Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32673268326932703271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

tesekkurler. eve gidince linkler olmezse izleyeecegim mutlaka.

Merhaba linkler ölmeyecektir. Fakat anlamsızca silinen postlar var tabi.
  • Merhabalar tekrar, ben IS-3 ün stok 175 pen.lik topu ile tier 9-10 ağır tankların ön alt plakasını karşı karşıya kaldığımda bile delemiyorum. bu normal mi? yani alt plakayı bile 175 lik topu delmezmi bu zımbırtının? insanı çileden çıkarıyor. hayır, beni deliyorlar, normal, deliş güçleri iyi, apcr var şans var hepsine kabul de ben delemedikten sonra anlamı kalmıyor. kendimi light tank gibi hissediyorum IS3 ile oynarken.
    geçen 100 mt den kranvagn ın ön alt plakasına 3 kez sıktım, be mübarek aynı bölgeye de sıkıyorum. ama delmiyor, delmiyor...

bu durum gerçekten böyle midir? yoksa rng nin hikmeti midir nedir olay? IS-3 ile yancı gibi mi oynamak lazım? hat tutacak tankla arkadan dolaşmaya mı kalkmak lazım yani nedir? bana hiç mantıklı gelmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgenesis

Merhabalar tekrar, ben IS-3 ün stok 175 pen.lik topu ile tier 9-10 ağır tankların ön alt plakasını karşı karşıya kaldığımda bile delemiyorum. bu normal mi? yani alt plakayı bile 175 lik topu delmezmi bu zımbırtının? insanı çileden çıkarıyor. hayır, beni deliyorlar, normal, deliş güçleri iyi, apcr var şans var hepsine kabul de ben delemedikten sonra anlamı kalmıyor. kendimi light tank gibi hissediyorum IS3 ile oynarken.
    geçen 100 mt den kranvagn ın ön alt plakasına 3 kez sıktım, be mübarek aynı bölgeye de sıkıyorum. ama delmiyor, delmiyor...

bu durum gerçekten böyle midir? yoksa rng nin hikmeti midir nedir olay? IS-3 ile yancı gibi mi oynamak lazım? hat tutacak tankla arkadan dolaşmaya mı kalkmak lazım yani nedir? bana hiç mantıklı gelmedi...

o topla birak 9-10 lari kendini bile delmez is3 son topuylada gold atmadikca 10 tierlerin cogu sikinti cikarir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Hatırlarsanız ben size en son 6 ay önce mesaj attım ve o zamandan beri ulaşmaya çalışıyordum size sonunda mesajınızı burada görünce forumda yaşadığınıza kanaat getirdim. Bu arada PM gelirmisiniz? Helalleşelim.

Edit: Bu konuya uğramayalı baya baya olmuş tekrardan herkese merhabalar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 17 Ağustos 2017; 2:20:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: trgenesis

Merhabalar tekrar, ben IS-3 ün stok 175 pen.lik topu ile tier 9-10 ağır tankların ön alt plakasını karşı karşıya kaldığımda bile delemiyorum. bu normal mi? yani alt plakayı bile 175 lik topu delmezmi bu zımbırtının? insanı çileden çıkarıyor. hayır, beni deliyorlar, normal, deliş güçleri iyi, apcr var şans var hepsine kabul de ben delemedikten sonra anlamı kalmıyor. kendimi light tank gibi hissediyorum IS3 ile oynarken.

o topla birak 9-10 lari kendini bile delmez is3 son topuylada gold atmadikca 10 tierlerin cogu sikinti cikarir

eyvah eyvah.. napıcaz üstad? tavsiyen varmı?
  • trgenesis T kullanıcısına yanıt
    zirhli tum araclarin genel problemi bu zaten. kendi tierine veya alt tierlere karsi aslan ust tierlere karsi kedi.

