Şimdi Ara

WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
19.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimizde maalesef fazla seçenek kalmadı eski serileri arar olduk oyun çok kolay yağmur efekti özen gösterilmemiş grafikler vasat geldi bana zaman geçirmek icin orjinal pistler görmek güzel tek artisi bu zaten ralli oyuncuları icin oyun basitten öte saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkadaş oyun sanki 2000 lerden kalma gragik li bir oyun gibi, hele grid 2 den sonraa bunlar tam bir hayal kırıklığı, tekrar tekrar grid2 oynamak daha ii, 3 ü çıkana kadar.
  • oyun aşırı tırt hele o sesler ne öyle , ne zaman rbr fiziğinde wrc3 grafiğinde doğru düzgün sesi olan realistik bir oyun gelir o zaman tekrar patlama yapar ralli oyunları
  • Ralli oyunlarını seviyorum ama kontrol için direksiyon veya joypad şart koşmaları sebebiyle bıraktım oynamayı malesef...

• WRC3 eğlenceli gelmişti grafikleri de idare ederdi. Müzikler güzeldi.
    Fakat WRC4 te dikkatimi çeken şey grafik ayarlarının çok kısıtlı oluşu. Çözünürlük ve AA dan ibaret.
    Bende Fps 50 civarı olmasına rağmen akıcılık sorunu var. Grafikler 9800GT yi bile zorlacak kadar ağır değil. WRC3'te akıcılık sorunu yoktu. Sizde böyle bir şey hissettiniz mi?
  • bu kış iyi geçicek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: showstopper41

WRC3 eğlenceli gelmişti grafikleri de idare ederdi. Müzikler güzeldi.
    Fakat WRC4 te dikkatimi çeken şey grafik ayarlarının çok kısıtlı oluşu. Çözünürlük ve AA dan ibaret.
    Bende Fps 50 civarı olmasına rağmen akıcılık sorunu var. Grafikler 9800GT yi bile zorlacak kadar ağır değil. WRC3'te akıcılık sorunu yoktu. Sizde böyle bir şey hissettiniz mi?

WRC3 e göre daha iyi fps alıyorum

7750 var
  • rsrbr den şaşmayın
  • Oyunda gördüğüm bir eksiklik veya yanlış diyelim. Bir yarıştan çekilince (retire) aynı yarışı tekrar katılamıyoruz.
    Monaco'dan çekileyim dedim bir daha katılamıyorum şimdi. Sanki gerkçek Dünya'da WRC'ye katıldık.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeteyup -- 8 Mayıs 2021; 0:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: showstopper41

Oyunda gördüğüm bir eksiklik veya yanlış diyelim. Bir yarıştan çekilince (retire) aynı yarışı tekrar katılamıyoruz.
    Monaco'dan çekileyim dedim bir daha katılamıyorum şimdi. Sanki gerkçek Dünya'da WRC'ye katıldık.

şampiyona yapıyorsan katılamazsın zaten..
  • arabayi yolda bi tutabilsem yarisacam da, olmuyo bi turklu destek vercek olan, bi el atin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: desarc

arabayi yolda bi tutabilsem yarisacam da, olmuyo bi turklu destek vercek olan, bi el atin ..

Direkt wrc den başlamayın jwrc ve r3 ten baslayip yavas yavas atlayin, n4 kullanmasanız da olur r3ten sonra wrcye gecerseniz sıkıntı olmaz
  • oyunu direksiyon ile oynayan var mı?..
  • Yarışlarda önce servis noktasında ayarlardan Transmission u short yapın. Aracın hızlanışı artıyor. Top Speed de azalma dezavantaj yaratmıyor. Çoğu yarışta zaten 6.Vitese bile geçemiyorsunuz. GTX650Ti Boost ile akıcılık sorunu kalmadı. Emektar 9800GT yetmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 19 Kasım 2013; 14:34:19 >
  • oyunu büyük umutlarla indirdim ama maalesef dirt'teki tadı alamadım. sürüş, kaza ve hasar dinamikleri çok basit kalmış. araç bi yere çarptığında nfs'deki gibi yola dönüyor direk. sürüşte ise hissedilir bir basitlik var. tabi ki düşük bütçeli (yanılmıyorsam böyle) bir oyuna göre çok iyi. ancak oyunun çok yol katetmesi gerek. tabi sırf gerçek ralliler için oynanabilir. ancak dirt'ün o arcade denilen havası bile çok daha iyi geliyor bana.
  • tam ralli oyunu ama grafikler fizikler ve daha birçok şey vasat..
  • Arkadaşlar colin 1-2 ci olarak artık iyi rally oyunu yapılamıyor sanıyorum ..Adam akıllı varsa tavsiye bekliyorum.

• WRC serisine ufak bütçeli bir yapım olmasına rağmen fena olmayan dinamikleri ve kendi kitlesini yaratmasından dolayı sempatim vardır ama son oyunu almayı hiç düşünmedim bugün arkadaşımda biraz oynadım güzel bir oyun olmuş kış indirimlerinde almak lazım.
  • Bende almaya karar verdim oyunu, alacagim yerde europe versionu bide free version var hangisini almam lazim almanyadayim, aralarindaki fark nedir?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.