S

Yüzbaşı
31 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oracle Game pvp serverda gb satılır.
STOK 50 GB // 1GB = 30 krş
son teklif üzerinden satılmaktadır. referanslarıma bakabilirsiniz.

https://www.sonteklif.com/oracle-game-atlas-server-1-gb-050-tl-aninda-teslim-8819941
İnternette gezilecek arada düşük ayarlarda oyunlarıda oynatabilecek bir bilgisayar istiyor bir arkadaşım bir sistem önerebilirseniz kendisine sevinirim. Kendi monitörü var. Sadece kasa toplamak istiyor.
Oyunu aldım fakat maç başlarken oyun ve sesler 4-5 saniye boyunca sık sık takılmalara uğruyor. Mesela spiker alan alan alan alan, w w w w w, gibisinden aralıksız takılmalar yaşıyor bu sırada görüntüde tabi neden olabilir. Buralarda yazan bir çok şeyi denedim ama sonuç alamadım malesef.
Sistemim
Pentium g3420
nvidia 750ti
8 gb ram

her oyunu sorunsuz yüksek ayarla oynayabiliyorum ama fifa
Sistemi sizinde büyük katkılarınızla topladım. Kendi başıma topladığım ilk bilgisayar'ım oldu. şuan herşey sorunsuz 2 gündür kullanıyorum. Sistemin toplam maliyeti 1030 TL oldu. Aldığım parçalar işlemci+ekran kartı+ anakart+ram+güç kaynağı. Parçalar ise
işlemci: İntel Pentium g3420 3.2ghz
anakart: Asrock h81m-dgs
ekran kartı: msi gtx 750ti twin froz 2gb
ram: hi-level 8gb 1600mhz
güç kaynağı:500w 80+ xigmatek tauro
kasa ve hdd elimdekileri kullandım.

oyunda cpu max 50, ekran kartıda max 45 dereceyi gördü ve şuan kasada içeriye yada dışarıya hava vericek ekstra fan takılmamış vaziyette. çok fazla deneyemedim ama far cry 3'te full hd'de ultra ayarda hiç bir takılma olmadan oynatabildi biraz fazla görsel için zorlamak istemem bu yüzden çoğu oyunu high ve medium ayarlarda oynıycapımda bu sistem bir sorun olmazsa beni uzun süre idare edicek gibi görünüyor. Başta Angelmax hocma olmak üzere bütün yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Sorusu olan arkadaşlar mesaj atarsa yardımcı olmaya çalışırım
arkadaşlar bir yakınım için tv bakıyorumda bütçe maksimum 900tl genellikle sd yayın izlenicek, arada pc bağlanıp film izlenilebilir. bu doğrultuda önerebileceğiniz tv varsa çok memnun olurum güvenilir sitelerden olursa daha iyi olur çünkü yakınım istanbul dışında yaşıyor. şimdiden teşekkürler
evet arkadaşlar dün gece hızımı yükselttiler acaba bugün indirirsem öbür ayın kotasına yazarlarmı yoksa bu aya yazılır 50gb lık kota yarınmı sayılmaya başlanır?
arkadaşlar istanbuldayım ve oyunları satın almak yada takas değilde kiralayıp oynayıp geri vermek istiyorum var mı bu işi yapan yerler bildiğiniz?
Arkadaşlar ben yazın digitürk e taahütlü üye oldum. Üye olma sebebim nba tv ve basketbol ligiydi. Üye olurken bu kanallar spormax ve nba tv olarak görünmekteydi. Ama bugüne geldiğimizde ortalıkta ne nba tv nede spormax var. Aradığımda biz günceleme yaptık lig tv2 lig tv3 yaptık para verin diyolar. sadece lig maçları saatinde açılmakta başka zamanlar lig tv 3 kapalı oda açılırsa bazem maç başladıktan 15-20 dk sonra yayın geliyor. Maç bitiyor koçların yorumlarını dinliycem yayını kapıyolar maçtan önce ligle ilgili programı izlemek istiyorum gene yayın yok. zaten nba tv yi araki bulasın oda buhar oldu. Bu durumda digitürk bana taahüt ettiği hizmeti verememekte reklamını yaptığı yayınları vermemekte bu durumda taahüt bozlulmuş olmazmı ben bu digitürkü iptal ettirmek istiyorum ne yapabilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim nasıl bir yol izlemem konusunda. Bu konu hakkında Tüketici Hakem Heyetinede danışmayı düşünüyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
arkadaşlar virtual prolarla aramızda bir kulüp kuralım diyorum güzelce paslaşıp keyifli maçlar çıkarabileceğimiz bir takım olsun istiyorum. ilgilenen arkadaşlar SrDr91 i originden ekleyebilir. prolarınız overallını mevkinizi ve olmasını istediğiniz takım ismini yazarsanız sevinirim.Şuan bir arkadaşım daha var 2 kişiyiz talep olursa yeni bir kulup açarak başlarız beraberce
ikimizinde overalı 86.
Sizce hangisini almalıyım önceliklerim önem sırasına göre yazıyorum
1-)Şarj
2-)Wireless
3-)Gps
4-)Kullanım kolaylığı ve aldıktan sonra uğraştırmaması yani yok versiyon yok şu yok bu gibi

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 819
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 42.912 (Bu ay: 180)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.