Şimdi Ara

Xanax veya Zyprexa kullanan var mı aranızda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
30.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• xanax ritalin prozac bunların üçünü de kullanan var buyur.
  • başlıkta ritalin yada prozac göremedim ben gören var mı arkadaşlar ??
  • Zyprexa 5 mg ve 10 mg kullandım sor cevaplayayım
  • Xanax size uyku yapıyor mu bana yapmıyor ama zyprexa yapıyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_2

Xanax size uyku yapıyor mu bana yapmıyor ama zyprexa yapıyor arkadaşlar

Xanaxı bilmiyorum
    zyprexa acayip derecede uyku yapıyor çok uyutuyor birde sabah ölü gibi kalkmanızı sağlıyor
    iştahı çok açıyor
    sabahları kalktığınızda ağız kuruluğu yapıyor
    unutkanlık yapıyor
  • Bir kaç kere içmişliğim var. Prozac devamlı olarak kullandığım ilaçtır.
  • Kullanmadım ama hayat kullanmam için elinden gelen herşeyi yapıyor...
  • "zyprexa" uyutur, asosyallesştirir. başka hiçbir halta yaramamaktadır.
  • ben kullanmiyom
  • xanax asla tavsiye etmiyorum. zyprexa ise asiri kilo yapar, uyutur, asosyal yapar, yesilde gececegine kirmizi isikta gecersin, 2side hafiza kaybi yapar.
  • xanax uyuşturucu gibi bence eğer vücudun alıştırsa bırakmak istersen allah kolaylık versin derim.xanaxtan uzak durmalısın
  • xanaxtan uzak dur derim sadece.
    1 sene kadar annemin sinir sistemi diye bir şey kalmadığı zaman içirmek zorunda kalıyorduk. Sürekli uyku geliyor tepkileri falan belirsiz sersem gibi geziyor falan.
    IPU kimsenin başına vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

başlıkta ritalin yada prozac göremedim ben gören var mı arkadaşlar ??

bütün antidepresanların yan etkileri benzerdir bebecik.bilmediğin konularda yorum yapmasan
  • Xanax ve snegol m snequal mı ne adını tam hatırlamıyorum onların ikisini bir arada içinde on numara kafa yapıyor. Bizzat denedim fevkalade bir şey oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feaRneveR

quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

başlıkta ritalin yada prozac göremedim ben gören var mı arkadaşlar ??

bütün antidepresanların yan etkileri benzerdir bebecik.bilmediğin konularda yorum yapmasan

Xanax esas olarak anksiyolitik bir ilaçtır antidepresan değildir.

Zyprexa ise antipsikotik bir ilaçtır anti depresan olmakla alakası bile yoktur.
  • Bena kaygı bozukluğu teşhisiyle önce seraquel 300 mg verdi doktor.Kaygı falan kalmadı mal gibi oturup duruyodum ama yan etkilri ağır oldu.
    Baş dönmeleri, tansiyon yükselmesi, beynin durması vs..Doktor bu şikayetlerimi duyunca hemen ilacımı değiştirdi ve zyprexa 5 mg verdi.Çok memnunum zira birden enerji geldi ve her işimi yapabiliyorum artık.çok uyutmuyor denildiği gibi, geceleri ağız kuruluğu yapıyor (ama sigarada kullanan biriyim o yüzden ilaçtan dolayı diyemem ) ve su içmek için kalkabiliyorum daha önce aralıksız uyudum.iştah açıyor ama yediğinize dikkat ederseniz kilo da almazsınız.Hafıza bozukluğu var.Tabi yeni başladım en az 6 ay sonra daha objektif bir yorumda bulunabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.