Şimdi Ara

'XBOX 360 Wireless Speed Wheel' İncelemesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
7.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guzel inceleme tesekkurler, boyle bir inceleme gerekliydi cidden...

Ben de nedense kinect le beraber calisiyor saniyordum alakasizmis megerse :)

60 dolar eski kurla super fiyat gamepad parasi neredeyse... Siz amerikada mi yasiyorsunuz best buy internet satisi yapmiyor bildigim kadariyla... En azindan buradaki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

xVIjrHyYMAU
    Konuya ekle istersen video benim Unboxing, Kurulum ve Oynanis var :-)

sizin forza 3 ile deneme şansınız oldu mu aleti?

DEMO ile bakmistim 3 mu iyi 4 mu diye direksiyonla tabii F4 tam oyun.
  • quote:

quote:

quote:

xVIjrHyYMAU

Forza 3 ile de calisiyor yani?
  • Kısa , öz ama güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.Ben de direksiyonun Kinect ile beraber çalıştığını sanıyordum meğer değilmiş çok fazla yarış simülasyonu meraklısı değilimdir fakat meraklısına güzel bir alet.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

xVIjrHyYMAU

Yep.
  • Güzel bir inceleme olmuş, çok teşekkürler, fikir sahibi oldum...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

xVIjrHyYMAU

Yep.

Senin inceleme de vardı, senin sitede. Sen de paylassana

İnceleme çok iyi olmuş. Elinize saglık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 27 Ekim 2011; 2:02:30 >

• Ben de satın aldım çok memnunum. Yani gamepadle oynamaktan bin kat daha iyi. Hassasiyeti gayet tatmin edici. Yorulma sorunu pek olmuyor çünkü bi süre sonra rahat edeceğiniz açı ve tutuş şeklini buluyorsunuz. Tabi bu kişiden kişiye değişebilir. Kinect ile bir alakası yok. Üstündeki ışıklar ile ilgili pek birşey yazmıyor kutuda veya manualda. Ama oyun sırasında ışıklar koyulaşıp açılıyor. Sanırım motorun devrine göre yanıyor sağ tetiğin üzerindeki ama emin değilim. Açıkçası oynarken bakamıyorum.

Aslında Gamepad olarak bütün oyunlarla uyumlu ama üzerinde bumper ve analoglar olmadığı için fazla tuş kullanan oyunlarda sorun çıkacaktır.

Ayrıca forza 3'te direksiyonu wireless wheel (eskisi) olarak gördüğü için vites ve debriyaj ayarlamada sorun çektim. Yani Forza 3 için %100 optimal olarak kullanılabiliyor diyemem.
    The Run demosunda da baya zor kontrol ediyorum ama benimle mi ilgili yoksa speed wheella mı ilgili ondan emin değilim.
    Hot Pursuitte tam uyumlu.

Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Edit: Forza 4'te bazı menülerde rb lb istediği için sorun çıkıyor. Yani bazı ayarları yapmak için normal gamepade geçmeniz gerekiyor menülerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 25 Ekim 2011; 19:55:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Ben de satın aldım çok memnunum. Yani gamepadle oynamaktan bin kat daha iyi. Hassasiyeti gayet tatmin edici. Yorulma sorunu pek olmuyor çünkü bi süre sonra rahat edeceğiniz açı ve tutuş şeklini buluyorsunuz. Tabi bu kişiden kişiye değişebilir. Kinect ile bir alakası yok. Üstündeki ışıklar ile ilgili pek birşey yazmıyor kutuda veya manualda. Ama oyun sırasında ışıklar koyulaşıp açılıyor. Sanırım motorun devrine göre yanıyor sağ tetiğin üzerindeki ama emin değilim. Açıkçası oynarken bakamıyorum.

Aslında Gamepad olarak bütün oyunlarla uyumlu ama üzerinde bumper ve analoglar olmadığı için fazla tuş kullanan oyunlarda sorun çıkacaktır.

Ayrıca forza 3'te direksiyonu wireless wheel (eskisi) olarak gördüğü için vites ve debriyaj ayarlamada sorun çektim. Yani Forza 3 için %100 optimal olarak kullanılabiliyor diyemem.
    The Run demosunda da baya zor kontrol ediyorum ama benimle mi ilgili yoksa speed wheella mı ilgili ondan emin değilim.

Edit: Forza 4'te bazı menülerde rb lb istediği için sorun çıkıyor. Yani bazı ayarları yapmak için normal gamepade geçmeniz gerekiyor menülerde.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Ben de satın aldım çok memnunum. Yani gamepadle oynamaktan bin kat daha iyi. Hassasiyeti gayet tatmin edici. Yorulma sorunu pek olmuyor çünkü bi süre sonra rahat edeceğiniz açı ve tutuş şeklini buluyorsunuz. Tabi bu kişiden kişiye değişebilir. Kinect ile bir alakası yok. Üstündeki ışıklar ile ilgili pek birşey yazmıyor kutuda veya manualda. Ama oyun sırasında ışıklar koyulaşıp açılıyor. Sanırım motorun devrine göre yanıyor sağ tetiğin üzerindeki ama emin değilim. Açıkçası oynarken bakamıyorum.

Teşekkürler

Asıl sana teşekkürler, kusura bakma dalmışım direk başlığına, senin de ellerine sağlık

• Benimde bir kaç sorum olucak

1- Performans eksikliği gördünmü ?
    2- Diğer araba yarışlarınada bu kadar iyi optimize edilmişmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Sonuçta gamepad ile oynarkende ellerimiz havada duruyor. Çok fazla bir farkı yok gibi. Şahsen benim kollarım yorulmadı.

Hocam siz gamepad ile oynarken ellerinizi ileride ve havada mı tutuyorsunuz? :S Ben dahil bir çok oyuncu oyun oynarken gamepad'i kucağına koyuyor, böylesi en rahatı sanırım :)

Bunun dışında kollar ileride ve havada tutularak bu cihaz kullanıldığında bir süre sonra yorgunluk yaratacağı kanısındayım. Kucağa konulduğunda ise rahat kullanılıp kullanılamayacağından pek emin değilim açıkçası.Bu konuda biraz daha yorum paylaşabilirseniz sevinirim. İnceleme için de ayrıca teşekkürler
  • - Bir yere tutturulnuyor, havada oynamak atmosferi bozar diye düşünüyorum.
    - FFeedback yok
    - Pedallar yok.

Yine de gamepadden iyidir tahminimce, bu fiyata da alınır denenir, satılır diye düşünüyorum.
  • Yorulma konusunda, ben dirseklerimi koltuğun kollarına dayıyorum böylelikle elim havada kalmış olmuyor.
  • Elleri havada tutmak yorabilir ama o aleti plastik yada demir bir çubukla bir masaya bağlayıp oynayabilirsiniz çok zor değil.
  • The Run demo ile uyumlu değil. En kolayda bile aracı yolda tutamıyorum. Normal gamepadle oynadığımda sorun yok. İnşallah full sürümde destekler.
  • Hocam inceleme süper olmuş

Da keşke videoda hem oyunu hem direksiyonu alacak şekilde bir kayıt yapsaydın ya
  • Bu akşam benim speed wheel de geldi. Forza 4 ile denedim. Çok gerçekçi.

Yalnız anlayamadım ışıklar bir mantıkla yanıyor. Bazen patinaj yapınca, bazen vites değiştirmeniz gerekince, bazen de gaza firene basınca. Açıklamasını bulan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.