Şimdi Ara

WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
19.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu yıl yeni oyun çıkmayacakmı acaba hiçbir yerde haber göremedim.
  • arkadaslar merhaba ben wrc 4 aldm. Oyun guzel ama vites manuel oldugundan oyundan tad alamiyorum.otomatike cewiremiyorum bilgisi olan warmi :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgnkcsln D kullanıcısına yanıt
    OYUNA Girmeden önce araban stand üzerindeyken veya oyunun tam başında ayarlara girip yapabilirsin. profile var oyunun esas menüsünde oradan da yapılabilir.
  • Çıkalı baya oldu ama olsun ben yine de yorumlarımı yazım. :)
    Rally olarak güzel olmuş grafik çok iyi degil çok da kötü degil ama 30 fps nin üstüne çıkmıyor menüler de gezereken oyunun kastıgını hissediyorsun ama yarışa girince o kasma belli olmuyor(Ekran kartınız iyi ise) çünkü sabit 30 fps de oynuyorsunuz. :)

Konuşmalara daha çok şey eklene bilirdi ör: kaza yapınca yandaki yol tarif eden şuan adı aklıma gelmiyor her neyse kaza yapınca küfür felan etmeli konuşma geliştirilmeli.
    Daha güzel bir kariyer olması lazım yeni bir karakter oluşturup para kazanıp iyi sponsor lara yükselemek için çalışmak felan ama yapımcı firma bunu yapmaz diye düşünüyorum EA fealn olsa belki de bu firma için zor. ''bence''
    Kaza da alınan hasarlar gayet iyi, kar yagdıgında ön cam leke almıyor silecek çalışmıyor bunlarda eksi yagmurlu hava denk gelmedi henüz belki çalışıyor silecekler.

Edit: kısa bir video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 20 Kasım 2014; 22:55:08 >
  • ilk ve son olarak colin mcrae 2 zamanı masaüstü bilgisayarımda klavye ile oynamaya cebelleşirdim.
    seneler seneler sonra wrc4 ve dirt3 kurdum laptopa.

laptop tuşlarıyla oynaması dirt 3 e göre daha kolay olan oyundur kendisi.
    dirt 3 te orta seviye zorlukta dönüşlerde araçta hep bir kıç atması var, bunda daha rahat o konuda. (ayarlar aynı)
    oyun direksiyon almaya teşvik eder cinsten.

ancak yorumum: colin mcrae 2'den o kadar sene geçmesiye rağmen hala bu seviyelerde oyunlar mı yapılıyor? seyirciler ve görevlilere biraz ruh katılması şart. üstüne üstüne gelen araçtan kaçışsınlar küfretsinler vs... ralli başında görevlilerin suratlar 2 boyutlu fotoğraftan ibaret. ulan kaç kilobaytsa verelim de düzeltin, 2014e yakışıyor mu o detaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abisi1

ilk ve son olarak colin mcrae 2 zamanı masaüstü bilgisayarımda klavye ile oynamaya cebelleşirdim.
    seneler seneler sonra wrc4 ve dirt3 kurdum laptopa.

laptop tuşlarıyla oynaması dirt 3 e göre daha kolay olan oyundur kendisi.
    dirt 3 te orta seviye zorlukta dönüşlerde araçta hep bir kıç atması var, bunda daha rahat o konuda. (ayarlar aynı)
    oyun direksiyon almaya teşvik eder cinsten.

ancak yorumum: colin mcrae 2'den o kadar sene geçmesiye rağmen hala bu seviyelerde oyunlar mı yapılıyor? seyirciler ve görevlilere biraz ruh katılması şart. üstüne üstüne gelen araçtan kaçışsınlar küfretsinler vs... ralli başında görevlilerin suratlar 2 boyutlu fotoğraftan ibaret. ulan kaç kilobaytsa verelim de düzeltin, 2014e yakışıyor mu o detaylar.

Aracın hareket alanı yol ve yolun 1-2 metre gerisi. Küçük bir kestirme yapsak bile respawn yapıyor oyun. Bariyerlere vurup motoru yolda bırakabiliyoruz. Yoldan uzaklaşamadığımız için es geçiyorlar seyircileri.

• bugün indirecem

• Oyunu ps3 de direksiyon bağlayarak oyanabilirimiyiz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.