Şimdi Ara

Xbox'a fiyatlar ile ilgili mailler atıyoruz.Ticaret bakanlığına şikayet ediyoruz. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
4
Favori
50.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
280 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi beyler gayret, konuyuda ustte tutalim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm maillere gönderim sağladım zaman destek vakti
  • Herkes destek versin arkadaşlar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama boşa kürek çekiyorsunuz.

Yabancı yatırımcı bakıyor lan bu Türklerin nüfus 80 milyon. Şu ana kadar satış başarısı olarak en iyi oyun Witcher 3 o da 20.000 satabilmiş. Adam diyor ki, aga bu nasıl iş...

Çok ciddi bir devlet desteği ve karşı tarafa bir devlet baskısı olmadan biz indirimi falan rüyamız da dahi göremeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 10 Ekim 2018; 2:45:46 >
  • Yolladım bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef bir sonuç alamayacaksınız. Xbox sahibi olarak beni de üzüyor bu durum. Farklı marketlerden oyun alındığı sürece hayatta bu adamlar fiyat kırmaz. Amerikan 60 dolara alacağı oyunu tr marketinden 20 dolara alırsa yapımcı ne kazanacak, MS ne kazanacak. Sonuçta bizim kıçı kırık paraya değil dolara çevrilecek bütün ödemeler.

• Mailler yollanmistir 👍
    Hayatimda hic Xbox im da olmadi dusmani da deilim, ayni gemideyiz, zaman birlik zamani !!

Beragber yuruduk biz bu yollarda
    Beraber islandik yagan yagmurggdaa
    Hebelehubelegg

• quote:

Orijinalden alıntı: colaker

Maalesef bir sonuç alamayacaksınız. Xbox sahibi olarak beni de üzüyor bu durum. Farklı marketlerden oyun alındığı sürece hayatta bu adamlar fiyat kırmaz. Amerikan 60 dolara alacağı oyunu tr marketinden 20 dolara alırsa yapımcı ne kazanacak, MS ne kazanacak. Sonuçta bizim kıçı kırık paraya değil dolara çevrilecek bütün ödemeler.
    Bölge kilidi koyup, ülkemize göre özel fiyatlandırma yapmaları yeterli olacaktır. Önceleri hatırlarsınız ucuz olduğu için farklı ülke marketlerinden oyun almaya çalışırdık, bundan bahsediyorum.:)

• Ps4 forumundan geldim mailimi attım. Umarım sizin adınıza faydalı bir gelişme olur. Hepimiz dört gözle fiyatların inmesini bekliyoruz. Bu gidişle oyun oynamak bizim adımıza tarihin tozlu sayfalarına karışacak.

• Hem sesinizi çıkartın ve tepki gösterin. Hem de şu oyunları pass’leri almayın. O zaman yola gelirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colaker

Maalesef bir sonuç alamayacaksınız. Xbox sahibi olarak beni de üzüyor bu durum. Farklı marketlerden oyun alındığı sürece hayatta bu adamlar fiyat kırmaz. Amerikan 60 dolara alacağı oyunu tr marketinden 20 dolara alırsa yapımcı ne kazanacak, MS ne kazanacak. Sonuçta bizim kıçı kırık paraya değil dolara çevrilecek bütün ödemeler.
    Farklı storelardan oyun alma olayını Microsoft kısıtladı zaten. Mesela şuan Arjantin store epey ucuz fakat ne gift kart alabiliyorsun ne de kredi kartları geçiyor. Sadece Arjantinliler kullanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Farklı storelardan oyun alma olayını Microsoft kısıtladı zaten. Mesela şuan Arjantin store epey ucuz fakat ne gift kart alabiliyorsun ne de kredi kartları geçiyor. Sadece Arjantinliler kullanabiliyor.

Alıntıları Göster
    Hem bölge kilidi yaptılar, hem de ac mesela 500 TL oldu. Bölge kilidinin işimize yaraması gerekirken şu an 60 dolara satılan usden de alamıyoruz.

Sizin yapacağınız işin...

• PC ve PS4 kullanıcısıyım, Xbox ile alakam yok ama işten sonra atacağım 2-3 hesap ile mail.
  • Xbox kullanmasam da mail attım
  • Arkadaşlar Phil Spencer, Major Nelson ve Xbox marketing ekiplerine twitter'dan da yazalım ayrıca, ben daha önce birkaç kez Phil Spencer ile twitter'dan konuşmuştum başka konularda, ordan gelen feedback'leri önemsiyorlar.
  • Tüm e-posta adreslerimden attığım mesajlarla destek veriyorum. Umarım hedefine ulaşır bu kampanya...
  • Xbox eğer güzel bir fiyatlama yaparsa bende ps 4 ü satıp Xbox a geçerim o yüzden benden tam destek

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum twitter mesajlatı etkili olabilir

• Xbox kullanmasam da mail attım
  • bende xbox kullanıyorum walla fiyatlar uçtu hakikaten.
    fifa 19 + forza horizon 4 almaya kalkınca 800 tl gibi bir fiyat ortaya çıkıyor. yani asgari ücretin yarısı.
    ama bu fiyatları xbox mı belirliyor yoksa oyunu üreten firmalar mı? o da önemli. xbox fiyat belirlemiyorsa onların da yapacağı çok bir şey yok.
    ama ben yine de bu maili iletiyorum şimdi. hatta kendimde bir şeyler eklerim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.