M

Yüzbaşı
09 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yeni harddik almayı planlıyorum seagate 500GB 32MB SATA2 7200.11 NCQ düşünüyorum nedir ne değildir ses yaptığı ve sorun çıkardığı yazıyor bazılarında bazıları ise sessiz çıkıyormuş nedir ne değildir bu harddisk i almalımıyım almamalımıyım yada be önerirsiniz
rüzgar tiribünü yapmayı düşünüyordum ama güneş enerjisi düşünüyorum acaba bu gün gelinene son nokta nedir ve en ucuz ne kadara bir panel alabilirim watt başına en ucuz fiyat nedir
bu inverterlerin bana maliyeti ne kadar olur kaliteli tam sinüs 1kva 3kva 5kva 15kva inverterlerin fiyatları nedir ne değildir ve hangi inverteri almak lazım türk yapımı olan inverterler nasıldır tam sinüs kalitelimidir
s750 ve megaworksun ses aralığını kıyaslıyacaktım kaç adet var diye biri 7 adım biri 5 adım ama kaç kere toplamda gidiyor diye s750 yi sonuna kadar açtım sonra sonuna kadar kıstım aralıkları sayarak kaç adet bastığımı sonra normal ayarıma döndüm her zamanki ayarıma yani diğer uydularda arttımı dikkat etmedim ama wooferi sanki çiftlemiş hatta 3 lemiş gibi oldu bi an şarkıyı bir açtım ses kartından ses yarıda her yer zangır zangır oldu sonra alla alla kulağımmı yanlış algıladdı dedim porta elimi tuttum epey çıkıyo hava sonra seti kapattım ardından arkadan şalterden kapattım geri açtım ve her zamanki ayarıma döndüm ses normal sonra takrar dedim bi sonuna kadar sesi açıp sonuna kadar kısıp aynı ayara döneyim bakalım ne olacak gene öyle 4-5 sefer yaptım hep böyle sistemde kesmede yok acayipte bir ses artışı var yer yıkılıyo hiç birşey yerinde durmaz oluyo çok acayip bi olay ve ne bu çözemedim
yükledim her hangi bir sorunlada karşılaşmadım konsoldan ses sorunu hala devam ediyor ama sanki bitincede daha iyi olacak gibi vistada galiba eksikleri varmış zaten vista için çalıştıracaklar creativenin forumundan daniel k nickli üyenin yaptığı driverleri yükleye bilirler vista altında tam performans çalıştırmaya başladı kartları ses konusunda bir iyileşme varmı dikkat etmedim çünki kartı 3 haftadır fln pek kullanmıyorum yüklerken direk bunu yükledim ama bi kötüleşme yok onu söyleye bilirim
Diğer Mp3/Video Oynatıcılar:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=24134694
başlıktanda anlaşıldığı gibi en iyi sesi veren mp3 çaları arıyorum cowon f2 yazılmış bir kaç yerde ama aslı astarı nedir şu anki kulaklığımın hakkını versin istiyorum kulaklığın incelemesini yapmıştım ztn akg k 416 p tavsiylerinizi bekliyorum
alışveriş merkezinde gezerken rasladım kulaklığa ilk başta markadan dolayı tereddüt ettim mikrofonlarını duymuştum ama kulaklıkları nasıldır diye ordaki adam önce bir dinleyin isterseniz dedi ve sese hayran kaldım frekans aralığı 11hz - 28.500hz ve 126 db ile ses kalitesi çok mütiş mp3 vb cihazlar için hem taşınabilir hemde boyutu küçülebilen bir kulaklık kesinlikle ses kalitesi çok güzel fiyatı biraz pahalı 145 milyon ancak tek eksisi var kablolar biraz ince tutulmuş bunu ya nazik kullanmak gerekiyor yada dışına koruyucu birşey bulup sarmak gerek bunun dışında kulaklık alıcaksanız ve bu bütçeye bir şey arıyorsanız kulaklık alırken kesinlikle gözden geçirilmesi gereken bi ürün

powercom 1500 ap ups aldım elektirik kesilmişti o anda ups devreye girdi girdi ama bir ses vızzzz diye ups den geliyor o normaldir dedim ama pcdene daha yüksek şekilde bir vızzzzz sesi geliyordu bilgisayrımı kapattım sonra açmak istediğimde fanlar dönüyordu sadece ekrana hiçbir şey gelmiyordu sıfır tepki sadece fanlar dönüyor ne oldu acaba ne ups mi yaktı ve hnagi parçalar bozuldu acaba
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 777
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 55.868 (Bu ay: 259)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.