Şimdi Ara

Xbox Game Pass fiyatları Türkiye’de tekrardan zamlanabilir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft, bir süre önce büyük bir satın alımı tamamlayarak Activision Blizzard’ı bünyesine katmıştı. Bunun üzerinden çok geçmemiş olmasına rağmen Xbox Game Pass fiyatı Türkiye’de bir kez daha zamlanabilir. Resmi bir açıklama olmamasına rağmen Game Pass abonelik fiyatlarının yakında zamlanması bekleniyor.

Xbox Game Pass fiyatları zamlanabilir

Xbox’ın resmi Türkiye sitesindeki abonelik paketleri için an itibariyle “Teklifin süresi 12 gün içinde dolacak” ibaresi eklenmiş durumda. Bu uyarı tüm paketlere eklenmiş, haliyle tüm paketlerde bir zam bekleniyor. Hatırlanabileceği gibi geçtiğimiz haziran ayında gelen büyük zam öncesinde de benzer bir şey olmuştu. Dolayısıyla 12 gün sonra, yani 31 Ekim tarihinde Xbox fiyatları Türkiye’de yeniden artabilir.

Şimdilik fiyatların ne kadar yükseleceği veya gerçekten bir zam olup olmayacağı kesin değil. An itibariyle Xbox Game Pass fiyatları şu şekilde:

• Xbox Game Pass Ultimate: 120,99 TL

• PC Game Pass: 79,99 TL

• Xbox Game Pass Core: 79,99 TL

• Xbox Game Pass için Console: 79,99 TL

Ayrıca Bkz.Xbox Game Pass'e 8 yeni oyun ekleniyor! 3.400 TL değerinde

Xbox patronu, zam sinyali vermişti

Son zammının ardından Xbox üyelik ücretleri neredeyse yüzde 170 oranında artmıştı. O dönemdeki dolar kuru 24 TL seviyesindeydi. Bugün itibariyle ise kur 28 TL seviyelerinde seyrediyor. Bu bilgilere ek olarak geçtiğimiz haftalarda Xbox patronu Phil Spencer, katıldığı bir etkinlikte Xbox Game Pass fiyatlarında yeniden bir artış yaşanıp yaşanmayacağı sorusuna bunun kaçınılmaz olduğunu ve yakın gelecekte bir zam yapmak zorunda kalacaklarını belirtmişti. Dolayısıyla bir zam gelmesi zaten bekleniyordu.

Kaynak:https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/bilgisayar-game-pass/cfq7ttc0kgq8

• 3 yıllık almıştım 2023 te hayatımda ki tek olumlu şey

• 200-300 milyar dolar para harcadılar. Zam kaçınılmaz. 120tl 4$ bedava
    2 konsolda ortak oynadığını düşünürsek yine halen uygun.

Oyunlar 2000-3000tl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 19 Ekim 2023; 20:57:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • geçenlerde zam gelecek demiştim, xbox haterları microsoft oyuncu dostu demişti :d umarım aylık 250-300 bandına çıkar da onları görürüm. :d

• Ben de 2026 marta kadar yenilemiştim ultimate'i 45 liradan, sanırım bugüne kadar yaptığım en iyi yatırımdı

• İmdaaat diye bağırmak istiyorum.

• Sucuklu patates kullanıcısına yanıt
    1000 liraya aldık 3 yıllık, 2 oyunla çıkardım ben parasını şimdi cities da geliyor, cod serisi de geldi mi zaten üste para almış gibi hissedeceğim

• Biz dolarınan maaş amıyozki.

• Abonelik bitince bütün oyunlar kaybedilecek. Aldım uzattım diyenler nereye kadar taşıyacak o işi acaba?

• ozer928 kullanıcısına yanıt
    3 yıl epey uzun bir süre, o kadar yaşayacağımızın garantisi yok. Bazen bir oyunla 1 yıllık parayı çıkarıyorsun. Steam'de de aldığımız oyunlara bir gün erişemeyebiliriz. Çok düşünmemek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • subatta aboneligim bitiyor. su ucuza uzatma yontemlerinden gecerli olan var mi halledelim ciksin aradan yarim asirlik ))

• Adamın biri bı önceki zam olmadan önce ömürlük almıştı

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ps plus aboneliğiydi o

• Biz ucuzdan bağlamıştık işi 3 senelik 1040 TL civarı

Xbox Game Pass fiyatları Türkiye’de tekrardan zamlanabilir!
  • Sizce yüzde kaç zamlanir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simplequick S kullanıcısına yanıt

%100 üstünde zam bekliyorum. 2024 yılı ortalama dolar kuru 40 sepet kur 42 civarı bekleniyor. Yani şimdiden zam yaparak zararı azaltmaya çalışıyorlar. %140-50 civarı enflasyon kadar olur gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bak ben bilmem kaça kadar uzatmıştım önceden vs vs. Senin ne kadar uzattığını merak etmiyoruz, şuan en ucuz yöntem ile nasıl uzatılır onu tartışmak istiyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.