Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
66.960
Cevap
125
Favori
2.393.373
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    86 Mesaj
    10 sene evvel yanlışlıkla ABD serverından hesap açtık diye 10 senedir yalvartıyorlar ama bir türlü EU'ya geçirtmiyorlar. Para verelim diyoruz gene kabul etmiyorlar. Neymiş efendim ABD'ye özel hediye ve bonus durumları olmuş. Bu şekilde EU'ya gelirsek haksızlık olurmuş. Bu da 3-4 yıl evvel verdikleri cevaptı. Bir gün arkadaş meraktan EU'dan bir hesap açmıştı ve 9-10 tane maç yapmıştık ve ben EU'daki kadar saçma oynayan insanlar görmedim. Oyunu hayatında ilk kez oynayan çocuk 2-3 tane top gun almıştı. Sıka sıka ilerleyenler, boş boş açıkta bekleyenler, intihar edenlerle dolu saçma sapan maçlardı. US'teki bebeler aşırı pro'lar o kadarını diyeyim.

Gene de 3-4 ayda bir ara ara girer oynardım ama son yaptıkları pislikten sonra öyle böyle tiksinmedim oyundan. Ben Japon tanklarını çok sevdiğimden bir zamanlar indirimden Chi-nu Kai satın almıştım. Tank aslında tam bir teneke. Zırh yok, hız yok ama topu oldukça güzel. Bir de gun depression mu diyorsunuz ne diyorsunuz o olay çok iyi. Sütre gerisinde bekleyip güzel damage veriyordum. Kısacası herkese hitap etmeyen bir tanktı ama ben seviyordum. Neyse efendim, bu herifçioğulları artık hangi premiumcu it ağladıysa tankın gun depression olayını sıfırlamış. Yemin ederim sıfırlamışlar. Namlu resmen eğilmiyor.

Yahu tankta zırh yok, hız yok, eşleştirme avantajı yalan, topu zaten nerflediler fark etmedik sanmasınlar ama tankın en önemli özelliği topun fazla eğilme mevzunu neden kırptılar anlamak mümkün değil. 2-3 tane maç yaptıktan sonra küfür kıyamet sattım tankı. İçinde de mis gibi ekstra ekipmanlar vardı.

Japon tankı demişken Japon ağacı geldiği dönem Chi-ri'nin şarjörlü olduğunu duyunca yemeyip içmeyip kasmıştım ve tankı açmıştım. Hedefim şarjörlü tankla şehir savaşlarında ortalığı dağıtmaktı. Size yemin ediyorum 300 maçta 1 kez şehir haritasına, yanlış hatırlamıyorsam Ruinberg'e vermişlerdi. Youtube'daki raplaylara baksan millet BatChat'ler ile bilimum şarjörlü tanklar ile şehir savaşlarında estiriyor ama 1 beni kez şehir haritasına denk getirdi adiler. O kağnı gibi teneke tankla çöl haritalarında tier 9 azmanlara karşı sinir krizleri geçire geçire oynadım.

Yine oyunun başlarında seviye 3-4'ken hep karşı takımda Churchill III olurdu ve ortalığı dağıtırdı. Ben de ona özenip indirimden Church aldım ama 400-500 maçta toplasan 10 bilemedin 15 kere tier 3 maça vermişlerdir. Adamlar beni direkt jagdpantherlerin, is2'lerin, king tiger'ların içine atıyor yem olarak. O zaman ben ne anladım premium tanktan?

En büyük hayal kırıklığım ise Youtube videolarını ağzımın suyu akarak izlediğim is3'ü ben aldığımda nerflemeleriydi. Önden anca t9, t10 tankların delebildiği zırh ben aldığım dönem peynire dönmüştü. Jagdpanzer'den bile dayak yiyecek duruma gelmiştim resmen.

10 sene evvel öğrenciyken başlamıştım ve doğal olarak bedavacıydım. Şimdi sürekli premium hesap alacak durumum olmasına rağmen sırf bu rezillikler yüzünden almıyorum. Birileri okur da yukarıya iletirlerse böyle yaparak para kaybediyorlar aslında. Tam Rus vizyonsuzluğu işte.
    |
    |

• Binbaşı
    1546 Mesaj
    Batchat'le gelmiş geçmiş en iyi maçım.

Pro olmayan biri olarak pro gibi oynadım, arada sırada böyle maçlar çıkabiliyor.

http://wotreplays.eu/site/5352781#erlenberg-moonwalker-bat_-ch_tillon_25_t

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar76 -- 26 Nisan 2020; 11:30:7 >
    |
    |

• Teğmen
    116 Mesaj
    Arkadaşlar hayırlı sabahlar. Ufak bir ricam olacak. Bilmediğim bir ayar var sanırım. Mermi izlerini açmanın yolu nedir? Birde bir kaç yayıncıda fps yanında parantez içi fps var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1 gün premium hesap kodu.
    1 senenin kıymetini sınıfta kalan bilir. 1 ayın kıymetini erken doğuran kadın. 1 haftanın kıymetini dergi çıkartan. 1 saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan. 1 dakikanın kıymetini uçağını kaçıran. 1 saniyenin kıymetini ölümden son anda dönen.1 salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
  • Yarbay
    2193 Mesaj
    Aga bu oyuna ne olmuş böyle bot dolmuş

Karantina da girdim gözüm kanadı
    http://wotreplays.eu/site/5364369#live_oaks-musty_cocorech-fv215b

