Şimdi Ara

x-fi yeni beta driveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yükledim her hangi bir sorunlada karşılaşmadım konsoldan ses sorunu hala devam ediyor ama sanki bitincede daha iyi olacak gibi vistada galiba eksikleri varmış zaten vista için çalıştıracaklar creativenin forumundan daniel k nickli üyenin yaptığı driverleri yükleye bilirler vista altında tam performans çalıştırmaya başladı kartları ses konusunda bir iyileşme varmı dikkat etmedim çünki kartı 3 haftadır fln pek kullanmıyorum yüklerken direk bunu yükledim ama bi kötüleşme yok onu söyleye bilirim

• vista 32 bit / x fi elite pro kullanıcısıyım beta driveri bende yükledim! tek sorun konsoldaki ses ayarının hassasiyeti ama malum beta driver! bu arada vista 32 bit için olan daniel k driveri ni çok aradım ama güvenemedim link verebilirmisin! çünkü orjinal dirverinda vistada decoder modu gözükmüyo!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 22 Haziran 2008; 19:08:09 >
  • vista altında creative x-fi kartları çalıştırmak istemiyordu satış taktiği olarak ama danil k ya yasaklamışlardı bunu baskıya dayanamayıp geri serbest bıraktılar yani visatada daniel k nın driverleri kullanılmalı bu da forumda konu olarak açıldı
    http://resim.donanimhaber.com/m_23416097/mpage_1/key_daniel//tm.htm#24158263
  • bence burda bi yanlışlık var! creative in satış taktiği şöyleydi! vistayla birlikte audigy, live serilerini kaldırıp herkesi vista ile birlikte x-fi almaya zorlamaktı! zaten daniel k de vista için audigy driverları geliştirdi. şuan daniel k. ya ait x -fi driverlarıda mevcut! zaten eğer baskılara dayanamayıp vista da x-fi driverları yaptı dersek yanlış olur çünkü creative in ilk x-fi vista driveri 2006 tarihli. ayrıca piyasada daki x-fi kartların hepsinde de kutu içeriği olarak xp ve vista driverları gelir bunlarda sonradan konmamıştır heralde! ama şu bi gerçek vista driverlarında başarılı olamadı suçu microsofta attı!

link için teşekkürler!
  • hayır creativenin amacı x-fi yide vistada çalıştırmamak ve yeni geliştireceği kartları almaya zorlamak yakında yeni bir kartla çıkarlar karşımıza çok oldu x-fi çıkalı o sürücüler vardı ztn audigy içinde var sitesinde vista driveri ama tam performansla çalışmıyor kısıtlıyolar kartı daniel k bunu orjinal driverleri kullanarak kendi eklemeler yaparak halletti ama creative gelen baskılara dayanamayıp tekrar çalışmasına izin verdiler driverleri başarısız olmadı yani kendileri kısıtlıyorlardı ama açıklama olarakta vistada çalışmıyor bu kartlar diyolardı
  • sanmıyorum yeni bir kart üzerinde çalıştıklarını! x-fi zaten yeterli bir teknoloji elite pro da x-ram özelliği var mesela ama hala piyasaya çıkmadı x-ram teknolojisine sahip bir oyun! audigy ile x-fi nin arası da oldukça uzundu! kısıtlama dediğin mesela benim kartta decoder modu eee bu mod xp de çalışıyo! ben vista kullanıcam creative yeni kart çıkarsın diye mi beklemeliyim! saçma bence! adamlar vistaya uyumlu yapmadılarsa bu pazarlama mantığı değil pazarlama özürlülüğü olurdu zaten, vista çıktı adam niye x-fi alsınki! ki vista bile çıkalı ne kadar zaman oldu! yazılım sorunu yakında düzelicektir! yeni serinin gelmeside oldukça uzak bi tarih bence! creative sevdiğim bi markadır her zaman güvenerek alırım en iyisi olduğuna inanırım bugüne kadarda yanıltmadı! creative in küçük hesaplar peşinde olabileceğine inanmıyorum, yıllardır neredeyse bu işin tekeliydi, hele hele alternatiflerin çoğaldığı bir zamanda kullanıcıyı başka taraflara yönelticek davranışlarda bulunmaz! gerçi hala alternatifi yok bir çoğumuzun gözünde o da ayrı mesele! ayrıca bi haber creative yakında oto müzik sistemlerine giriş yapıcak!!!! orda rakipleri dişli işte öle pc sektöründeki gibi iki gün önce mouse satıp bugün hoparlör yapan şirketler yok karşısında hadi hayırlısı iyi şeyler çıkar umarım!
  • @mamo99

link verebilir misin xp 32 bit için.
  • forumu takip ederseniz yazılmıştı bu konu ztn daniel k meselesi
  • Creative in İngiltere sitesinde buldum sürücüyü. Neden Türkiye Creative de Gamer ile ilgili download yok anlamıyorum. Bu arada şu kartla ilgili olarak bilgisi olan var mı, güzel bir şeye benziyor

x-fi yeni beta driveri
  • creativenin pci express kartı vardı asus a tepki olarak ama hiç iyi değildi belki onu biraz geliştirip fatal1ty imzalısını yapmışlardır ama şu anki x-fiden iyi olduğunu zamnnetmiyorum
  • kart fatalty nin özelliklerinin aynısına sahip bi + sı yok tek + sı pci xpress olması muhtemelen asus a tepki olarak üretildi gene ilki pek iiy değildi
  • xfi xtreme music kartını xp de kullanırken dts-dd iconu vardı vistada bunlar kayboldu ,bu beta sürücüde de bu dts gelmedi,
    edit:daniel k 'ı kurmakta bir sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 25 Haziran 2008; 14:23:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

xfi xtreme music kartını xp de kullanırken dts-dd iconu vardı vistada bunlar kayboldu ,bu beta sürücüde de bu dts gelmedi,

aynen kardeş yok ikonlar vistada!! ayrıca audio konsolda ki decoder ayarlarıda yok.! ne zaman nası düzelicek bi bilgisi olan yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

xfi xtreme music kartını xp de kullanırken dts-dd iconu vardı vistada bunlar kayboldu ,bu beta sürücüde de bu dts gelmedi,

ikonların gelmesi önemli değil. sadece ses alabiliyor musun ac3filter da spdif passthrough u işaretlediğinde ona bak.
  • vista kullanıyor ve optik çıkış alacaksanız kesinlikle daniel k kurun bi sakıncası yok kurmakta
  • daniel k x-fi vista driverlarının link i yok mu kimsede?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PROMOE

daniel k x-fi vista driverlarının link i yok mu kimsede?

BURADAN
    yukarıdaki link daniel k nın yazdığı bir site.alt kısımda vista destekli driver indirebilirsiniz..
    Mirror 1 (Rapid!!share)
    Mirror 2 (MediaFire) olarak yazan yerde...
  • teşekkürler! deniyelim bakalım! ama içerik açıklamasında şöle yazıyo;

This setup program will install the following items:

- Audigy series driver 2.15.0004.4
    - APO Interface Module 1.30.00
    - Audio Console 2.50.10
    - MediaSource DVD-Audio Player 2.00.76
    - SoundFont Bank Manager 3.20.20

************ audigy series driver! bi sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 26 Haziran 2008; 16:00:13 >
  • yanlış driverimi indirdiniz acaba daniel k audigy ilede uğraştı bildiğim kadarıyla ama tam bilmiyorum dorumda knou açılmıştı buynun için bi arayın isterseniz ama vistada optik çıkışta kesinlikle daniel k kullanmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.