Şimdi Ara

WRC 8 [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

WRC 8 [PS4 ANA KONU]

WRC 8 FIA World Rally Championship - Reveal Trailer | PS4

-

Oyunun tanıtım yazısı:

WRC şampiyonası dünyanın en zorlu ve öngörülemez motorspor yarışı. Sürücüler, yardımcı sürücüler ve teknik ekip arabalarından en iyi performansı almak ve her türlü zemin ve hava şartlarında, gece ve gündüz en hızlı olmak için her ihtimali hesaba katmak ve her koşula adapte olmak zorundalar.

WRC 8 için geliştirilen yeni dinamik hava şartları sistemi ile artık kar, yağmur ve dolu yağışları araç performansına daha fazla etki ediyor ve gerçek hayata çok daha yakın bir simülasyon sunuluyor. Yarış esnasında yol tutuşu değişebiliyor, dolayısıyla araçların değişen şartlar için özel olarak ayarlanması, lastik tercihlerinin doğru yapılması, parça stoklarının ona göre yönetilmesi ve hava durumu ekibinin görüşlerinin dikkate alınması gerekiyor... Hava şartları burada basit bir görsel efekt olmanın çok ötesinde, tıpkı gerçek hayattaki gibi sürüş dinamiklerine doğrudan etki ediyor ve böylece oyun yepyeni bir boyut kazanıyor.

Tek oyunculu kariyer modu WRC sürücüleriyle birlikte tümüyle elden geçirilerek daha da gerçekçi bir şekilde tekrar tasarlandı. Yarışlar arasında planlama ve etkinlik yönetimi, aracını geliştirmek için ArGe, personel ve insan kaynakları (teknisyen, mühendis, sağlık ve hava durumu ekipleri, mali işler yöneticisi, iletişim ekibi vb.) yönetimi ve benzeri modüller eklendi. Bu modda yeni kişisel görevler seni bekliyor.

Çok oyunculu modda, haftalık görevler ve eSports WRC geri döndü ve rekabet daha da kızıştı.

2019 sezonundan 50 takım, 14 ülke rallisi, ve 100'ün üzerinde etap ile WRC 8 off-road yarış oyunlarında bugüne dek görülmüş en zengin içeriği sunuyor. Neler yapabileceğini göster!

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-WRC_8_FIA_World_Rally_Championship_PS4_Xbox_One_Switch_ve_PC_icin_Duyuruldu-93339.htm

-

Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2019
    Tür: Yarış
    Dağıtıcı: Bigben Interactive
    Geliştirici: Kylotonn

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/256276-wrc-8
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/wrc-8

Resmi Site:https://www.bigben-interactive.co.uk/bigben-and-kylotonn-announce-wrc-8/

-

Ekran Görüntüleri:

WRC 8 [PS4 ANA KONU] WRC 8 [PS4 ANA KONU] WRC 8 [PS4 ANA KONU] WRC 8 [PS4 ANA KONU] WRC 8 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Temmuz 2020; 10:38:18 >

• Yine aynı oyun . Fizikler geliştirilmedikçe yine çöp olacak . Geçiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimlerde görünene göre yine önceki 7 oyun gibi yolda arabanın dönmediği arabanın altında yolun döndüğü dandik fizikli gereksiz bir wrc oyunu daha geliyor. 9 senedir wrc oyunu yapıyorlar ama ilk oyundan beri hala bu sorunu çözemediler. Heriflerin render fotoları bile dandikliği gizleyememiş.
  • WRC 8 | Rally Argentina Gameplay (Beta version)

• WRC 8 | Career Mode Overview

• WRC 8 - Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 10 Eylül 2019; 21:11:15 >
  • Oyun düşmüş. Deneyen varmı? Marmarisi merak ediyorum.
  • bu sefer işi kıvırmışlar gibi hasar modellemesi patates ama ciddi anlamda gelişmiş oyun dirt rally 2.0 a kafa tutar konumda olmuş.dinamik hava sistemi uzun süredir rallilerde yoktu çok güzel bir artı.fizikleride geliştirmişler.fiyat düşünce ralli sevenlerin denemesi gerekli bence. ayrıca türkiye var bu sefer 🙃oyun 30 fps mi 60 fps mi ps 4 pro da onu bulamadım bilgisi olan varmı?

• Malesef 30 fps.Bende çok merak ediyorum oynayan varsa düşüncelerini aktarsın lütfen.Dirt rally 2.0 ve wrc8 arasında çok kaldım.

• Dandik codemasters oyunlarına bin basar. Eski WRC'lerde dandikti, bir iki saat oynayınca bunu ne kadar uçurduklarını anlıyorsun direk. Colin Mcrae Rally 3'ten sonra çıkanların yüzüne bakmadım, bunda o hava var. Fizikler vs çok iyi ve şaşırtıyor. Bin yıl sonra düzgün Rally görebildik. DualShock'la da rahat oynuyorsun.
  • Gerçekten xbox kolu ile rahat oynanabiliyorsa bu benim için çok önemli çünkü direksiyon setim yok.

• Bu oyunu direksiyon yerine kolla oynayan var mı başka.Fikirleri olan?

• Tum sim youtuber lar oyunu denedi. Surpriz bir sekilde oyuna gecer not verdiler. Sim e yakin olmus diyorlar. Ben henuz alip denemedim ama goruntulerden ve surus videolarindan belli iyi oldugu.

• Oyunu oynayan yok mu? Arcade rally oynamak istiyorum. Bu mu, Dirt Rally 2.0 mı?
  • Ben WRC 8 i daha çok beğendim. tek eksiği ps4 pro da da 30fps olması benim gözümde.
  • Millet hep aynı oyunları oynuyor herhalde. Şöyle resmi bir oyunun Türk oyunculardan hiç ilgi görmemesi enteresan geliyor bana.
  • Akşamları online 3-5 yarış yapıyorum hiç türk oyuncuya denk gelmedim şimdiye kadar.
  • Böyle güzel bir oyun neden oynanmıyor ilginc bende yeni aldım ama çok zor yahu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.