Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
66.830
Cevap
122
Favori
2.365.955
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1527 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:35:00
      quote:

Orijinalden alıntı: o değilde bu oyunu halen oynayan var mı çok merak ediyorum oyun benim için artylerin Ap mermileri kaldırıldığı dönem bitti şu an yükledim resmen eziyet bu oyunu oynamak ötesi değil Alıntıları Göster
      Bir iki el Arty atayım dedim.

Arty'lerin hadım olduğu malumdu zaten güya bu güncellemede parametre marametre zart zurt değişikliği yapıldı artylere.

Sonuç ; Arty'lerin tamamen bokunu çıkartmışlar, tier 10 T-92, E-100'e 141 vuruyor ya, 40 sn bekle bekle şiş, 4-5 saniye de odak küçülsün diye bekle, adamı uygun pozisyonda yakalamaya uğraş, ondan sonra atış yap ve tüm bu çaban 141 vurmak için olsun.

Kıçı kırık buldog yandan yakalasa daha fazla vurur lan E 100'e, şaka gibi resmen.

Arty'ler konusunda yapılması gereken şu ; ya eski vuruş gücüne ya da onun % 80'ine ulaşması lazım, ya da oyundan tamamen kaldırılması lazım, onun dışında yok parametre değiştirdik, yok onu yaptık, yok bunu yaptık hepsi hikaye.

Mevcut durumda görev mörev harici arty ile oyuna girmek akıl karı değil.

• Yarbay
      4788 Mesaj
      15 Nisan 2019 18:41:10

Her oyunda 3 arty görüyoruz. Azalmadilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
      16345 Mesaj
      15 Nisan 2019 21:02:51
      Arty konusunda cidden cok beceriksizler. Once nerf sonra gizli buff ve ardindan buyuk guncelleme oncesi bir gizli buff daha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1336 Mesaj
      17 Nisan 2019 09:18:17

nerede o eski artyslik yaptigimiz gunler :)

bu arada wowpteki (dhwot) klanimizdan ciktim, umarim ayip etmemisimdir :)
      |
      |
      Bahsedilenler: GurcellOnline , Caesar76

Смерть одного человека - трагедия, смерть миллионов - статистика. И. В. Сталин
    • Yarbay
      4788 Mesaj
      17 Nisan 2019 10:35:09
      Artyler Hala uzayan oyunların kaderini belirliyor. Hafif veya Med oynarken ya arty avlamaya ya da arty korumaya gidiyorum oyun ortasına doğru.

|
      |

• DH Yönetici
      16345 Mesaj
      17 Nisan 2019 14:48:32

Orda DHWOT mu varmis :D ben unuttum bile.
      |
      |
      Homerius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      653 Mesaj
      17 Nisan 2019 16:20:08
      Ben farkli bi konuda fikirlerinizi merak ediyorumic 9.ve10. Seviye tanklarda 3.yildizi almis adamlar gordunuz mu ben uzun zamandie denk gelmedigi icin soruyorum hafifler haric diyexegim ama onuda gormez oldum bende t30 var 2.mark var 3.marki almak icin bi kasma durumuna girsem mi diye dusunuyorum imkansiz gibi 95 basari.yada benim seviye yerde o yuzden mi bana gelmiyor bu adamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

-----KÖPEKBALIĞI-----
    • DH Yönetici
      16345 Mesaj
      17 Nisan 2019 17:18:50

mark kasacaksan tek hasar atmak yerine spot veya palet den adam aldirmayi dene. 2000 cani olan adama ates edersin t30 la en fazla 750 vurursun ama o adamin paletini alirsan 2000 hasari senin hanene yazar, yada iyi bir noktada spot yaparak 5-6k yardim hasarini hanene yazdirarak daha kolay mark kasmis olursun.
      |
      |
      sadrainman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      653 Mesaj
      17 Nisan 2019 17:55:29
      Evet cok dogru t30 tam spor canavari bazen sasirtiyor ama palet olayini herzaman yapamiyorum onden goruyorsam adami palet atinca hasar vermiyor bende alta calisiyorum mecbur aslinda oynama bicimimle alakali onde basiyorum ama bi deneyecegim bu taktigi tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

-----KÖPEKBALIĞI-----
    • Yarbay
      4788 Mesaj
      17 Nisan 2019 22:08:18
      quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline mark kasacaksan tek hasar atmak yerine spot veya palet den adam aldirmayi dene. 2000 cani olan adama ates edersin t30 la en fazla 750 vurursun ama o adamin paletini alirsan 2000 hasari senin hanene yazar, yada iyi bir noktada spot yaparak 5-6k yardim hasarini hanene yazdirarak daha kolay mark kasmis olursun. Alıntıları Göster
      Alfa hasarı düşük dpm yüksek tanklarda paletlemek hasardan daha fazla kazandırıyor genellikle. Med Ler örneğin. Karşıda ağır tank varsa önden delme ihtimali de düşükse palete atıyorum, kazanç ihtimali yüksek. Yandan da biraz fazla nişan alıp tam çarka ateş ediyorum.

|
      |

• Yarbay
      6357 Mesaj
      18 Nisan 2019 11:49:12
      En son japon ağacı kasarken yine sıkılıp bıraktım eski havası yok lise yıllarımda rdr klanında iken ne heyecanlı clan savaşları oluyordu o günleri arıyorum iyice suyunu çıkardılar bir dönemde wt'ye başladım başlarda iyiydi sonradan onlarda cıvıttı ağaçların cacığını çıkardılar deniz ve hava taraflarında durumlar nasıl ship'e başlasam mı diye düşünüyorum.
      |
      |

Kessel Halbe
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Ankara Web Tasarım
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.