Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
10
Favori
45.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orjinal ürün muhtemelen, pc alıcısı yok onu demek istedim
  • sarkan S kullanıcısına yanıt
    Peki ben bu kablosuz gamepad i alıp usb kablosu ile bilgisayara bağlasam kablolu olarak oynayabilir miyim? Kablolu xbox gamepad lerine baktım ama güven veren bir satıcı bulamadım bu yüzden soruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    kablosuz gamepad ve alıcısını aldım sorunsuz oynuyorum, kablosuz gamepadin usb alıcısı olduğunu bilmiyorum benimkiyle beraber gelmedi
  • Arkadaşlar kablolu olanını nerden bulabilirim?

• Bimeks
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Mandalina]

Bimeks

Ben de kablolu olanını aldım ürün iyi güzel fakat pes 13'te analog ile değil de normal pad yön tuşu deniliyor sanırım yani bildiğimiz kareli tuş işte bu tuşla oynamak istiyorum ama oyun içinde sağ sol vb yaptığımda özel hareketler çıkıyor? bunu hem analog hem de pad olarak nasıl ayarlayabilirim biliyor musunuz?
  • Arkadaşlar 50 lira fazla verip f710 yerine almak mantıklı mıdır? yoksa f710 ile devam mı diyorsunuz
  • Ucuza alacağım diye gittigidiyora paranızı kaptırmayın, ben aldım bitane şuan iade etmeye uğraşıyorum
    Kol geldiğinde açtım kutuyu zaten kutunun kenarları falan yırtıklarla doluydu, kolu pcye bağladım yazılımınıda önceden kurmuştum. hassasiyetini test etmek için aygıtlar ve yazıcılara girdim, sol analogta sorun vardı muhtemelen yenilenmiş tamir görmüş ürünleri satıyorlar, belki başkalarına sorunsuz hali gelir bilemiyorum ilk defa kullandım üzerindede garip bi plastik kokusu vardı normal miydi bu bilmiyorum
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Duacınız olurum.

1 Kolu yeni aldım. Çok terletiyor. Ter önlesin diye silikon kılıf ne önerirsiniz?
    2 Anolog bölümleri de kayıyor. Onlar için de kaydırmaz bir çözüm var mı?
    3 Kolun kulaklık girişini kullanmak için, 3,5 jak dönüştürücüsü bulunur mu?
    4 Kolu önündeki bağlantıdan bilgisayara kablolu bağlamak için kablosu var mı?
    5 Kolu playstation konsollarda kullanmak için aparat var mı. Kablolu olarak yada usb kitinin önününe bir aparat takarak. Yani ps 3 ile usb kiti arasındaki usb bağlantısını sağlayacak aparat.
    6 Kolun kullanımı için ek pil haznesi var mı?
    7 Kol için yedek tuş takımı yada yedek parça bulunur mu?

8 Çok soru sordum. Özür dilerim. Son olarak da, kol tuş setindeki atanmış tuşları bir aracı program ile değiştirebilir miyiz.

Bunun için bataryalar da çıkmıştır kesin. Tablet ile de uyumu vardır. Ben bir halttan çakmıyorum bu Xbox kolları ile ilgili. O nedenle size soruyorum.

DX.com sitesinde kargo ücreti olmadan alım mümkünmüş. Siz oradan öneride bulunur musunuz. Yada kargo ücreti olmayan Türk sitelerinden.

• Selamlar arkadaşlar. Xbox 360 kablosuz joystick almak istiyorum ancak orjinal bulma konusunda bazı soru işaretlerine sahibim.
    Örneğin aynı sitedeki aynı iki üründen hangisi orjinal yada fiyat farkının sebebi ne ?
    http://www.hizlial.com/...3T9TZCgJjzvMaAklo8P8HAQ
    http://www.hizlial.com/...blosuz-kumanda/10385904

• basturk9027 kullanıcısına yanıt
    http://www.ucuzbudur.com/xbox-360-kablosuz-kol-pc-uyumlu-urun84385.html
    Dostum ben burada alış veriş yaptım. Orijinal mi sahte mi bilmiyorum. Ama ürün kaliteli bir kez bile kopma yaşamadım. Kavraması kolay ve tuş hassasiyetini beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

1 Kolu yeni aldım. Çok terletiyor. Ter önlesin diye silikon kılıf ne önerirsiniz?
    5 Kolu playstation konsollarda kullanmak için aparat var mı. Kablolu olarak yada usb kitinin önününe bir aparat takarak. Yani ps 3 ile usb kiti arasındaki usb bağlantısını sağlayacak aparat.

8 Çok soru sordum. Özür dilerim. Son olarak da, kol tuş setindeki atanmış tuşları bir aracı program ile değiştirebilir miyiz.

Bunun için bataryalar da çıkmıştır kesin. Tablet ile de uyumu vardır. Ben bir halttan çakmıyorum bu Xbox kolları ile ilgili. O nedenle size soruyorum.

DX.com sitesinde kargo ücreti olmadan alım mümkünmüş. Siz oradan öneride bulunur musunuz. Yada kargo ücreti olmayan Türk sitelerinden.

