Şimdi Ara

Xbox 360 Emulatoru Efsanesi ve Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar şu 2-3 gündür Xbox 360 emulatoru arıyorum. interneti folloş ettim bu arama sürecinde ama hep duvara tosladım..

Araştırmalarımın sonucunda gördüm ki..

1. Emulator yaptık diyen tüm sitelerdeki emulatorler açıldığında bios dosyası için size survey yaptırmaya çalışıyor ki bunların hepsi cep telefonunuzu alıp sizi soymaya yönelik..

2. Bir kişide en azından çalışanınını internete koymuştur dedim, bulamadım..

3. Biosu kendim buldum koydum çalışmadı..

4. Bir kısımda aslında böyle bir emulatorun olmadığını ve yapılamayacağını iddia ediyor..

Günümüz itibariyle PS3 emulatorleri var ve çalışıyor.. kullandım da... şimdi bir xbox 360 emulatroru olmaması bana saçma geliyor..

Kulandığımı zannettiğim ps2 emulatoruymuş.. aradan zaman geçmişti oynadığım oyun ps3 ün diye hatırlıyormuşum.. Herkesden özür dilerim..

Lütfen bilen biri bana son durumu açıklarsa çok sevinirim en azından tamam derim..

Teşekkürler

Not: Bayağı bir aradım ama ne çalılan ps3 emu var ne de xbox.. konu kapanabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drages -- 7 Ağustos 2013; 17:49:07 >

• OS3 emulatoru derken? Yani ben pc den gran turismo yada last of us oynayabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalısan bir ps3 emu varmı?link verebilirmisiniz
  • Emulatörler bilgisayarın iliğini kururtur . Aşırı zorlat yani . X360 emulatörü yok . Yakın zamanda da bekleme . PS3 emulatörünü nasıl buldun hala merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Emulatörler bilgisayarın iliğini kururtur . Aşırı zorlat yani . X360 emulatörü yok . Yakın zamanda da bekleme . PS3 emulatörünü nasıl buldun hala merak ediyorum

Evet emulatorlar sağlam bilgisayar ister.. Asus G75VX'im var.. yetmedi 480gt li oyun kasam var.. ben emulatoru bulim herhalukalde çalıştırırım..

PS3 ve Xbox 360 5 senelik atariler ve içerikleride bildiğin bilgisayar.. ayrı bir dünya değil.. sonuçta yeni modelleri ps4 filan çıkmak üzere... hatta xbox bildiğin microsoft yani..

Şimdi benim aradığım cevap: "emulator mu varmış?" değil.. inşallah bir kullanan bilen arkadaş cevap yazacak..

PS3 emulatoru bayadır var... hem emulatoru geliştirdiler hem de bilgisayarlar gelişti.. bulmakta zor değil google da.. şu an bu bilgisayarda yok kullanmadığım için..

Şimdi ps3 emulatorun olduğunu bilmeyen birinin xbox emulatoru yok demesine güvenemem, kusura bakma..

• quote:

Orijinalden alıntı: drages

Selamlar herkese..

Arkadaşlar şu 2-3 gündür Xbox 360 emulatoru arıyorum. interneti folloş ettim bu arama sürecinde ama hep duvara tosladım..

1. Emulator yaptık diyen tüm sitelerdeki emulatorler açıldığında bios dosyası için size survey yaptırmaya çalışıyor ki bunların hepsi cep telefonunuzu alıp sizi soymaya yönelik..

4. Bir kısımda aslında böyle bir emulatorun olmadığını ve yapılamayacağını iddia ediyor..

Günümüz itibariyle PS3 emulatorleri var ve çalışıyor.. kullandım da... şimdi bir xbox 360 emulatroru olmaması bana saçma geliyor..

Lütfen bilen biri bana son durumu açıklarsa çok sevinirim en azından tamam derim..

Teşekkürler

Not: İşin komiği tek amacım tekken 6 oynamaktı ve de internette ps3 içinkini bulamadım.. tüm linkler ölüydü, torrentler bile ölü.. bana ps3 için tekken 6 linki verebilecek biri olursa pm den buda beni mutlu eder.

Yok çünkü ps3 emu var zaten onda oynasana Tekken

• ps3 emulatorunu çok aradım ama bulamadım var diye idda ediyorsanız link isteriz !
  • ps3 emulatörü var arkaşdalar bende kurdum pc ye.

sadece tetris oynayabildim.emu zonede var indirin tetris oynayın.
  • Emülator ile saatlerce uğraşırsınız anca oyunun logusunu görürsünüz kaldı ki PS2 emülatörlerini bile anca şimdiki PC'ler ile daha yeni yeni düzgün oynayabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

ps3 emulatörü var arkaşdalar bende kurdum pc ye.

O değil bunu dene playstation3emu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 5 Ağustos 2013; 21:14:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

ps3 emulatörü var arkaşdalar bende kurdum pc ye.

O değil bunu dene playstation3emu

denemeye gerek yok fake oldu anlaşılıyo zaten video dan

ama yiyen çoktur eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Orijinalden alıntı: drages

Selamlar herkese..

Teşekkürler

Not: İşin komiği tek amacım tekken 6 oynamaktı ve de internette ps3 içinkini bulamadım.. tüm linkler ölüydü, torrentler bile ölü.. bana ps3 için tekken 6 linki verebilecek biri olursa pm den buda beni mutlu eder.

Yok çünkü ps3 emu var zaten onda oynasana Tekken

alıntı yaptığın yazıyı üşenmeyip bir okusan.. hadi sana ipucu.. son cümle..

çok ilginç gerçekten olmaması.. ne yapalım yine ps3 için bulmaya çalışacağım..

• Sen hangi oyunları oynadın ps3 emulatörle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.