Yüzbaşı
26 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merabaa arkadaslarr xboxx ıcın kulaklıkk alıcamm 350 lıraa lımıtt varr. Gercekk 5.1 olmasınıı ıstyrumm bulbılecegmm yer ıle berabrr sylermsnz bugunn gıdıpp alcm
dostlar dz 330 un dvd playerini devreden cikarip daha güncel ses formatlarına uygun bir çözücü almak istiyorum ne önerirsiniz. hoparlörleri ona bağlamayı düsünüyorum. 800 liraya kadar limitim var.
meraba arkadaslar üst limit 900 tl bf 3 ü son ayarda oynamak istiyorum hangi kartı tavsiye edersiniz

sistemim

6 gb ddr 2 ram var
gigabyte p43 anakart
işlemci intel quad core 2.33 ghz

ekran kartını biraz ucuza bulursam anakartida degisebilrim. yeni anakartlardan alırsam mevcut işlemcimi kullanabilirmiyim ?
meraba arkadaslar

ps3 ümü 2 hafta önce kahraman elektronikten aldım. elimde 3d megamind filmi killzone 3 ve resitance 3 oyunu var. geçen hafta megamind i izlemiştim ve killzone 3 oyununu 3d oynamıstım ama dünden beri ne filmi izleyebiliyorum nede oyunlarda 3d secenegi cikiyor 3d tv algilanamadi yazisi cikiyor bunun sebebi nedir bileniniz var mı? tv lg 32lw4500
meraba arkadaslar

galaxy nexus mu nokia lumia 900 mü hangisini alıyım?

ikisininde tasarimi ve menüsü hosuma gidiyor. nokia diyince biraz geri adım atıyorum. Şuan nokia e6 kullanıyorum açikçası sebebi bu. yardımcı olursaniz sevinirim + lari - leri ile. şarj sorun değil onuda ekliyim.
meraba arkdaslar bf 3 ü son ayarda oynayabileciğim bir ekran kartı almak istiyorum 500 lira 600 e de cikabilir yeterki full ayarda oynayabiliyim oyunları.
meraba dostlar 2 gün öncesine kadar pc mi yenilemek aklımın ucundan bile gecmiyordu ama xboxim 3 k yiyince bir düsünmeye karar verdim

6 gb ddr2 ram
sapphire 512 mb 256 bit ati hd 3800 ekran kartı
390 wat supply
intel quad core 2.33 ghz işlemçi
320 hdd
anakart p43 gigabyte intel

oyunları son detayda oynamak istiyorum lg 3d tv im var aynı zamanda 3d de oynamak istiyorum en iyi performansı nasıl alırım

bu sistemi bir ekran kartıyla hayata döndürebilirmiyim ?

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11179-09-20g-hd6870-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=56095

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kartı/asus-engtx560dcii-top2di-gtx560-directcu-ii-top-gddr5-1gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=56105

bunları alırsam birde güc kaynağı almam gerekicek hangi markayı önerirsiniz ve nerde ucuza bulabilirim.? şimdiden teşekkürler.
meraba arkadaslar hatalar bölümüne yazdım cevap alamadım dün aksam skyrim oynarken bi anda oyun dondu bende resetledim ama 3k yandı. bende open tray ve kol tanıtma tusuna basarak isikları not aldım sonuc 4422 (0022) hatası verdi. buda gpu ısınma problemi oluyor. simdi xbox ucmusmudur ? kahramandan aldım bu xboxi alan bi yer varmıdır satıp slim almayı düsünüyorum.cihazım arcade model
ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE 2 YIL GARANTİLİDİR. BÜTÜN MODELLER ELİMİZDE BULUNMAKTADIR. RESİMLER EKLENECEKTİR.

JANOME 1008

FİYAT:369

* İlik dahil 9 adet dekoratif dikiş ve desen fonksiyonları
* İstenilen boyutta 4 adımda ilik açabilme
* 5 mm genişliğinde zig zag yapabilme
* Değişken dikiş adım ayarı
* Kordonlu dikişler, pilise, yama, deniz kabuğu ve daha birçok özellik.
* Kol, manşet, çocuk kıyafetleri ve zor ulaşılan bölgeler için yuvarlak burun dikimi
* Pratik düğme dikimi
* Dişliyi aşağı indirme özelliği ile her türlü kasnak nakışı, kum iğnesi, çin işi, Türk işi vs. yapabilme
* Standart ve opsiyonel aksesuarlar ile kenar dikişi, fermuar, gizli fermuar, nervür dikişleri, kenar kıvırma,overlok, ilik açma, düğme, aplike, kapitone dikimi ve daha birçok özellik.
* Her türlü kumaşı dikebilme imkanı (kot, penye, triko gibi) * İleri geri dikiş yapabilme (dikiş başlangıcını ve sonunu sağlamlaştırmak için)
* Çift iğne kullanımı ile birbirine paralel süsleme dikişi yapabilme
* Katlanabilir taşıma kolu ile taşıma kolaylığı
* Makine üzerinde aksesuar saklama kutusu
* Tozluk örtüsü
* Seri ve sessiz çalışma
* Basit kullanımlı desen seçici düğmesi
* İplik kesici
* Aydınlatma lambası
* Otomatik masura sarma
* İşaretli iplik geçirme yolları ile kolay ve hatasız iplik takma * Tek düğmeye basarak kolay takılıp çıkarılabilen ayaklar
* Hız ayarlı elektronik pedal (pedala ne kadar basarsanız makineniz o kadar hızlı çalışır)
büyütmek için resme tıklayın