1 ve 2 için yaşamadığım sorunlar olduğu için fazla yorum yapamayacağım. Benim ellerim terlemiyor o yüzden ne yapılabilir bilmiyorum. Silikon kılıf falan var mı, varsa da kolun ergonomisini bozar çünkü şu haliyle tam ele oturuyor. Belki analog bölümlerine silikon kılıflardan alabilirsin kaymayı ne kadar engeller bilmiyorum.

3.http://www.amazon.com/Headphone-Audio-Adapter-Xbox-360/dp/B005543MAG bu tarz bi şey işini görür sanırım.

4. Wireless ların öyle bir aparatı kutu içeriğinde yok. Belki ekstra kablosu satılıyordur bilmiyorum. Ama kol için normal şartlarda reciever satın alıp, onu PC'ye bağlıyorsunuz. Kol da sinyali ondan alıyor.

5.http://www.amazon.com/HDE%C2%AE-Xbox-Playstation-Controller-Adapter/dp/B007SO06O6 şöyle bir şey var ama sanırım bu kablolu olanlar için.

6. Ek pil haznesi yok. Sadece kendi gücünü aldığı 2 pil için haznesi var.

7. Var. İstanbul'da birçok xbox360 tamiri vs yapan yerde yedek parçası da vardır.

8. Oyunlarda zaten direk kolu görüp istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Kendi sürücüsü de direk windows'da oyun kumandasında görünüyor. Ne amaçla yapacaksınız bilmiyorum ama öyle bir ayar var mı denemedim hiç ihtiyaç duymadım.

9. Bataryalar var. USB'den şarj edilebiliyor.http://www.ebay.com/itm/2x-4800mAh-Battery-Pack-Charging-Cord-Cable-For-Wireless-Controller-Xbox-360-/111417682965 Tablet uyumu var mı bilmiyorum hiç.

• Kaliteli cihaz gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

1 ve 2 için yaşamadığım sorunlar olduğu için fazla yorum yapamayacağım. Benim ellerim terlemiyor o yüzden ne yapılabilir bilmiyorum. Silikon kılıf falan var mı, varsa da kolun ergonomisini bozar çünkü şu haliyle tam ele oturuyor. Belki analog bölümlerine silikon kılıflardan alabilirsin kaymayı ne kadar engeller bilmiyorum.

3.http://www.amazon.com/Headphone-Audio-Adapter-Xbox-360/dp/B005543MAG bu tarz bi şey işini görür sanırım.

4. Wireless ların öyle bir aparatı kutu içeriğinde yok. Belki ekstra kablosu satılıyordur bilmiyorum. Ama kol için normal şartlarda reciever satın alıp, onu PC'ye bağlıyorsunuz. Kol da sinyali ondan alıyor.

5.http://www.amazon.com/HDE%C2%AE-Xbox-Playstation-Controller-Adapter/dp/B007SO06O6 şöyle bir şey var ama sanırım bu kablolu olanlar için.

6. Ek pil haznesi yok. Sadece kendi gücünü aldığı 2 pil için haznesi var.

7. Var. İstanbul'da birçok xbox360 tamiri vs yapan yerde yedek parçası da vardır.

8. Oyunlarda zaten direk kolu görüp istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Kendi sürücüsü de direk windows'da oyun kumandasında görünüyor. Ne amaçla yapacaksınız bilmiyorum ama öyle bir ayar var mı denemedim hiç ihtiyaç duymadım.

9. Bataryalar var. USB'den şarj edilebiliyor.http://www.ebay.com/itm/2x-4800mAh-Battery-Pack-Charging-Cord-Cable-For-Wireless-Controller-Xbox-360-/111417682965 Tablet uyumu var mı bilmiyorum hiç.

Yazdığınız güzel mesaj için teşekkür ederim. PS^3 ve Xbox dönüştürücüsü kablolu kollar ile uyumluymuş. Bendeki wifi.

Tüm ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

batarya,
    ses dönüştürücü,
    kılıf,
    ek parça
    ,
    analog kaydırmaz alacağım. İnşaallah.

• millet ben de bu aletten almak istiyorum, ama wireless pc pakedini orjinal bulmak imkansız gibi birşey.

gold'dan falan normal xbox için olan kablosuzu alıp gitti gidiyordan adaptörü alsam çalıştırabilirim di mi? yardım bekliyorum
  • gittigidiyordan aldım ama fatura çıkmadı içime kurt düştü açıkçası sahte mi değil mi diye. Sahte olduğunu anlayabileceğim bi yol var mı acaba? Pc için aldım kablolu.
  • Başlığı şans eseri şimdi gördüm, konuyu açalı 4 yıl olmuş.Gamepadi hala kullanıyorum en ufak bir problemi yok
  • Bu xbox 360 gamepad nasıl şarj edeceğiz söyleyebilir misiniz pillerin şarj edilebilir olup olmadığını nerden analyabilirm
  • Alican YETİK A kullanıcısına yanıt
    pillerin üzerine bak,eğer 1300-2700-3000 vs mah türü şeyler yazıyorsa şarj edilebilir pildir,şarj edilebilir pil değilse "do not recharge" yazar
    gittigidiyordan vs sitelerden şarj cihazı alman lazım
  • xbox 360 şarj kitide aldım xbox 360 şarj etmek için şarj kiti ile gelen adaptörü takman mı gerek yok sa pilleride şarj edermi xbox 360 şarj kiti
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.