Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
10
Favori
45.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu hafta sonu vatandan almayı planlıyorum da gamepadi
    Öbür adaptörü n11 gibi mağazalardan alsam sıkıntı çıkarır mı bu adaptör bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

İyice kendin pişir kendin ye forumu oldu :D Sipariş ettim artık yapacak birşey yok.

hocam geldi mi ürün? orijinal mi ?
  • Arkadaşlar bende X-Box 360 Controller GamePad ( pc ) 1,5-2 yıldır kullanmaktayım.Son günlerde kopmalar basladı cihazda win7 64bit kul. controller yazılımı güncel piller full oyundayken ani kopmalar basladı 1 2 saniye kopup tekrar baglanıyor benim gibi sorun yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Prophet26:.

quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

İyice kendin pişir kendin ye forumu oldu :D Sipariş ettim artık yapacak birşey yok.

hocam geldi mi ürün? orijinal mi ?

Ne yazikki hocam stokda yokmus para iadesi yapildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryalıların şarj aleti genelde 30 50 tl arasında. Ama kablosuz özellikle xbox kolu çok hoş ve saglam.
  • arkadaşlar ps4 alcagım icin kablosuz x-box 360 ı satmaya karar verdim daha alalı 2.5 ay olmuştur.. kolda hiç sıkıntı yoktur.. wireless aparatım da mevcut..

http://forum.donanimhaber.com/m_90426241/f_//tm.htm#90426241
  • Bu kablolu olan versiyonu microsoft kendi yapmıyormuş wireless olan orjinalmiş duyumu aldım bilgisi olan varmı?
    ?
    Edit: Bimeks te kablolu versiyon mevcut şekilleride değişik, kablosuzu 2 katına yakın fiyatta kablosuzun ne gibi avantajları var?

2 tane almayı düşünüyorum biri yedek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strato026 -- 26 Mayıs 2014; 23:15:52 >
  • arkadaşla xbox 360 wireless controller windows 8.1 ile uyumlu degilmi ?birtürlü çalıştıramadım.
    algılayıcıyı usb ye takıyorsun hiçbir yanıt vermiyor.
    microsoft da herhangi bir yazılımda vermemiş windows 8.1 için, neyapmak lazım aceba ?
  • gamepad satan varsa özel mesaj atsın.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    mrb ben de xbox 360 gamepad ve wireless adaptör arıyorum havuz elektronik sahte ürün satıyor demişsin, bu ürünün orjinalini nerden alalım peki, link verir misiniz
  • sarkan S kullanıcısına yanıt
    Orjinalini sıfır bulmak mümkün mü bilmiyorum, hiçbir site de denk gelmedim. 2. el bulabilirsiniz
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim acaba yurtdışından sipariş eden var mı amazon lafı geçmişti bi yerde, bi de orjinal olduğunu microsoft bandrolunden mi anlayacağız, hiç xbox gamepad kullanmadım, tuşların hassasiyetinden kalitesinden anlamayacağım kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkan

teşekkür ederim acaba yurtdışından sipariş eden var mı amazon lafı geçmişti bi yerde, bi de orjinal olduğunu microsoft bandrolunden mi anlayacağız, hiç xbox gamepad kullanmadım, tuşların hassasiyetinden kalitesinden anlamayacağım kesin

Yurtdışına bakabilirsiniz aslında, bu alıcılar gamepad ile birlikte bir kutuda satıldıkları için ben ayrı ayrı hiç görmedim. Orjinal olduğunu evet Microsoft bandrolünden anlayacaksınız, gamepad'de pil yuvasının önünde bandrol var alıcıda ise kablosunun üzerinde etiketi yer almakta.
  • ürünü yüksek ihtimal hızlıal dan alıcamhttp://www.hizlial.com/u21.090.0575.0028/xbox-360-wireless-controller-pc-ile-uyumlu#
    satın alan arkadaşlar olmuş syd garantisi olduğunu söylemişler, xbox 360 ülkeye geleli 1 yıl olmuyor mu, orjinal ürün bulmak neden zor, niçin kendi garantisi yok anlamadım, teşekkürler
  • Ben gitti gidiyordan aldım original ama kullanılmış çıktı pil olması gereken kutuda pil yoktu sağ alt tuşunda bir yay sesi var ama genelde memnunum diyebilirim geri vermeyi düşündüm ama şimdi versen yerine korsanı gelebilir veya baska yerde origin bulamam diye vermedim bölesine popüler bir gamepad nası oluyorda ülkede bulunmuyor anlamıyorum satılanların çoğu korsan gamepad origin olsa bile wireseller kesinlikle sahte diyebilirim etiket felan hak getire birebir yapıyorlar benim wiresel sahte mesela uzun kurcalamalar sonucu anladım calısmaya calısıyor ama 0 fiyatına böle ürün satıyor çakallar alırken cok dikkatli olmak gerekiyor benim aldığım yerin %98 satış memnuniyeti vardı..
  • Arkadaşlar 3 gün önce Xbox 360 controlleri aldım adaptörü ile birlikte.Mortal Kombat oynarken left stick sorunsuzca çalışıyor fakat DmC ve Dark Souls oynarken left sticke ilerlemek için bastığımda yavaş adımlar atıyor menüye gelincede diğer yönleri algılamasına rağmen üste basınca hareket etmiyor nedeni ne olabilir?
  • Kusura bakmayın flood yapmak istemem ama hem konuyu ulamak hemde bir şeyden daha bahsetmek istiyorum orjinal oyunlarda ileri tuşu sıkıntısız işliyor ama torrenttekilerde ilerlemiyor
  • Arkadaşlar en ucuz nerde bulabilirim? Teşekkürler.
  • http://www.hizlial.com/u21.090.0575.0028/xbox-360-wireless-controller-pc-ile-uyumlu#
    hızlıal dan bu ürünü aldım yeşil kutlulu geldi iade ettim alıcak olanların dikkatine
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkan

http://www.hizlial.com/u21.090.0575.0028/xbox-360-wireless-controller-pc-ile-uyumlu#
    hızlıal dan bu ürünü aldım yeşil kutlulu geldi iade ettim alıcak olanların dikkatine

Zaten orijinal kutusu öyle değil mi? Beyaz yan kısmı yeşil?
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.