Tekerlekli tanklar da fena yanlız =http://wotreplays.eu/site/5365072#airfield-musty_cocorech-panhard_ebr_90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 2 Mayıs 2020; 19:54:21 >
    |
    |
    Core i7 9700K | MSI Z390 Tomahawk | MSI Gtx 1070 GAMING X 8G 256 Bit GDDR5 | Cooler Master ML240L RGB 240mm | Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz | TOSHIBA OCZ 240GB | WD 1TB HDD | HyperX Cloud II | Corsair Gaming K68 |Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse | BenQ Zowie XL2411P 24" 144Hz | Xigmatek en41466-Xigmatek tauro 700w 80plus |

• DH Yönetici
    16380 Mesaj
    Oyunu birakmadim ama sadece gunuk birkac oyun oynayip cikiyorum. Cogu zaman sadece clan maclarina giriyorum. Hesapta yok yok ama oynayasim gelmiyor :D:D

Orijinalden alıntı: sadonanım

2020MAYCELEBRATION

1 gün premium hesap kodu.
    teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

nihayet tanka doydun galiba ☺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Oyunu birakmadim ama sadece gunuk birkac oyun oynayip cikiyorum. Cogu zaman sadece clan maclarina giriyorum. Hesapta yok yok ama oynayasim gelmiyor :D:D
    500 oldu mu garaj nüfusu ?
    |
    |
    3-5 aklimda kalan var onlar denk gelirse birakicam :)

@Caesar76
    Bugun itibari ile 332 adet tank var ve bunlarin 131 tanesi premium yada ozel tank. 279e dahil :)

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

@Homerius
    3-5 aklimda kalan var onlar denk gelirse birakicam :)

@Caesar76
    Bugun itibari ile 332 adet tank var ve bunlarin 131 tanesi premium yada ozel tank. 279e dahil :)
    bırakamazsın
    |
    |
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Uzun zamandır 140 ile böyle güzel bir maç çıkarmamıştım.

http://wotreplays.eu/site/5371919#ghost_town-moonwalker-object_140
    |
    |

• Teğmen
    121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

1660 super ekran kartıyla oynadım. kartın performansını merak edenler için basit replay aldım.https://www.youtube.com/watch?v=v0wnzx3M-_g&t=173s

kolay gelsin
    1660ti'lı bi laptop düşünüyorum da sizin dediğiniz 1660 süperle aynı mı oluyo.Bir de görüntü kalitesi ve çözünürlüğü neydi o fps'leri almak için?Bir de sizinki masaüstü sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oyunu tekrar indirmek üzereyim.En son 7 yıl önce oynamıştım 2013 yazında.O zamanlar sarıyordu bu oyun.Tekrar oynamadan önce War Thunder mı daha iyidir yok WOT mu?War thunder'ı da oynadım ama WOT kadar iyi değildi tank savaşları.

Günde bir iki maç yapıp eğlenceme bakarım diyorsan , basit ve hızlı oynanışı ve arcade yapısıyla WoT öneririm.

İşin daha simülasyon tarafına meraklıyım,oturaklı ,yavaş gerçekçi (gerçekçi savaş modu) bir oyun deneyimi istiyorsan war thunder öneririm.

WoT dan war thunder'a geçen biri olarak daha detaylı bilgileri özel mesajla verebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    daxtor55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    tanks.gg 'de bazı oyucuların grafiği yok.nedenini bilen varmı?
    mesela bu oyucu.

son 100 ve son 1000 savaş puanı aynı.ve nedense hile yada bot olduğunu düşündüğüm oyuncular böyle çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 19 Mayıs 2020; 19:17:58 >
    |
    |
    (GIGABYTE B450M S2H Anakart)___( RYZEN 5 1600 İşlemci)___(2x4 gb CORSAIR 3000 BELLEK)___(MSI rx 570 4gb Grafik kartı)___(WD 120 GB ssd)_ (HITACHI 1 T.B. Sata 3 sabit disk)___(Asus VS239HV Monitör)
  • Yarbay
    4146 Mesaj
    Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar oynamayı düşünüyorum, para pul yatırmadan oynanır mı ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar oynamayı düşünüyorum, para pul yatırmadan oynanır mı ?
    oynanır ancak premium hesap olmadan gelişmek çok zor
    |
    |

hocam ben oyunu oynamayı 2014 de bıraktım. Son bir kaç aydır tekrar oynamaya başladım. Oyun o kadar kolaylaştırılmış ki, gerek para biriktirmek olsun, gerek tank araştırmak olsun her şey çok kolay. Standart oyunumu oynuyorum, bi bakıyorum maç sonu raporu 5K xp görevden bonus. veya ne bileyim 50K kredi bonus. Özel birşey yapmana bile gerek yok, biraz oyna ota b.ka bonuslar, hediyeler saçıyor.

Diğer yandan kişisel rezerv diye birşey getirmişler. bunları hem 10-20K gibi cuzi bi paraya satın alabiliyorsun, hem de yine ottan b.ktan sebeplerle sürekli hediye ediyor bunlardan. süreli olarak +%50 ila +%300 xp, serbest xp, crew xp, kredi bonusları alabiliyorsun.

Yetmedi mi? bir de bluprint diye birşey getirmişler, bunları yine hediye olarak saçıyorlar, bunları kullanarak araştırmak istediğin tankın deneyim gereksinimi %12,5 ila %100 e kadar indirebiliyorsun.

2011-2012 yıllarında ben para yatırmadan bu oyunu oynadım ama kardeşimle beraber ortak hesap kasmamıza rağmen bazen günde 7-8 saat kastığımız zamanları hatırlarım. Şimdi günde bir iki saat ile çatır çatır tank açıp para kasabiliyorum. şu şartlarda oyuna para vermek için ya çok hastası olmanız lazım ya da gerçekten kötü oynuyor olmanız lazım.
    |
    |
    Rouvax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    220 Mesaj
    Obj 279e, Chieftain, Obj 260 olan hesap arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
    |
    |
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,475
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.