Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66.977
Cevap
122
Favori
2.415.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 122
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20956 mesaj) Mobil (7029 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    968 Mesaj
    Quickbaby dün 10.000 kiralık TOG kodu verdi, Twitch teki yayında . Bende zaten vardı. Daha sonra aynı anda herkes girdi ve aynı oyunda 30 TOG :) . Şansıma bende Quickbaby ile yayında vardım. Quickbaby'in heyecanını izlemenizi isterim.Adam 1 aydır planlıyormuş.
    https://www.twitch.tv/videos/445886467 2:52 ve 3:06 arasında maç.

Ek olarak Tankfestte yangın çıkınca arada 40 dk kadar sandalye izleniyor.
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

TOG satisatan kalkmadan onceki son gununde de boyle bir yayin olmustu :)
    |
    |
    Crimean kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crimean

Quickbaby dün 10.000 kiralık TOG kodu verdi, Twitch teki yayında . Bende zaten vardı. Daha sonra aynı anda herkes girdi ve aynı oyunda 30 TOG :) . Şansıma bende Quickbaby ile yayında vardım. Quickbaby'in heyecanını izlemenizi isterim.Adam 1 aydır planlıyormuş.
    https://www.twitch.tv/videos/445886467 2:52 ve 3:06 arasında maç.

Ek olarak Tankfestte yangın çıkınca arada 40 dk kadar sandalye izleniyor.
    Üstüne para verirlerse Tog'u "belki" alırım, hurda yığını.
  • Yarbay
    5225 Mesaj

Takasa verilebiliyor. T7 güzel bişey alınabilir. Tekrar verseler keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

TOG satisatan kalkmadan onceki son gununde de boyle bir yayin olmustu :)
    Arty'ler eski haline getirildi mi yani Ap mermi ve tek atma olayı var mı güncelleme de ? ben uzun zaman önce bıraktım komple hesabı da silip bıraktım youtube da aklıma esti gördüm sorayım dedim
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

AP mermi atamiyor ama tek atma olayi geri geldi diyebiliriz. Daha bugun gozlerimin onunde Obj. 705A ya 1400 vurdu M53/55 :D
    |
    |
    ESOES1981TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

AP mermi atamiyor ama tek atma olayi geri geldi diyebiliriz. Daha bugun gozlerimin onunde Obj. 705A ya 1400 vurdu M53/55 :D
    arty nin ap si ve tek atma olayı bitince oyun bitti benim gözümde hesabımı komple sildim kurtuldum satmadımda direkt sildim

şu haritanın olduğu dönem KOMARİN WOT un baba dönemiydi hatta BABA klanı vardı :) ulan gece 12 den sabah saat 6 ya kadar oynardım hafta sonları bütün klan online olurdu tam kış oyunuydu arty ile tek atmanın artyi td gibi kullanmanın keyfine diyecek yoktu hatta bi eleman vardı uberjager baya bi meşhurdu td ile vs.... hatta bu konu full online olurdu

bu harita bence oyunun gelmiş geçmiş en kral haritasıdır bitti artık wot belki bir gün eski haline getiriler oyunu
    |
    |

• Binbaşı
    1072 Mesaj

way beaaa artık konuya da kimse yazmaz olmuş bitmiş abicim oyun bitmiş Komarin haritasını çok özlüyorum keşke eski versiyonu ile server kursa wargaming eski grafiklere de razıyım
    |
    |
    Bahsedilenler: GurcellOnline
  • Yarbay
    7088 Mesaj

WOT-FR Pamboum TV, wotreplays.eu’ya yüklediğim AE Phase I replay‘ini, youtube videosunda yorumlamış. Fransızca bilmiyorum ama yine de sizlerle paylaşmak istedim
  • Yarbay
    2318 Mesaj

Konuya bir gireyim dedim kaç aydır fenasın abi canım çekti oynasammı ya :)
    Emekliliği vermiştim gerçi:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 20 Ağustos 2019; 18:22:13 >
    |
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7088 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Konuya bir gireyim dedim kaç aydır fenasın abi canım çekti oynasammı ya :)
    Emekliliği vermiştim gerçi:/
    Valla şimdi tank festivali var, içinde ön cephe, kodlar, gamescom, steel hunter diye bir kip, chafee yarışları var. Sen bilirsin
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

Biraz fazla etkinlik var sanki, malum yaz gunu balkonda cay sigara sohbet fantezisi yapmak yerine gunluk gorev kasmak zoruma gidiyor.
    |
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    merhaba arkadaşlar haritada düşman spotu yok olunca silik bir kırmızı belirti oluşurdu düşmanın en son göründüğü yerde onu nasıl yapıyoruz şuan yok ben de
  • Binbaşı
    1371 Mesaj
    oyunu 6 yıl oynayıp bırakalı 1 yıldan fazla olmuştur, hesabım hala aktif, belki bir gün gaza gelip otururum başına...tüm saçmalıklara rağmen oyun sadece prokhorovka haritası olsaydı hiç bıkmazdım sanırım...her türlü tanka hitap ediyor...neyse çok yazmayayım içimde bir şeyler kıpraşıyor...
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

Genel ayarlar pencerinden hminiharita ayarlarini kontrol elt. yada mod var ise onu kaldirman gerek
    |
    |
    sadrainman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

Genel ayarlar pencerinden hminiharita ayarlarini kontrol elt. yada mod var ise onu kaldirman gerek
    minimap de tankın aktif , pasif ve maksimum görüş menzilini içeren çizgiler gitmiş nasıl halledecez biliyor musunuz ayrıca xvm de çalışmıyor

xvm siz konsantre olamıyorum
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

