Şimdi Ara

Arkadaşlar west markalı sigarayı İçen var mı aranıza

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
35.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pallmal içiyodum kırmızı olandan ama sanırım değiştircem West alcam gibi ucuz kaliteli sigara var mı winston muratti felan demeyin onlar hiç hoşuma gitmiyor parlement malbora desek onlar iyi ama fiyatı pahalı ???? West felan nasıl sigara ? Bırak vs tarzı mesajlar yazmayın

• bırak vs
  • hiç bulaşma
    backwoods tam sana göre
  • açıkçası west pallmall yanından geçilmiyecek sigaralar. alıcaksan al marlboro nunu parayada kıyıcaksın keyif istiyosan kardeş. yada mavi montecarlo dene ucuz güzelde sigara ama nikotini0.9 0.1 de olsa daha zararlı çoğu sgaradan. dene karar ver işte
  • ya camel 6.00
    ya anadolu 4.25

başka sigara tanımam
  • mavi lark
    uzun kısa farketmez parlementten sora başladım 4,5 liraya içilebilcek en ii sigara bence
    (muratti winston bende denedim bişeye benzemiyo westide 1-2 kere içtim pek hoşuma gitmedi)
    bkz:tersten kral
  • quote:

Orijinalden alıntı: John_Rambo

mavi lark
    uzun kısa farketmez parlementten sora başladım 4,5 liraya içilebilcek en ii sigara bence
    (muratti winston bende denedim bişeye benzemiyo westide 1-2 kere içtim pek hoşuma gitmedi)
    bende parlament içiyorum ama para çıkışmıyor
    kent var heryerde o nasıl içen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

quote:

mavi lark

onuda ark. werdi bi kere içtim lark kdar gzel deil belkide o zaman sigaram olmadığından gzel gelmişti
    aslında captainblack tiryakisiyim ama m.köyde bulamadığım için normal sigara içiyorum
    captainblack diye çakmasını satıyolar bildiğin yok kenarındaki otu sarmış herifler orjinal kaçak captainblack arıyorum
  • quote:

quote:

quote:

mavi lark

onuda ark. werdi bi kere içtim lark kdar gzel deil belkide o zaman sigaram olmadığından gzel gelmişti
    aslında captainblack tiryakisiyim ama m.köyde bulamadığım için normal sigara içiyorum
    captainblack diye çakmasını satıyolar bildiğin yok kenarındaki otu sarmış herifler orjinal kaçak captainblack arıyorum
    aklım çelindi paket almaya gidiyorum
    parlament aqua alıyım bari bogazım agrıyo zaten
  • quote:

quote:

quote:

mavi lark

evet ya captain black bulmak çok zor. Rizede satılmıyor sanırm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elliuç -- 25 Haziran 2010; 15:18:55 >
  • 15 20 günden sonra west in neler yapabilecegine sahid olursun asırı bir öksürük ve balgam yapıyor.yukarıda arkadaslar yazmış.afedersiniz ama bu boku hepimiz yiyoruz bari hakkıyla yiyelim ver paranı al malboranı keyifli keyifli tüttür fiyat işinide günde ictigin adet sayısını düşür böylece dengelemiş olursun hemde keyfini almış olursun. tabi kendi doğrun en iyisidir bizimkisi nacizane tavsiye.en azından west içme be kardeşim...
  • West ice içiyordum bir ara hiçbir şeyle iyi gitmiyor ne çay ne kayve ne başka birşey param olunca marlboro olmazsa polo içiyorum polo yu deneyebilirsin
  • Bende PallMall içiyordum zam gelene kadar Sonra West'e döndüm 3-4 aydır idare ediyorum fena sigara değil
  • kent
  • West kömürden başka birşey değil... Lark blue iyi diyorlar... içmedim arkadaşlarım içiyor.. ben keyfine 2 tane tüttürenlerdenim..
    haftada 1-2 taneyi geçmez içtiğim ama.. az için düzgününü için benim fikrim bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aksel06

ya camel 6.00
    ya anadolu 4.25

başka sigara tanımam

Camel Natural
  • anadoluyu senelerdir hiç içmedim düzeldi mi ki en son 5 sene önce içmiştim o zamanlar 2 lira felandı

malbora parliment diyosunuzz güzelde 7 lira öğrenci adamız yoksa baba sigaralar kabul westten vazgeçtim

mavi lark 4.5 lira mı ?
  • newport bulabilirsen al vazgeçilmezin olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeste

newport bulabilirsen al vazgeçilmezin olabilir

ilk defa duydum benzincide bulunur heralde dolu sigara var fiyatı ne kadar bişeye benzemiyosa boşa almıyak ? parliment malbora gibi tadı var mı
  • Mavi lark 4.5 tl. Ama aynı fiyata kısa mavi viceroy öneririm.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.