncesen biliyorum.

Şuanda belirttiğim gibi distribitör olsun sizin dediğiniz gibi hadi, yine arada 200 lira fark var.tercih meseleai aynı cihazı aynı paraya satsak pahalı diyebilirsiniz.ama bu yanlış.
    İyi forumlar iyi oyunlar .

• Bugün bayram bayram arkadaşı ziyaret ettim xboxone aldım çok ilgili ve saygılı bi arkadaş insanı üzmüyor alışverişim devam eder konsol ile alakalı durumlarda cqni gönülden tavsiyemdir

• Bende dun Xbox One aldim cok memnun kaldim tavsiye ederim.

• Tesekkurler arkadaslar
    Diger alan arkadaslar da yorumlarini yazarsalar daha iyi olur almayi dusunup kararsiz kalan, bizi tanimayan arkadaslar icin fikir edinme sebebi olur

tesekkurler herkese iyi oyunlar :)

• Merhabalar..

2.5 - 3 sene önce alınan xbox 360'ım mevcut.
    Yanlış hatırlayabilirim ancak 250gb slim olması gerekli. HDD'si zaten 250 gb ondan eminim ama slimmi hangi dvdrom kullanıyor vs bilgilerini hatırlayamıyorum.
    Cihaz hiç açılmadı normal olarakta hiç kırılmadı.

Cihza xkey almayı düşünüyorum.
    Kısa bir ara soru: one için xkey yada aynı özelliklerde bir ürün çıktı mı? Yada çıkış tarihi duyuruldu mu?

Tek emin olamadığım şey hddye indirip yüklediğimiz oyunlarıda orjinal diskleri oynattığı gibi online oynayabiliyor muyuz ve yakalanma şansı nedir?
    Kurulum aşamasında bolt-on montajı dışında herhangi bir yazılımsal işlem yapıyormuyuz?
    HDD'ye oyun yükleme yapıyorsanız onuda ayrıca alışverişe ekleriz. Bunun yanı sıra birkaç ek aksesuar alma ihtimalim var.
    Kinect TV aparatı, dual 360 pad şarjı gibi 12 veya 12+1 gold üyelik gibi.

Foruma özel fiyat alabilirsem sevinirim.
    Teşekkürler.
  • Şimdi xbox one için öyle biriey söz konusu değil
    Xkey de online oynayabilirsiniz
    Ama dahili hafıza ya oyunlar atılamaz.harici hdd lazım
    Aksesuar fiyatlarını gelince veririz hocam en uygun şekilde

• Hocam pm attım ama buradan da yazayım merak edenler buradan görsünler.

quote:

Hocam yaklaşık 2 haftadır xbox 360 cihazımı xkey taktıracak yer arıyorum. Salı günü bir yer buldum ama orası kendiniz yurt dışından sipariş verin bize getirin takarız dediler. Yurtdışından getirme olayına güvenemiyorum açıkçası. Herneyse sizin xkey var mı hocam? Varsa montaj dahil ne kadar?
  • Tesekkurler
    Evet takıyoruz biz

• fateeh33 kullanıcısına yanıt
    Sadece montaj mı yoksa cihazı da mı siz temin ediyorsunuz? Bunları arayıpta sorarım ama amacım internette benim gibi xkey arayan arkadaşlar için bilgi olur. Eğer xkey elinizde varsa cuma günü yanınıza geliyorum şuan sakaryadayım.

• Cihaz ikinci el mevcut
    Sıfır cihaz jtag li mevcut

Ararsanız daha hızlı cevaplayabiliriz doruları gün içinde forum a girmek pek mümkün olmuyor

• Xbox one cod Bundle kaldı mı

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.