Dun gelen patch ile oyuna guncelleme geldi, xvm ve kullandigin modlarin gunceili bulup yuklemelisin. Sorun tamamen ortadan kalkacaktir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1072 Mesaj

Şu mod oyunda legal olarak mı geçiyor bilen var mı?

etrafta atışa uygun hedefleri gösteriyor yönlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeraldOfDİSASTER -- 24 Ağustos 2019; 11:2:44 >
  • Yarbay
    5225 Mesaj

illegal modlar altında görmüştüm bir listede. aslain den de çıkarıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5422 Mesaj

vallahi çok iyi yapıyorsun. lanet olasıca oyunda her güncellemede bir düzelme beklerken daha da beter olmuş.

hele rastgele savaşlar yok mu, aklı olan tıklamasın o butona. yeni başlayan arkadaşlara da tavsiyemdir, boşuna tank kasmaya uğraşmayın. hesap satın alın kafayı yer oyunu bırakırsınız.

ben de bir süre oynamadım. 2 ay falan ara verdim, arada güncellemeler oldu, bir umut acaba düzeldi mi diye baktım ki beterin beteri olmuş.

herşey aslında şu 10 aşamalı progetto ödüllü etkinlikten sonra başladı. wg rezillikleri daha net ortaya çıkmaya başladı da diyebiliriz o etkinlikte ve sonrasında.

nasıldı o etkinlik? KAZANAN takımda olmak kaydıyla, kazanılan deneyime göre ilk 10 a gireceksiniz, bu deneyim toplamları belirli bir sayıya ulaştıkça görev tamamlanacak ve sonraki aşamaya geçilecek. 10 a ulaşana progetto ödülü var. ana şart takımın galip gelmesi yani.

iyi oynarsın, kötü oynarsın, kötü nişan alırsın, acele tıklarsın, bular hep oyuncuyla alakalı şeyler. ilk 10 a , 5 e neyse işte girmeni sağlar, deneyim artar azalır oynamaya bağlı olarak.

ama takım galibiyeti için yapılabilecek ne var? çok çok dikkatli oynarsın, iki üç kişilik oynarsın, en fazla bunu yaparsın. 15 kişiye karşı en fazla, en en fazla ne yapabilirsin? tabi ki hiç bir şey.

yani takım galibiyeti için oyuncunun katkısı çok sınırlı. 15 kişinin, olmadı 10-12, olmadı 7-8 kişinin iyi güzel, aklı başında, ciddi oynaması gerekli ki galibiyet gelsin. ve en önemlisi takımların dengeli olması.

şimdiii.. gelelim işin wg boyutuna. ve dananın kuyruğunun koptuğu yere..

aklı başında, iyi kötü okuma-anlama becerisi olan, iki birim mantık yürütebilen birisinin bile rahat rahat cevaplayabileceği çok basit bir soru soracağım.

her türlü olumsuzluğu; kötü şansı, zalım kaderi, beceriksizliği, her seferinde ama her seferinde yanlış takıma düşmeyi ,internet bağlantısını, kötü hava koşullarını, yıldız falını, trump ın tweetlerini falan üst üste koyup karmanlayıp da düşünelim.

en fazla kaç maç üst üste takım olarak mağlubiyet alınabilir?

en fazla kaç kere üst üste en az 15 e karşı 1 kaybedilebilir? veya 15 e 2, 15 e 3??

en fazla kaç kere üst üste 15 dakika süresi olan oyunda daha 5 dakika olmadan 15 e karşı 4 mağlubiyet alınabilir?

en fazla üst üste kaç kere deneyimde 10. olunması gerekirken 11. olunabilir?

şu ya da bu ya da o ya da biz, ya da siz veya onlar.. herhangi bir şekilde maç da kaybedilir, rezil de oynanır, bir olur iki olur açık farkla oyun kaybedilir. eninde sonunda bir oyun bu. belirli bir yere kadar şanstı manstı şuydu buydu belirli şeyleri kabul edelim.

lakin dürüstçe yapılmış, tasarlanmış, hile hurda içermeyen, belirli niyetler güdülmeyen bir platformda her seferinde, oyuna her oturduğumda 3 e 10, 4 e 15, 7 ye 17 gibi anormal rakamlarla galibiyet alınamaz? nasıl her seferinde oyunun 3. dakikasında skor 7/0 10/2 9/3 olur? şunu bana birisi açıklasın.

bunun için en az 5 kere yazı yazdım. bir şey bir kaç kez olursa anlaşılır kabul edilir dedim. her seferinde aynı şey oluyorsa ya kötü niyet var, ya becerip de yapamadığınız bir şeyler var, dedim. her seferinde aynı kopyala yapıştır cevabı gönderdiler. en son ben onlara daha baştan yine bu cevap gelecekse boşuna zahmet edip copy/paste yapmayın, artık ben anlayacağımı anlarım diye, hep gönderdikleri aynı cevabı kopyalayarak yazdım. utanırsınız da belki farklı bir iki ek yaparsınız dedim ama aynı cevap yine geldi.

amma da atmış ha, iki savaş kaybetmiş kızgınlıkla yazmış diye düşünmeyin diye hemen taze taze örneklerim hazır. daha yeni resimler. 1-2 günlük.daha tonla da ekleyebilirim.

özetle rastgele savaşın ..ku çıkmıştır. ben 5 yıllık oyuncu olarak yeni başlayanlara bunu söylerim.

hile hurda, yasaklı mod, aimbot işine daha hiç girmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 5 Ekim 2019; 19:13:40 >
    |
    |
    tavakspor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
triple negative breast cancer
eksikgedik.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.