Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (622. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: satanpist
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft store uygulamasından hediye olarak aldığımız kodların geçerlilik süresi ne kadar acaba arkadaşlar? 2 ay sonra hesabımdaki gamepass üyeliği bitecek. Zam gelmeden kodları 6 şar aylık hediye olarak alıp hesabımda bekletebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda gpu hesabım var 3 yıllık aldık 2 yılı kaldı soru şu

6 adet 6 ay gpu hesabıma başka bir hesaptan hediye olarak göndersem

2 yıl sonra gpu bitince 6 adet 6 aylık hediyeleri aktif etsem

Üstüne ultimate alsam 3 yıl daha gpu şeklinde devam edebilir miyim acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XLG kodlarını şimdiden alıp hesaba girmeden bekletebilirsiniz. Dönüşüm sisteminin kaldırılması için kimse bir süre veremiyor. Sanırım kaldırılmadan önce dedikodusu düşer internete... Bana sorarsanız GPU aboneliğinin bitmesine 2 ay kalımı alınabilir ama 2 yıl kalımı biraz riskli gibi duruyor.

• RDR 2 daha önce Gamepass'e gelmişti zaten. Tekrar gelmesi çok çok zor.

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt

Şu an sistem içinde Rockstar oyunu yok, RDR 2 ps plus sisteminden kalktıktan sonra game pass'e gelebilir.

• Grkem37 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş müşteri hizmetleriyle görüşmüştü. Cevap olarak dijital alınan kodların 9999'a kadar saklanabileceği söylenmişti. Yani alıp elinizde tutun, hiçbir şey olmaz. Benim daha 3 yıl var gpu, 6'lı alıp yedeklemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en-us sitesinden 1 aylık 1 dolara satın alsam, kendi yerel hesabımda aktifleştirebiliyor muyum acaba ?

Game Pass [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 1 Ağustos 2022; 14:20:55 >
  • SeneCa61 kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşmayın. Başka ülkelere ait GPU ve XLG kodları kullanılamıyor. Xbox hesabınız hangi ülkeye aitse o ülke kodlarını kullanmalısınız.

• Game Pass [ANA KONU]
    Game Pass [ANA KONU]xbox wire
    Coming to Xbox Game Pass: Ghost Recon Wildlands, Turbo Golf Racing, Two Point Campus, and More - Xbox Wire
    https://news.xbox.com/en-us/2022/08/02/game-pass-august-2022-wave-1-announce/
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt

Çöp

• Gamepass harbiden çok şaşırtıyor artık. Kalite son derece düşüyor.

• arkadaşlar gamepass sürem doldu, en hesaplı nasıl uzatabilirim?

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/151813105

• ilkini aldıktan sonra 2.yi deniyorum hata veriyor sürekli. bi çözümü var mı yoksa farklı hesaptan mı denemeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeSaiR -- 3 Ağustos 2022; 19:7:45 >
  • KeSaiR kullanıcısına yanıt
    Önce kartınız bloke olmuş mu onu kontrol edin, kartınız bloke olmamışsa bir süre bekleyebilir veya başka hesaptan yapabilirsiniz. Önemli olan koddur; kodun hangi hesaba gönderildiği önemli değil. Başka maile gönderdiği kodu manuel olarak kendi hesabına girebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 3 Ağustos 2022; 19:52:4 >
  • Xbox kullanıcısıyım, P1 kullanmak istiyorum. Ortak yapmak isteyen olursa pm atabilir

• Patron çıldırdı, koşun!!

Xbox şu an İrlanda ve Colombia'da Gamepass kütüphanemizi 4 arkadaşımıza açacağımız bir sistemi Insider programındaki kişilere açmış

Bunu yapmak için henüz resmi olarak duyurulmayan özel Gamepass Ultimate sürümü almanız gerekecek

• Gta 5 in gamepass kütüphanesinde kalıcı olması, demirbaş olması gerekiyor. Epic games pc de bedava dağıttı bizde olmaması beni üzüyor cidden.

• Arkadaşlar 3 defa hesabıma hediye kod aldım ama sonrasında ödeme alınamıyor hatası verdi. Başka bir kart ekledim yine aynı sorun devam ediyor. Sebebi ne olabilir acaba

• Selam herkese almanyada yaşayan bir akrabamla gamepass kardeşliği yapabilirmiyim o alsa benimle paylaşabilirimi bölge sorunu yasarmiyiz

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.