Şimdi Ara

WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
19.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ninapersson

Yapımcınınn dediğine göre hava şartları sürüşü direk etkileycekmiş, yani gerçekte de olması gerektiği gibi. Ayrıca WRC serisini en başından beri takip eden ve objektif yorumlarda bulunan VVV grubuna göre de bu sefer oyun beklenenden büyük bir geliştirme göstermiş.

her sene bekliyoruz bir umutlada olmuyor bir türlü

CM F1 serisinden iyiler,haklarını yemeyelim,birde şu su geçilerini elleselermiş az
  • copilotun sesi çok ruhsuz olmuş, hoplayıp zıplayan bir aracın içinde değil seslendirme stüdyosunda neskafe eşliğinde yol notu okur gibi...biraz heyecan ve gaz vermeli copilot dediğin...i
    amatörce yapılanlar bile bundan iyi, örnek:
  •  WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI]

• Oyun 25 ekimde çıkacakmış, italyan sitelerinde ön siparişe açıldı ve pc fiyatı 40 euro. İki italyan sitesi ön incelemede yapmış ve çevirilerinden anladığım kadarıyla da izlenimler baya olumlu. FF tepkilerinin ve sürüşün oldukça geliştiğini belirtiyorlar.

• Demoyuda dener veririm ön siparişi.
  • http://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/racing/wrc-4/

39.9 dolardan ön siparişe sunulmuş, oyun steam versiyon.

http://www.g2play.net/store/WRC-4-FIA-World-Rally-Championship-Steam-Key.html

Sitesinden de eu steam key olarak 67 tl'ye geliyor.

•  WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI]

• Tam çıkış günü belli değilmi hala. Demosu pcye çıkmıyormuş.
  • 25 ekimde çıkacak, ne yazıkki pc için demo gözükmüyor.

• ps3 , vita vew xbox için demolar yayınlandı, pc için ise halen belli değil.
  • oyunu deneyeniniz var mi?
    cmr dirt 3 gore nasil?
    rbr kadar var mi?
    live gold um yok indiremedim ama merak da ediyorum
    nette de bir inceleme yok sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_tugsen

oyunu deneyeniniz var mi?
    cmr dirt 3 gore nasil?
    rbr kadar var mi?
    live gold um yok indiremedim ama merak da ediyorum
    nette de bir inceleme yok sanirim

RBR yi geçecek fizik yoktur ( hiçbir zamanda olamaz )

Dirt 3'ten iyidir.

Videolara bakıp yorum yazıyorum.Önceki oyunlarını denedim,konsolum yok.
  • dirt 3 abdurahman celebiydi bizim icin
    piyasada da dogru durust ralli oyunu yok
    gt5 in rallisi fena degil ama yine de olmuyor iste
    neyse sabredecez artik
    videolar yaniltici olabiliyor
    grafik olarak da dirt3 un gerisinde gibi
  • Oyunun demosunu PS3 de denedim.

Oyunun 3 ile 4 üncü serileri arasında çok büyük fark var. Adamlar bu sefer gerçekten bir şeyleri düzeltmişler. Sürüş olarak Dirt3 ün bir tık üstünde gibi.

Oyunda WRC, WRC2, WRC3 ve Junior WRC serileri var. Yaklaşık da 16 ülke var ki tüm pistler birebir yapılmış gibi gözüküyor.

Demo da WRC Polo ile oynuyoruz. Araç harbiden uçuyor. Videolara baktığım zaman Junior WRC araçları çok yavaş geliyor insanın gözüne.

Süspansiyonlara keşke biraz daha uğraşsalarmış. Oyunda farklı zemin türleri koymuşlar ve zeminin süreşe etkisi var, ama bunu demoda kıyaslamak zor.

Grafik olarak çevre detayları Dirt3 den zayıf, bazı efektler eksik, bunu görebiliyorsunuz. Ancak araç modellemeleri Dirt3 den belki daha iyi bile diyebilirim. Kabin içini keşke biraz daha detaylı tasarlasalar ve kamera daha geride olsaymış.

Oyun beklediğimden iyi çıktı, bence Rally seven herkes kesinlikle denemeli. WRC5 den beklentim artık daha fazla.

Tabi GT6 da rally nasıl olacak? En çok onu merak ediyorum. Çünkü RBR havasını GT5 de almıştım ama yetersiz ve yavandı. Umarım GT6 da bu eksiklerini biraz kapatırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 21 Ekim 2013; 14:53:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilay baykal

Oyunun demosunu PS3 de denedim.

Oyunun 3 ile 4 üncü serileri arasında çok büyük fark var. Adamlar bu sefer gerçekten bir şeyleri düzeltmişler. Sürüş olarak Dirt3 ün bir tık üstünde gibi.

Oyunda WRC, WRC2, WRC3 ve Junior WRC serileri var. Yaklaşık da 16 ülke var ki tüm pistler birebir yapılmış gibi gözüküyor.

Demo da WRC Polo ile oynuyoruz. Araç harbiden uçuyor. Videolara baktığım zaman Junior WRC araçları çok yavaş geliyor insanın gözüne.

Süspansiyonlara keşke biraz daha uğraşsalarmış. Oyunda farklı zemin türleri koymuşlar ve zeminin süreşe etkisi var, ama bunu demoda kıyaslamak zor.

Grafik olarak çevre detayları Dirt3 den zayıf, bazı efektler eksik, bunu görebiliyorsunuz. Ancak araç modellemeleri Dirt3 den belki daha iyi bile diyebilirim. Kabin içini keşke biraz daha detaylı tasarlasalar ve kamera daha geride olsaymış.

Oyun beklediğimden iyi çıktı, bence Rally seven herkes kesinlikle denemeli. WRC5 den beklentim artık daha fazla.

Tabi GT6 da rally nasıl olacak? En çok onu merak ediyorum. Çünkü RBR havasını GT5 de almıştım ama yetersiz ve yavandı. Umarım GT6 da bu eksiklerini biraz kapatırlar.

detayli yanit icin tesekkurler Kubilay hocam :)
    demoyu beklemeye devam

• k_tugsen K kullanıcısına yanıt
    Bişey değil
  •  WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI]

• Ralli oyunlarının tarihini öğreniyoruz!

Ralli yarışlarını veya oyunlarını sever misiniz? Güzel. Sizin için hoş bir videomuz var. "nfsking2000" adlı YouTube kullanıcısı tarafından hazırlanmış olan video ile birlikte geçmişten günümüze tüm ralli oyunlarını görüyoruz. Video aşağıda yer alıyor, iyi seyirler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.