Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32663267326832693270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    test serverinda denedim ben nasi bisey diye , daha once chi nu kai vermislerdi. onun zirhi kotuydu ama topu cok iyiydi. 300metreden t6 cromwell arka arkaya iki mermiyi de sokunca noluyoz dedim. aci da vermistim. nasi ht bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

En guclu arty olan t92 bile 500 den fazla vuramiyor artik, gerisini sen hesap et :)

Arty'e görev harici elimi bile sürmem, ne lan o öyle 10 klas arty alana kadar kıçını yırt, 45 saniye doldurmak için bekle şiş ondan sonra isabet ederse 450-500 etmezse havagazı, hiç işim olmaz valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

test serverinda denedim ben nasi bisey diye , daha once chi nu kai vermislerdi. onun zirhi kotuydu ama topu cok iyiydi. 300metreden t6 cromwell arka arkaya iki mermiyi de sokunca noluyoz dedim. aci da vermistim. nasi ht bu?

Tiger 1'in yandan yemişi bu kadar oluyor anca.
  • Mesele o degilki, tum arty gorevleri ya soklamak yada soktayken hasar vermek uzerine kurulu ama rakibe vurabildigin zamanlar ancak onlar ortaya ciktiginda oluyor, senin takimdakilerin gorusu olmadan vurdugunda sokun ise yaramadigi gibi rakibe ancak aciktayken vurdugunda ise sen nisan alip atana kadar senin takimdakiler ates etmis ve rakip geri cekilmis oluyor, e boyle oluncada sok hasari veremiyorsun.
    Oyunda arty nin destek sinifi olarak yeni rolu oyun mekaniginin tam olarak tersine isliyor. Eskiden zevk icin oynanirdi simdi ise kesinlikle oynamak icin bir sebebi yok. Tabi wn8 dusurmek istiyorsan o baska.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun...Darısı başıma...
  • selamlar, aranızda Matilda IV kullanan varmı? deliş gücü zayıf ama siz ne dersiniz? yinede para bırakacak kadar iş yapılırmı? diğer rus pre medini alabilecek durumda da değilim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Mesele o degilki, tum arty gorevleri ya soklamak yada soktayken hasar vermek uzerine kurulu ama rakibe vurabildigin zamanlar ancak onlar ortaya ciktiginda oluyor, senin takimdakilerin gorusu olmadan vurdugunda sokun ise yaramadigi gibi rakibe ancak aciktayken vurdugunda ise sen nisan alip atana kadar senin takimdakiler ates etmis ve rakip geri cekilmis oluyor, e boyle oluncada sok hasari veremiyorsun.
    Oyunda arty nin destek sinifi olarak yeni rolu oyun mekaniginin tam olarak tersine isliyor. Eskiden zevk icin oynanirdi simdi ise kesinlikle oynamak icin bir sebebi yok. Tabi wn8 dusurmek istiyorsan o baska.

Hele o şok konusunu hiç karıştırma, diğer sınıflarda heavy,tank avcısı falan oyun sonunda görevi yapıp yapmadığını anlayabiliyorsun az buçuk, bu arty'de bi kaç görev yaptım ama nasıl yaptım ben de bilmiyorum, denk gelene sallıyorum, görev oldu mu olmadı mı oyun sonu raporu gelene kadar hiç haberim yok, belki de arty görevlerini es geçecem, zira şok hasarı verdirtmek gerçekten zor iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Hayırlı olsun...Darısı başıma...

Sağol, test serverda VK 45 03'ü denedim, pek zırhı yok ama hpsi ve topu çok güzel, görüş mesafesi ile birlikte tam sniper tank olmuş. Yakında da bazen sektiriyor. Aslında biraz zırhına buff yapsalar ki 8 derece eğilmesi var, hiç fena değil, indirim ile falan alınabilir.
  • la bu obj 140 a nolmuş gelen geçen tarette deliyor sektirme hak getire çöp olmuş resmen
  • Obj 260 almak için 75 görev var.

37 tanesini yaptım daha yarısı duruyo. Bazı görevlerde gold neyim lazım, gold kullanayım derken para suyunu çekti.

Bende tundra mundra aimbot ne varsa yükledim, başka türlü yapamayacam kasa boşaldı iyice, veresiye çalışan adamın haline döndüm.