boyle olmasin istiyorsan cozum zirhsiz, hareketli, topu iyi delen tanklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trgenesis T kullanıcısına yanıt
    Kranvagn'ın ön alt zırhı 200 mm aşağı değil. 175'lik top ile delememen gayet doğal. 122'lik BL-9 topunu açarsan biraz rahatlarsın. tanks.gg üzerinden de delmekte sıkıntı yaşadığın tankların zırhlarını incele.
  • Bu etkinlikle tanklara "Heroes" yazıyoruz ama başımıza iş gelmesin fetocu ayağına falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neler oluyor ?
  • Arkadaşlar Merhaba,

World of Tanks oyunun da bir çekiliş düzenliyorum. Katılmak isterseniz;

Bol şanslar.
  • oyuna başladım, 1 sene oynadım 3 ay önce bıraktım, bu sürede bu konu hiç değişmedi hep aynı şeyler hile, buff, nerf, bot, öküzler, tepelerde saklambaç oynayanlar, harcadığım zamana acıdım da kendimi zor tutuyorum, açı verip sektirme sesini özledim.
  • Megadeth_ kullanıcısına yanıt
    burasi hile paylasma ya da reklami yapma yeri degil. hile sitesi reklami yapma yeri de degil. legal bi taktiginiz varsa paylasin yoksa bosuna mesgul etmeyin.

oldugunu iddia ettiginiz kisi oldugunuzu bile bilmiyoruz. admin gelince geregini yapicak zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

burasi hile paylasma ya da reklami yapma yeri degil. hile sitesi reklami yapma yeri de degil. legal bi taktiginiz varsa paylasin yoksa bosuna mesgul etmeyin.

oldugunu iddia ettiginiz kisi oldugunuzu bile bilmiyoruz. admin gelince geregini yapicak zaten.

1- Burda paylaştığım bir hile varsa göster bana

2-Olduğumu iddia ettiğim kişi olduğumu ispat etmeye ne gücüm var ne de bunu sana ispat zorunluluğum

3-Senin bana burayı terket deme hakkın yok.

4-Hile bu oyunun gerçeği, ya yapanlara karşı hilesiz oynayıp oyuna 2-0 3-0 yenik başlayacaksın ya da onlar ne yapıyorsa aynısını yapacaksın sadece iki yol var yani.

5- Admin gelecek falan deyip kraldan çok kralcılık ayaklarına yatma.
  • once yazdigim mesajlara bakabilirsiniz yalaka demeye getirmissiniz ama once yazdigim mesajlar ortada.

mesajlarin nereye gittigi ortada. isler oraya gelmedi ama ustu kapali yapilmak istenen ortada.

• birkaç sorum var. wotun takviminde tier x indirimi var mı ? maus düşünüyorum acaba 9.20 güncellemesindeki nerf çok etkileyici mi. test indiremiyorum leptoba. Yani maus u almalımıyım yoksa kalsın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karyali4884

birkaç sorum var. wotun takviminde tier x indirimi var mı ? maus düşünüyorum acaba 9.20 güncellemesindeki nerf çok etkileyici mi. test indiremiyorum leptoba. Yani maus u almalımıyım yoksa kalsın mı ?

Maus güzel tank her haliyle oynamaya değer bence. Bugün nerf gelir yarın buff gelir. Seviyorsan git konuş bence.
  • wggcwot17
    bir kod denemedim..bilmiyorum deneyin umarım işinize yarar..
    deneyen olursa ne işe yaradığını yazabilir mi..teşekkür ederim
    edit 5X mürettebat bonsuymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 23 Ağustos 2017; 16:23:50 >
  • R0110U7N0W kodu premium zaman ve bir şeyler daha veriyor sanırım, tükenmeden kullanın derim
  • yeni update ile gelen story gorevlerinin ilkinde 10k ikincisinde 20k altin xp veriyor.

ve 1milyondan fazlada gumus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 24 Ağustos 2017; 17:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

yeni update ile gelen story gorevlerinin ilkinde 10k ikincisinde 20k altin xp veriyor.

ve 1milyondan fazlada gumus.

Kaynak varsa atabilir misin acaba?
  • 
Sayfa: önceki 32673268326932703271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.