Şimdi Ara

XBOX ONE COD EDITION 1 TB BUNDLE : 1649 TL , SUNSET OVERDRIVE BUNDLE : 1449 TL,FİFA15BUNDLE 1399 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
5
Favori
29.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1120 lira Taksitli fiyati
  • Hocam birşey soracağım. Benim 2007 üretimli falcon model Xbox'ım vardı, 1 sene falan kullandım sonra E74 arızası verdi. Uzun zamandır kutusunda duruyor. Bunun tamirini yapabiliyor musunuz? Yapıyorsanız ne kadar tutuyor? Bir de tekrar aynı hatayı verir mi (en azından sizin gördüğünüz kadarıyla e74 arızası veren cihazların tamir edildikten sonraki ömrü)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

Hocam birşey soracağım. Benim 2007 üretimli falcon model Xbox'ım vardı, 1 sene falan kullandım sonra E74 arızası verdi. Uzun zamandır kutusunda duruyor. Bunun tamirini yapabiliyor musunuz? Yapıyorsanız ne kadar tutuyor? Bir de tekrar aynı hatayı verir mi (en azından sizin gördüğünüz kadarıyla e74 arızası veren cihazların tamir edildikten sonraki ömrü)?

Hocam bununla hiç uğraşma.Bildiğim kadarıyla da KAHRAMAN ELEKTRONİK yapmıyordu (ama emin değilim.) Bence hiç yaptırma E74 Hatası AIDS gibi...Tedavisi yok.Zamanla eriyor gidiyor makine .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Hocam birşey soracağım. Benim 2007 üretimli falcon model Xbox'ım vardı, 1 sene falan kullandım sonra E74 arızası verdi. Uzun zamandır kutusunda duruyor. Bunun tamirini yapabiliyor musunuz? Yapıyorsanız ne kadar tutuyor? Bir de tekrar aynı hatayı verir mi (en azından sizin gördüğünüz kadarıyla e74 arızası veren cihazların tamir edildikten sonraki ömrü)?

Hocam bununla hiç uğraşma.Bildiğim kadarıyla da KAHRAMAN ELEKTRONİK yapmıyordu (ama emin değilim.) Bence hiç yaptırma E74 Hatası AIDS gibi...Tedavisi yok.Zamanla eriyor gidiyor makine .

Dostum zaten ps3'üm var ama cfw'li olduğu için online'a istesem de giremiyorum. Diğer çoğu online oyunu da steamden oynuyorum. Benim istediğim arasıra live'da fifa vs. takılmak, şu anki fiyatlarla yeni xbox alacağıma götüreceği yere kadar cihazı kullanmak daha doğru geliyor bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Dostum zaten ps3'üm var ama cfw'li olduğu için online'a istesem de giremiyorum. Diğer çoğu online oyunu da steamden oynuyorum. Benim istediğim arasıra live'da fifa vs. takılmak, şu anki fiyatlarla yeni xbox alacağıma götüreceği yere kadar cihazı kullanmak daha doğru geliyor bana.

Bende fiyatlarin düşmesini bekliyorm
    XBOX 360 Slim'e talibim
    Ahh ekonomik kriz aahh

• quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

quote:

Orijinalden alıntı: Altair Creed

Hocam fw sürümü 1.91 dimi ?

Evet
    Ap 2.5 oyunları ve Multiplayer oynanabiliyor suanda

Abgx gibi programlarla patchleme'ye gerek yok yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altair Creed -- 18 Ağustos 2011; 6:53:36 >
  • Abgx den 1 kere patcchlenmiş olması yeterli. onun dışında zırt bırt patchlemeye gerek yok yani.
    örnek vermek gerekirse şuanda akşamları Cod oynuyoruz :)
  • fatih kanka nasılsın görğşemiyoruzda seninle hiç yakında senden 250 gb fwli slim alacam yanında fazla oyun verirsin artık istanbula geldigimde görüşelim fatih hadi kib panpa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 19 Ağustos 2011; 9:10:38 >
  • 250 gb xbox s alındı kargoyu bekliyorum :)
  • Kargo dûn cikti ama sanırım Kayseri'ye 2 günde geliyor dediğim gibi dolayısıyla Pazartesi gelir hocam size
  • XBOX Live gold üyelik satiyormusunuz
  • Gold üyelik satmıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

Abgx den 1 kere patcchlenmiş olması yeterli. onun dışında zırt bırt patchlemeye gerek yok yani.
    örnek vermek gerekirse şuanda akşamları Cod oynuyoruz :)

Sattığınız oyunlar patchli dimi hocam?
    Bide bu arada dvd lere nasıl cover basıyorsunuz?
  • cover değil birek gümüş disk bazı oyunlar
    onun dşında evet patch li.zaten patch li olmasa çalışmaz
  • Acaba bayramdan sonra en erken ne zaman açarsınız dükkanı?
  • fateeh33 kardeş xbox slimden çıkan kolların son güncel fiyatını alabilirmiyim(kablosuz) kol alacamda diğeri öldü
  • Bayram da hergün Açığız.
  • Benim çözemediğim, dolar yükselir yükselmez bu konsolların stoktaki fiyatıda yükseliyor. Doların yükseldiği nano-salise'de yurt dışından mal mı geliyor, hiç mi stokta doların eski fiyatından alınmış mal olmuyor da hepsi ev fiyatına satılıyor?
  • Biz ürünü alıp 6 ay bekleten ,veya alıp satamayan elinde kalan biryer değiliz ki hocam
    Biz 300-400 adet alırız 1 ayda biter yine alırız
    Ki kuru en uzun süre artırmayan bizdik.1.45 dolar kurunda olan fiyat 1.65 e kadar ayniydi..
  • Her ay 200.000 bin tl lik xbox,mı satiyor şunuz...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.