Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32683269327032713272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dewilswale

quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

yeni update ile gelen story gorevlerinin ilkinde 10k ikincisinde 20k altin xp veriyor.

ve 1milyondan fazlada gumus.

Kaynak varsa atabilir misin acaba?

ps4 de oynuyorum dun guncelleme geldi ve war stories olarak bir oyun modu var. 2 story var ve herbirinde 3 gorev var. bitirince ikisini bana 30k altin xp ve belkide 1m den fazla gumus geldi. hatta cok fazla 3x xp bonus ve daha farkli bonuslar.
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Çok bonkörmüşler. Konsolda hep böyleler mi yoksa ilk defa mı oluyor? Biz pc oyuncuları olarak açlıktan kırılıyoruzda
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

Çok bonkörmüşler. Konsolda hep böyleler mi yoksa ilk defa mı oluyor? Biz pc oyuncuları olarak açlıktan kırılıyoruzda

bende 20 gun oldu baslayali tier 9 icin ugrasiyordum harika oldu bonuslar. oyunun pc den farkli olacagini dusunmemistim aslinda.
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Oyun aynı oyun fakat serverlar tek bir yerde değil, ayrı. Konsol oyuncu sayısı pc'ye nazaran çok daha az olduğu için etkinlikler daha göz doyurucu oluyor. Fakat 30 bin altın gibi bir meblağı tek seferde vermeleri şaşırtıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

R0110U7N0W kodu premium zaman ve bir şeyler daha veriyor sanırım, tükenmeden kullanın derim

dostum geçerli bir kod değil maalesef..
  • TurkWolf2 T kullanıcısına yanıt
    Sınırlı sayıda bir koddu, bitmiş...
  • Alem hileci olmuş, herif ne is 7 ne is 4 dinliyor, zırh mırh hak getire, istediğin açıyı ver, istersen tankı ters çevir, adamın her attığı içerde, böyle saçmalık var mı lan.

Ya yükleyin "nişan alma yardımcı"nızı ya da bırakın oyunu, hilekarlara skor tahtası olmayın enayi gibi.

Ben burda nişan alma yardımcısından bahsettiğim zaman itiraz eden tipler oldu.

Hiçbir zaman hileyi savunmam, hiçbir zaman hile yaparak oynadığım oyundan keyif almam kendimi de alınan skordan dolayı başarılı görmem.

Maalesef hile bu oyunun ayrılmaz bir parçası olmuş artık.

Viktor ve çetesi bu tip şeylerden ziyade eşşeği boyayıp satanlar gibi aynı tankı allayıp pullayıp kakalayarak mangır kazanma derdine düştüğü için bunları bilmesine rağmen görmezden geliyor.

Başta da dediğim gibi 15 kişilik takımın en az 10'u kullanıyor, kv 3'ün etrafında lightla dönüyorum, herifin namlu benimkinden daha hızlı dönüyor, adamda namlu yerine helikopter pervanesi var.

İnat ettim 260'ı garaja çekmeye onun için uğraşıyorum, yoksa oyunun cılkı çoktan çıkmış.
  • maalesef katılıyorum..para harcamayın..hırs ediyor dayanamıyorsanız sidikli sümüklü ile başetmek istiyorsanız hile arayın..WG de bunu biliyor...hile yi ateşe atılan benzin gibi görüyor..bulan bulup oynuyor bulamıyan para verip BCT alıp dünyayı yeneceğini sanıyor..bakıyorki 6 mermi bitince ölüyor..:)o zaman T110E5 miş diyip ona yöneliyor bu sürüp gidiyor..
    edit
    SAMİMİ OLARAK SÖYLÜYORUM SCORPION ALMAYIN.UZAK DURUN..TANKLA OYNAMIŞLAR ISKALIYOR..PARA VERMEYİN UZAK DURUN..OĞLUM SÖYLÜYORDU İNANMAMIŞTIM DOĞRUYMUŞ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 28 Ağustos 2017; 0:20:52 >
  • Merhaba arkadaşlar oyunu 1 yıl önce bırakmıştım tekrar basladım, Tiger p aldım altınlarımı harcadım ve paramda kalmadı , tankı geliştiremiyorum para olmayınca.Oyun çok degişmiş tamir masrafı vs insanı deli ediyor :) Para kasma konusunda yardımcı olacak varmı tesekkur ederim

Not : elimde baska tank yok satmak zorunda kaldım para kasamayınca :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıl.ender -- 30 Ağustos 2017; 5:23:8 >
  • Güncelleme kaç mb acaba (HD paket) söyleyebilecek olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadonanım kullanıcısına yanıt
    1) 10.1 mb
    2) 160.7 mb
    3) 322.4 mb (Standart)
    4) 349.8 mb (Hd paketi)

Toplam 843 mb
  • Eyvallah hocam teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadonanım kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, iyi oyunlar :)
  • Bir hafta sonu klasiği

• Beyler benden bu kadar, oyunu bıraktım...devam edenlere başarılar...
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun darısı başımıza, bende oyunu silmemekle birlikte 1 yıldır etkin oynamıyorum. World of Warships takılıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

Beyler benden bu kadar, oyunu bıraktım...devam edenlere başarılar...

Çok gördük bırakanları en geç 1 aya burdasın
  • Merhabalar, tecrübesizlik belkide böyle basit soru sormama neden oluyor ama 144 pen.değerli mermisi ile (t 34 85 rudy) tier 8 lttb nin 90 mm lik ön zırhını, tam karşıdan (yada nisbeten dik açıya yakın) 3 defa delemedim! bunun açıklaması RNG midir? nedir?
    komutan da bu sekti vs demiyor, bu delmedi diyor. nasıl olabilir sizce?
  • 
Sayfa: önceki 32683269327032713272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.