Şimdi Ara

En iyi 316 Atari(NES) oyunu 40 mb / Telefon ve PC'den nostalji

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
10
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğumuzun atari dediği, aslında nintendo'nun olan 8 bitlik NES konsolu için aşırı titiz hazırladığım, kategorilere böldüğüm oyun arşivim. Bildiğimiz Contra, Mario falan çalıştıran makinenin oyunları. Oyunları seçme kriterlerim ve nasıl oynamanız gerektiğini indirdikten sonra okuyabilirsiniz. Android, PC hatta kasarsanız xbox veya ios'ta çalışıyor. Açıklama metninde emülatör tavsiyeleri de verdim. Anlıyacağınız sürprizlerle dolu bi iş yaptım  

Yeni konu: https://forum.donanimhaber.com/atari-oyunlari-arsivi-555-mukemmel-nes-oyunu--152486976

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oramakomaburamako1 -- 9 Nisan 2022; 16:59:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam @Oramakomaburamako1 , emeğine sağlık. Güzel paylaşım.  

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Gözden kaçırdığım bazı oyunlar olmuş. Oyun sayısını 337'ye çıkardım. Güncel linki bıraktım

• Elinize sağlık, onquest of the Crystal Palace oyununu arşivinizin içinde görünce şaşırdım, bu oyunu kasetinden oynamıştım, vay be. özellikle stage 3 müziğine bayıldığım bir oyun  

Bu arada pc için emülatör, nestopia kullanıyordum ben, proje 2008 yılında bitmiş fakat sourceforge sayfasından indirilebiliyor. w11 dede çalışıyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 13 Mart 2022; 21:2:55 >
  • Güzel paylaşım, arşivlik 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sega genessis oyunlarını ücretsiz ios da oynayabileceğim yol var mı? Androidde vardı eskiden oynuyordum.

• telefon jailbreakliyse: genesis 2

• Bilgisayarım yok telefonda çalıştırabilirsem büyük hayır duası alırsın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay be hocam sağolasın çocukluk arkadaşımla karşılıklı ataride tank oyununu oynadığım o eski dertsiz tasasız güzel günler geldi aklıma. Normalde olsa bayağı bir ilgi çekecek konuya nedense bir kaç kişi harici yorum gelmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratilmaz -- 15 Mart 2022; 20:12:18 >
  • Elinize sağlık. 20 sene önce digiturk'te magma zone oyunu vardı. Bu oyunu nerde bulabilirim?

• Arranger. kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Magma zone diye bir oyun yok nes için. Ya magmax'ı kastediyorsun ya da şunu: https://www.youtube.com/watch?v=tZ2c_JUjFQM

Benim arşivdeki arkanoid'le aynı sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oramakomaburamako1 -- 18 Mart 2022; 16:53:42 >
  • Arkadaşlar Japonya'nın balta girmemiş bambu ormanlarına girdim, en gizli oyunları buldum. Başlangıçtaki halinin üzerine 100 oyun ekledim ve final sürümünde 416 oyuna ulaştım. Bu son hali çünkü bu sefer her yeri araştırdım. Güncel link yukarda.

Bu arada arşivde tavsiye edebileceğiniz oyunlar hangileri? Mesela bence Elite ve koei'nin strateji oyunlarına bi bakın. Elite klasikleşmiş bir uzay gemisi simülasyonu. Ticaret olayı keyifli. Bandit kings of ancient china ve romance of three kingdoms da on numara strateji oyunları. Belki Çin'de geçtiği için ilginizi çekmez ama super mario oynatan cihaz için bayağı detaylılar. Three kingdoms'ta Çini ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Bandit'te kötü veziri öldürmeye çalışıyorsunuz. Ama ona meydan okumak için belli bir popülerliğiniz olmalı. Ve zamana karşısınız, oyunu Moğol işgaline kadar uzatamazsınız. Bildiğiniz Total war three kingdoms'ın 8 bit versiyonları :D

• Oramakomaburamako1 kullanıcısına yanıt

Videodaki oyun.

• Arranger. kullanıcısına yanıt

Televizyon oyunları nasıl oynanıyor bilmiyorum hocam

Bu arada 417 etti :D Çocukluktan beri marioyu aynı anda iki kişi oynamak istemişimdir, onun hackini de koydum

edit: Çile bitmiyor. Ya o kadar köşe bucak oyun aradım en popüler mario oyunlarını kaçırmışım. Şimdi iki yoshi bi donkey kong ekledim ve 420 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oramakomaburamako1 -- 18 Mart 2022; 22:39:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.