Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (623. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 05 06 2025 tarihine kadar gamepass ultimate hesabım var 3 yıllık aldım kardeşlik yapmak istiyorum aklımdaki fiyat 275 tl düşünen olursa 0544 795 0721 wp den yazabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En fazla 3 ay gözüküyor. Nasıl 3 yıllık alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banzai! kullanıcısına yanıt

3 aylıktan 12 tane toplam 36 aylık live gold alınıp etkinleştirilir. Daha sonra 1 aylık game pass ultimate alınır.

• Krone K kullanıcısına yanıt

• Daha önce microsoft store dan almıştım ama şuan live gold gözükmüyor nereden alaiblirim.

• Sayfa 619.

• victor66 kullanıcısına yanıt

bende bu gözükmüyor. 6 aylık gift kaldırıldı mı?

• Banzai! kullanıcısına yanıt

Hayır mevcut hala, PC Microsoft Store uygulamasından açın.

• 3 aylık live gold artı 1 aylık ultimate aboneliği birleştirdim 10.08 başlangıç 31.10.2022 bitiş görünüyor 3 aylık live gold 1 aylık ultimate toplamda 4 ay yani 120 gün etmiyormu eksik değilmi abonelik günü sayısı sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 10 Ağustos 2022; 23:13:28 >
  • Cutrera kullanıcısına yanıt

Devam eden üyeliğiniz var mıydı?

• Petyr Baelish kullanıcısına yanıt

yok bitmişti herhangi bir üyeliğim yok geçen hafta 6 aylık ultimate bitti 1 hafta oldu şimdi 3 ay live 1 ay ultimate alıp birleştirmek istedim

• Üyeliğim 29 Kasım'da bitecek, sanırım yeni hesap açıp alacağım yakında, pahalanırsa öylece kalmaktan korkuyorum. Oyun kayıtları falan gidecek ama çok da önemli değil zaten. Üyeliği ilk aldığımda 3 ay kısa alsaymışım keşke. :)

• Selamlar, mevcut güncel şartlarda, game pass üyeliği olanlar için uzun süreli uzatma yüklemesi nasıl yapılabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: overactive

Selamlar, mevcut güncel şartlarda, game pass üyeliği olanlar için uzun süreli uzatma yüklemesi nasıl yapılabiliyor?

Ya yeni hesap açıp sıfırdan yapacaksın yada mevcut üyeliğinin bitmesini bekleyeceksin. Başka yolu yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aylık 29 liraya gamepass pc aldım. Şimdi ben oyunlara ücretsiz erişebiliyorum amazon games gibi aylık belirli bir ücrete değil mi? Mesela FM 22 indiriyorum şu anda. Ancak satın al 329 TL'de yazıyor. O seçenek gamepass'ı iptal edersem de oynayabilmem için değil mi?

• Aynen öyle

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pirate19 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Yükledim. En son amd x2 4200 işlemci hd 3600 ekran kartlı 512 mb ranli masaüstü bilgisayarim ile oyun oynamistim yillaaar geçti sonra en fazla bir iki oyun indirmişdir cok uzak kaldim bilmiyorum o yüzden  

• arkadaşlar metro exodus gold ed. indirimdeyken series x için alayım dedim ama metro saga hem daha ucuz hemde içinde gold ve diğer üçleme var . her iki gold versiyonunda dlcler aynı. kaçırdığım bişeymi var..neden daha ucuz ve pahallı olandan fazla içerik var ucuz olanda ?

• Immortals Fenyx Rising 30 ağustos game passhttps://twitter.com/_XboxNews/status/1559251260796063745/photo/1

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.