Yapacak bişey yok, millet aimbotla tepe arkasından çatır çatır bize sokarken iyi, biraz da ben karşılık vereyim.
  • aim bot çalışıyor mu sende ki çok enteresan olaylar geliyor başıma bu sürümde obj ile ful odaklı atıyorum sağa sola gidiyor.adam ıs7 ile t 57 ile döner dönmez ateş ediyor taretten deliyor.Her atışta ammo rock ile mürettabat gitmesi yangın çıkması falan filan ya herkes gold mermi ile oynuyor yada rng hep onlara çalışıyor anlamadım açıkçası

varsa aim bot bende deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Stannis

Oyunu eskiden oynuyordum şimdi sadece artylerle oynamak için döndüm para yatırmadan oynamak istediğim için tier 7 ye kadar gelip kalıcam tier 10a ilerlemeyeceğim gw pantherle presiz zarar etmeden oynanıyor mu?

Artylere yakın zamanda nerf gelmiş gw pantherin güncel durumu nedir tier 7 olarak iyi bir arty mi?

Gw panther süper isabetli, bende arty görevleri için o yolda başladım panther'e kadar geldim sonrasına kasmadım. Vallaha Rhm Scorpion Ru251 gibi tanklara denk getirdimmi 500 damage too easy :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

la bu obj 140 a nolmuş gelen geçen tarette deliyor sektirme hak getire çöp olmuş resmen

Dostum Buff gelecek ya işte kulesine.
  • IS7 ile E100'e snapshot keyfi

• quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

quote:

Oyunu eskiden oynuyordum şimdi sadece artylerle oynamak için döndüm para yatırmadan oynamak istediğim için tier 7 ye kadar gelip kalıcam tier 10a ilerlemeyeceğim gw pantherle presiz zarar etmeden oynanıyor mu?

Artylere yakın zamanda nerf gelmiş gw pantherin güncel durumu nedir tier 7 olarak iyi bir arty mi?

Gw panther süper isabetli, bende arty görevleri için o yolda başladım panther'e kadar geldim sonrasına kasmadım. Vallaha Rhm Scorpion Ru251 gibi tanklara denk getirdimmi 500 damage too easy :)

Kredi getirisi nasıl zarar etmeden takılabilir miyim presiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bilen arkadaşlara soruyorum

oyunda yeniyim sovyet tank ağacından gidiyorum şu an t-80 açık IS-7 YE Doğru gitmeyi düşünüyorum..

oynarken keyif alabileceğim zırhı ve atışı sağlam olan ağaç modelini önerebilirmisiniz..

iyi forumlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

quote:

Kredi getirisi nasıl zarar etmeden takılabilir miyim presiz?

15-20k temiz bırakıyor 1k dan aşağı vurduğum az oldu güüzel.
  • Merhaba arkadaşlar;

Oyunda zevkli hale gelen ve gerçekleştirdiğinizde gerçek keyif ve avantaj sağlayan climb dediğimiz dağa tepe çıkma olayı 9.19 da neredeyse her yerde vardı. Fakat yeni gelecek olan 9.20 için çoğu yerler kapatılmış durumdadır.

Bende sizler için bu yerleri derledim ve videolar halinde izlemeniz ve yapabilmeniz için gösterime sundum. Sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa özel mesaj ya da konu altından sorabilirsiniz.

1.Videomuz Windstorm / Kasırga Haritasında STRV ve 45KM hız üstü tüm tankların çıkabildiği tepeyi göstermektedir.

2.Videomuz Artic Region haritasında ve STRV ve Udes tankın sağlam bir ekip ile avantaj sağlaması için güzel bir yer.

Diğer videolar da kanalımda mevcuttur.

İyi Seyirler.
  • tesekkurler. eve gidince linkler olmezse izleyeecegim mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Oyunu bilen arkadaşlara soruyorum

oyunda yeniyim sovyet tank ağacından gidiyorum şu an t-80 açık IS-7 YE Doğru gitmeyi düşünüyorum..

oynarken keyif alabileceğim zırhı ve atışı sağlam olan ağaç modelini önerebilirmisiniz..

iyi forumlar

e100 veya maus agacini tanimlamissiniz fakat e50 agacini da bi inceleyin.

t57, behcet, e5 agaclarini da uzun vadeli siraya koyabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 32663267326832693270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.