Şimdi Ara

World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
23.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    War , bm hunter, dh bu classlarla daha rahat oynayabilirsin aslında. Tabiki evoker da çok zor değil kişiden kişiye değişir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dehsetfatih kullanıcısına yanıt

hocam evokere 60 boost kullandım bilmeden onu sonra kasacağım da yeni bir karakter açtım warlock oyunu öğrenmek için hangi versiyonu pve de iyidir acaba warlockun bu talentleri var galiba

• Koks34 kullanıcısına yanıt

Pet kullanmayı seviyorsan Demon talentlerini deneyebilirsin.Zaten adı üzerinde "oyunu öğrenme" diyorsun 3 farklı talent ağacını da denersin bu süreçte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 5 Haziran 2023; 15:25:2 >
  • Arkadaşlar wowhead twit attı az önce blizz ukrayna ve türkiyede wow abonelik ücretlerini güncellemiş ama wowhead sitesine biz giremiyoruz detayları öğrenemedim.

• As a result of our review, on July 5th, 2023, the pricing for recurring subscription plans in Turkey will be adjusted as follows: 6-Month Recurring Plan: ₺819 (Cost per month: ₺136)
    • 3-Month Recurring Plan: ₺549 (Cost per month: ₺183)
    • 1-Month Recurring Plan: ₺199

For the non-recurring 60-Days game time option and price adjustments on other services which include pets, mounts, tokens, and game services please visit our site.

Durmak yok oyuna devam!World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

• alkanerkn A kullanıcısına yanıt
    World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3
  • arkadaşlar şu uçma işini nasıl yapabilrim ? dragonflight haritasına geldim, dungeon'lara girioyrum fakat herkes uçarken ben ya yürüyüroum ya da uçulacak yerlere gidip oralardan bineklere biniyorum. millet basıp basıp gidiyor. şu işi çözemedim.

• Ateşle Barut kullanıcısına yanıt

Df deki 4 haritadaki tüm campaing görevlerini tamamlayarak o haritanın uçan bineğini alman gerek her haritada farklı renk ve model 1 binek sahibi oluyorsun ondan sonra uçarak haritada bineğini geliştirmeni sağlayan tokenleri toplaman ve skill puanlarını vermen gerek 1 2 güne tamamlayabilirsin sadece ana charın ile yapman gerek alt charlara otomatik verebilir hale geliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt

sağol hocam teşekkür ederim. buradan anladığım ben bir süre daha böyle yürümeye, bol bol ölmeye devam edeceğim. kusacağım artık aynı şeyleri tekrarlamaktan, zaten ne nedir, nerededir anlamaya çalşışırken iyice kriz geçiriyorum. sanırım wow bana göre bir oyun değil.

• 6 aylık veriyorum 30TL fazla vermek bana zerre koymaz ama D4 ciddi koydu 1400TL veremem yani.

neyse durmak yok yola devam ! akp ye oy verenler düşünsün. sıfır hobi sıfır hayat.

• +%50 XP ve Reputation Etkinliği başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 15 Haziran 2023; 22:43:31 >
  • Arkadaslar merhaba.Ben tekrardan wow’a başladım 1 yıllık üyelik alarak aralıkta biticek üyeliğim. Biliyosunuz fiyatlara temmuzda zam gelicek buyüzden abonelik bitiş tarihimi uzatmak istedim ama 6 aylık abonelik almaya çalıştığımda karttan parayı çekip provizyonda kaldı sonrada iade oldu. Abonelik süresi bitmeden ekleme yapamıyoruz galiba bir yolu var mı acaba ? Yapmak istediğim aslında aboneliğim aralık 2023te bitecek 6+6 alıp aralık 2024 yapmak bitiş tarihini.

• Ateşle Barut kullanıcısına yanıt

tüm haritaları yapmak zorunda değilsin öyle birşey yok, dragonflight'a ilk geldiğinde ilk görevlerde geliyor uçan bineğin. sonra haritalardaki gök yüzünde olan madalyaları toplayıp dragonuna özellikler katıyorsun fakat adaya gelir gelmez uçabiliyor oluyorsun.

yürümeye ölmeye gerek yok.

1 hafta geçmiş üstünden gerçi ama umarım 1 hafta bu bilgiye dayanarak o kocaman haritada sürekli yürümemişsindir.

• Bu exp buffı bayağı iyi, alt kasmak için birebir yani. Horde tarafındaki bütün alt karakterlerimi 70 yaparım gibi

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Mevcut mesajdan sonra görevleri yapa yapa aldım bineği, çok sürmedi. Ama az eziyet çekmedim değil. Oyun için de danışıp konuşacak kimse olmadığından böyle böyle geç de olsa öğreneceğiz yapacak bir şey yok :)

Şu an exp etkinliği devam ediyor mu ?
    Yeni bir karakter açıp 2 saatte nasıl 60 level oluyorlar ?

• Fiyat güncellemesinden sonra bakayım dedim de elimde 3 aylık var bir 6 ay veya 12 ay daha uzatamıyoruz galiba :/

• Hellmonger kullanıcısına yanıt

Temmuz değil de Ağustos'un Trading Post Vendoruna getireceklermiş bilginiz olsun.

• mczaga kullanıcısına yanıt

ben bıraktım hocam. belki daha sonra dönerim oyuna.

• 30 level oldum daha yeni. Uçma görevi verdi yaptım kısa süreliğine rahatça uçtum ama daha sonradan kapandı. Ağzıma bir parmak bal çaldılar bıraktılar. 60. Seviye ile birlikte Dragonflight görevleri ile mi uçmayı açacağım arkadaşlar? En hızlı nasıl kasılabilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mtnei kullanıcısına yanıt

Level 30'da uçabiliyorsun şu anda nasıl kapandı?Uçma bineği satın aldın mı Vendorundan?

60 level'de Dragonriding'e başlıyorsun Dragon Adalarında kullanabiliyorsun ama sadece.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.