Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mvlt42 , mvlt42
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.475
Cevap
728
Favori
1.090.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam clan kurup profesyonelce komutlaşarak oynamak istiyorum. Uygunsa dmden gt yazın ekliyim sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 31 Aralık 2020; 0:58:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç ses seda yok bu ayın oyunlarından.
  • 5 Ocak Killer Quen Black
    26 Ocak Cyber Shadow
    28 Ocak The Medium (Xbox One'da yok)
    28 Ocak Yakuza 3 Remastered
    28 Ocak Yakuza 4 Remastered
    28 Ocak Yakuza 5 Remastered

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakuzalar da güzel olacak...

EA Play ne oldu acep PC için, hiç ondan ses yok.

• Geçen sene FIFA 20 ne zamanlarda game pass e dahil oldu? FIFA 21 ne zaman dahil olur tahmini
  • quote:

Orijinalden alıntı: costaud

Geçen sene FIFA 20 ne zamanlarda game pass e dahil oldu? FIFA 21 ne zaman dahil olur tahmini
    Mayıs Haziran gibi eklenir bence gamepass e

• Merhaba, nasipse önümüzdeki hafta yurtdışından Series X konsolum gelecek. Geçtiğimiz dönem PS4'ü olan biri olarak ilk kez Xbox deneyimi yaşayacağım. Microsoft müşteri hizmetlerini arayıp 1 yıllık veya 2 yıllık üyelik yaptıracağım. Yıllık güncel almam gereken fiyat 179 lira live ücreti + 1 aylık 5 lira gamepass ultimate ücreti olmak üzere 184 lira mıdır?

Bir de asıl sormak istediğim şey şu; yapan oldu mu bilmiyorum ama Microsoft müşteri hizmetlerinden üyeliği aldıktan sonra internet bankacılığına girip vade farkıyla da olsa yapılan bu işlemi taksitlendiren oldu mu? İşlemi yapacağım kart Garanti Bonus kart olacak.

Teşekkürler.

• kiwi21 kullanıcısına yanıt
    İlk sorunuz için 1 aylık 5 lira bitti maalesef, normal ücretini çekiyor, 179+45 yani... İkinci sorunuz içinse ben ziraat kombo ve axess den 3 yıllık çektim ayrı ayrı taksit yapmadı, sanırım bazı sektörlerde bu sonradan taksitlenditmeyi uyguluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midael -- 2 Ocak 2021; 14:11:22 >
  • @midael teşekkürler yanıt için. o halde yıllık 224 liraya denk gelecek üyelik. bu fiyat için de microsoft müşteri hizmetleriyle mi görüşmem gerekiyor yoksa telefonla kimse ile görüşmeden yönlendireceğiniz bir siteden alıp yapabilir miyim?

taksit konusunda da bilgi için teşekkürler. ziraat bankası ve akbank'ın yapmadığını söylemişsiniz. sanıyorum garanti de yapmaz bu durumda. umarım garanti bonus ile bu işlemi yapmaya çalışan biri mesajı görür de bu konunun da net olarak yanıtını bulabiliriz.

• kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Yıllık 179+45, 2 yıllık 179+179+45, 3 yıllıkta 179+179+179+45 olacak... Ben müşteri hizmetlerini arayıp yaptım... Pazartesi mesai saatlerinde arayabilirsin sanırım... Aramadan önce Microsoft hesabından ödeme seçeneklerinde kartının bilgilerini girmen gerekiyor...
  • costaud C kullanıcısına yanıt
    Fifa 20 sanirim mayıs gibi eklenmişti. Normalde 1 sene sonra ekleniyor yeni oyunlar, fifa 20'nin hemen eklenmesi şaşırtmıştı örneğin jedi fallen order 1 sene sonra eklendi geçtiğimiz kasim ayinda.
  • İlk aboneliğe aylık 5,90 kampanyası kalktı mı? Geçen sene kaymağını yemiştim yeni mail ile her ay 5.90 alıyorudum sanırım artık yok Game Pass [ANA KONU] 

• Game Pass [ANA KONU]

twitter xbox türkiye paylaşmış ne olaki.

• süsse kullanıcısına yanıt
    Rdr2 diyecegim ama
  • GTA 5 yahut RDR 2

• quote:

Orijinalden alıntı: süsse

twitter xbox türkiye paylaşmış ne olaki.

Kuzey Atlantadan dayı oğlu aradı , Gta 5 hayırlı olsunGame Pass [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

GTA 5 yahut RDR 2
    boşluğa “gta 5’i” tam oturuyor. gerçi rdr 2 yi de kısaltmışlarsa sığar gibi :) ama mailin sonu bir garip. fake mi acaba 🙃

• quote:

Orijinalden alıntı: Zhongli

İlk aboneliğe aylık 5,90 kampanyası kalktı mı? Geçen sene kaymağını yemiştim yeni mail ile her ay 5.90 alıyorudum sanırım artık yok  

Sizin yüzünüze kalktı işte. Çok güzel oldu bizim insanımız anlamaz indirimden kampanyadan.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Uygar hocam, hangisi olursa olsun güzel haber. :) Gta 5 de yükleme süreleri yeni nesilde acayip etkileyici olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

Sizin yüzünüze kalktı işte. Çok güzel oldu bizim insanımız anlamaz indirimden kampanyadan.

Alıntıları Göster

Bizim yüzümüzden derken çalmıyoruz çırpmıyoruz kaldı ki microsoft istese bunu engelleyemez mi engeller, bakın spotifya istediğin kadar yeni mail açıp üye ol ödeme yöntemi aynı ise bu kart daha önce kullanılmıştır diyor indirimden yada kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Microsoft bunu engellememişken benim ucuza game pass almam suç mu oluyor. Suçlu arıyorsanız aynı yöntem ile game pass alıp bunu internette satıp ticaretini yapanlara söyleyin, evinde bireysel oyun oynayanlara değil.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.