Şimdi Ara

WW Sejuani hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dia 4 eloda bu ikisini mainlesem takım kompları için yeterli mi ? bir ap champde mainlemelimiyim elise evelynn gibi ?
    ve neye göre alayım ww ya da sejuyu ?

• hepsini oynaman lazım benim gibi ama sizin gibiler için zor
  • elise eve oynama sakın. shyvana xin zhao falan oyna. sejuani ve ww de iyi seçim. takım kompunu falan boşver o eloda kimse ne yaptığını bilmez bu pickler basit ve o kaosun içinden çıkartır seni. neye göre ww veya seju almalısın bilmiyorum

dikkat etmen gereken şey her el başka şampiyon seçip durma. birini 50 kere 100 kere falan arka arkaya oyna tam hakim olmak için ve nasıl sonuç alıyorsun bak.
  • Earlysi güçlü lee,xin,kha gibi şampiyonlara karşı ww diğer durumlarda(amumu,maokai..vs) seju mantıklı olur.

Evelyn elise çöp draktarla uyumlu ad assassin kha,kayn,rengar,wukong falan oyna daha çok iş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne seju nede ww oyna.Seju baya iyidir ama takım oyunları için iyidir solo q da o kadar etkili olmuyor.Ww ise baskın atmakta zayıf kalıyor.Onun yerine Gragas oyna .Zhao,Shy da oynabilirsin.Ap olarak eve gerçekten op ama bir kaç oyunda mekaniklerini öğrenmen lazım.Elise ise şuan zayıf.
  • Evelyn e çöp dedi tek 7di. 2 tane ap mutlaka olmalı bence. oda Karşıda cok tankalaşak herolar varsa (Tahm sup, sion solo, jarvan jung) gibi . Evelyn cok güçlü bir pick. Charm ı sayesinde karşısı 300 mr de kassa full comboya cok cok rahat kesebiliyorsunuz. Diğeride bence gragas olmalı.
  • hocam gragas ve sejuani kesinlikle bilmen gereken 2 sampiyondan birisi bence. sejuani ozellikle turnuvalarda is yapar gragas ise her zaman. ayrica mutala 2 tane de ad veya tank sampuyon bilmen gerekir tavsiyem j4, veya vi gibi sampiyonlar (tabi metada shy xin udyr var ama) bir tane de harbi tank istiyorsan zac,skarner da cok iyi is yapar benim 2 imza sampiyonum var 2 3 tane de oynayabildigim sampiyon var yetiyor dia eloda. shaco gragas imza sampiyonlar. lee zac maokai vi evelynn ise oynayabildigim diger sampiyonlar. yine de en iyisi butun orman sampiyonlarini 1 kac defa oyna ki sampiyonu tani ve karsisinda ne yapabilecegini bil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmeyen adamın Elise'i eleştirmesi hatta eleştirememesi çok büyük ayıp. Böyle yorumları okurken çok üzülüyorum. Adam çöp deyip geçiyor. Senin takım kompozisyonun nedir ? Neden çöp dedin ? neyse işte.
  • Elise bilmemde evelynn sürekli yasaklanıyor

• Birileri evelynne çöpmü dedi?

• Tamam linç etmeyin fazla abarttım evelynn elise çöp değil ama ad assassin şampiyonlar o kadar güçlü ki zayıf kalabiliyorlar. Kabul edelim ki drakthar ve kara hasat gibi absürd iki faktör var oyunda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.