JANOME 1012

FİYAT:350

* İlik dahil 13 adet dekoratif dikiş ve desen fonksiyonları
* İstenilen boyutta 4 adımda ilik açabilme
* 5 mm genişliğinde zig zag yapabilme
* Değişken dikiş adım ayarı
* Extra kalın kumaşları kolaylıkla dikebilme
* Kol, manşet, çocuk kıyafetleri ve zor ulaşılan bölgeler için yuvarlak burun dikimi
* Pratik düğme dikimi
* Dişliyi aşağı indirme özelliği ile her türlü kasnak nakışı, kum iğnesi, çin işi, Türk işi vs. yapabilme
* Standart ve opsiyonel aksesuarlar ile kenar dikişi, fermuar, gizli fermuar, nervür dikişleri, kenar kıvırma, overlok, düğme, aplike, kapitone dikimi ve daha birçok özellik.
* Her türlü kumaşı dikebilme imkanı (kot, penye, triko gibi)
* İleri geri dikiş yapabilme (dikiş başlangıcını ve sonunu sağlamlaştırmak için)
* Makine üzerinde aksesuar saklama kutusu
* Tozluk örtüsü
* Seri ve sessiz çalışma
* Basit kullanımlı desen seçici düğmesi
* İplik kesici
* Aydınlatma lambası
* Otomatik masura sarma
* İşaretli iplik geçirme yolları ile kolay ve hatasız iplik takma
* Tek düğmeye basarak kolay takılıp çıkarılabilen ayaklar
* Hız ayarlı elektronik pedal (pedala ne kadar basarsanız makineniz o kadar hızlı çalışır)

JANOME 204 D

FİYAT:701

*3 ve 4 iplikle çalışabilen overlok makinesi
* Ayarlanabilen kesim genişliği
* Büzgü ve esnemeyi önleyen özel tasarlanmış diferansiyel dişli sistemi
* Diferansiyel dişli oranı : 0.5 - 2.2 mm
* Farklı renklerle işaretlenmiş iplik takma tablosu ile kolay ve çabuk iplik takma
* Farklı renklerde tasarlanmış numaralı iplik tansiyonları
* Üst bıçak tek bir düğmeye basarak devre dışı bırakılabilinir.
* Dikiş uzunluğu : 1-5 mm
* Dikiş genişliği : 3.5 mm (Normal), 5.7 mm (Geniş), 2.0 mm (Dar)
* Kesme genişlik ayarı : 3.1 mm - 5.1 mm
* Kolay ayak takma ve çıkarma
* Elektronik hız ayarlı
* Dakikada 1300 devir
* Her tür ve kalınlıktaki kumaşlarda mükemmel overlok dikişi

JANOME 6260QC

FİYAT:1225

* 60 değişik dekoratif dikiş, desen, piko ve ilik fonksiyonları
* 7 değişik türde tek adımda otomatik ilik açabilme
* 7 mm genişliğinde zig zag yapabilme
* Seçilen desen numarasını gösteren LCD ekran
* Değişken dikiş adım ayarı ve sürgülü hız ayar tuşu
* Desen kombinasyonu, otomatik kilit tuşu farklı desenleri art arda kullanarak yeni modeller ve desenler yaratabilme
* Kordonlu dikişler, pilise, yama, deniz kabuğu ve daha birçok özellik.
* Extra kalın kumaşları kolaylıkla dikebilme
* Kolay düğme dikimi
* Standart ve opsiyonel aksesuarlar ile kenar dikişi, fermuar, gizli fermuar, nervür dikişleri, kenar kıvırma, overlok, düğme, aplike, triko, kapitone dikimi ve daha birçok özellik.
* Her türlü kumaşı dikebilme imkanı (kot, penye, triko gibi)
* İleri geri ve çapraz dikiş yapabilme
* Çift iğne kullanımı ile birbirine paralel süsleme dikişi yapabilme
* Dantelli birleştirme özelliği (Bu dikiş iki parça kumaşın arasının açık görünümü ile projenize yaratıcı hava verir).
* İplik tansiyon düğmesi ile istenilen esneklikte dikiş dikebilme imkanı
* Otomatik iplik takma sistemi
* Makina üzerinde aksesuar saklama kutusu
* Tam devirli manyetik çağanoz sistemi
* 7 adet çekici dişli sistemi
* İplik kesici
* Tek dokunmada açılabilen çağanoz kapak sistemi
* Makine muhafaza çantası
* Seri ve sessiz çalışmanın yanı sıra aydınlatma lambası
* Otomatik masura sarma
* İşaretli iplik geçirme yolları ile kolay ve hatasız iplik takma
* Tek düğmeye basarak kolay takılıp çıkarılabilen ayaklar
* Hız ayarlı elektronik pedal
* Zengin aksesuar çeşitleri

ÜRÜNLERİMİZ SIFIR KUTUSUNDADIR ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK AŞAĞIDAKİ ADRESE GELEBİLİR YA DA TELEFONLA BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

TEL : 212 246 13 95
TEL2 : 212 231 24 10

ADRES:
ÇAĞLAYAN VATAN CADDESİ NO:22/C KEÇOĞLU MAKİNA PAZARLAMA KAĞITHANE/İSTANBUL
Meraba arkadaşlar xbox da kuzenime parti[Kunye=] atarken hep cant connect party hatası veriyor. Ama kuzen başka partilere girebiliyor Sıkıntı sadece bende oluyor. Aynı şekilde bende başka partilere girebiliyorum. Benim net 8 mbps onun ki 1 bundan mı kaynaklanıyr ? teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:

Live: BeYinACiCi
PSN: Beyinacici
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 326
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 21.847 (Bu ay: 246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.