Şimdi Ara

Xbox'a fiyatlar ile ilgili mailler atıyoruz.Ticaret bakanlığına şikayet ediyoruz. (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
4
Favori
50.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
280 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolladık bakalım mail 7 aylık live kaldı ondan sonra alamıcaz heralde fiyatlar düşmezse
  • Artık sadece fifa fut draft veya pro club oynayan biri bile yıllık 950 küsür tl para vermesi gerekiyor Ne kadar komik değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 10 Ekim 2018; 10:58:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler lütfen bu konuyu Xbox oyun konularındaki gibi pas geçmeyelim. Lütfen herkes mail atarak destek olsun

• Xbox İngiltere nin cevabı
    "ıhh ıhhh düşürmüycem benim değilmi vermiycem zuhahahha xbox değilmi vermicem muhahahaha"
  • gönderildi.

dün ps konusunda da gönderdim.

kendim kürekli oynarım ps4 pro'da, ama yine de oyuna para verip alan multici arkadaşları desteklemek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azılı bir playstationcu olarak gözmümü kırpmadan desteklerim. satya ve phil e gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

niye xboxcular nigga oldu ?

Alıntıları Göster
    subliminal mesaj çaktırma
  • Xbox kullanıcısıyım, maili attım. Şimdi de ps için atacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

Azılı bir playstationcu olarak gözmümü kırpmadan desteklerim. satya ve phil e gönderdim.
    Tşkler 😊

• xbox da 369 tl iken hemen alın derim. Onlarda zam yapar yakında
  • 2 tane mi mail adresi var? Sadece bu ikisine mi atacağız?
  • ülkemizde konsol oyuncuları pc oyuncularına göre az sayıda. aynı şekilde xbox kullanıcıları da ps kullanıcılarına göre az sayıda. ps kullanıcısı olarak destek vermeye geldim.

pc oyuncuları ve diğer platform oyuncularından da destek gelmesi için. konunun üstte tutulması ve tüm oyuncuların gerekli desteği göstermesi durumunda bir düzenleme gelebilir.

daha fazla insanın desteği için konuyu ekşide açmak da çok etkili olacaktır.
  • PlayStation oyuncularının da desteğini bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler konuyu üst konularda tutmaya devam edelim ki insanlar görsün ve yardımcı olsunlar

• Yukarı

• Hep destek tam destek gerekli yerlere mailleri gönderdim.Sizden ricam change org vari sitelere ya kampanya başlatın destek olalım ya da playstation konusunda ki change org'a sizde tam destek verin imzalarınızı atın.

Gazamız mübarek olsun umarım yetkililerin kulağına su kaçırırız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldren

Hep destek tam destek gerekli yerlere mailleri gönderdim.Sizden ricam change org vari sitelere ya kampanya başlatın destek olalım ya da playstation konusunda ki change org'a sizde tam destek verin imzalarınızı atın.

Gazamız mübarek olsun umarım yetkililerin kulağına su kaçırırız :)
    İnşallah :)

• Dün atmıştım bu gün tekrar atacağım. Sonuç alana kadar devam

• Desteğe devam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.