Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32553256325732583259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son 9.10 yamasında oynamıştım gözle görülür değişiklikler varmı tekrar başlanırmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinz Eugen

Kaç ay oldu diyorsun daha 17 mayısta mesaj yazmışsın mağara soğuk sanırım ukalalık yapmanın gereği yok insanca bir şey yazdım 15 saat oynadığımı nereden biliyorsun medyummusun kahinmisin neyse size laf anlatmaya değmez size oyununuzda hayırlı müptezellikler dilerim

Oyunu biraktim bayadir girmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

En son 9.10 yamasında oynamıştım gözle görülür değişiklikler varmı tekrar başlanırmı acaba

mm biraz daha dengeli olmaya başladı...hafif zırhlı td ler ve hafifler toptier çıkabiliyor...yanı başına mermi düştüğünde mürettebat afallıyor...rng hala adamın ağzına *****, son mermi bir türlü isabet etmiyor, etse de sekiyor ne hikmetse...takımlardaki domates sayısında artış var...paralı tanklar artık daha güçlü, IS3 ün yüzüne bakan yok, parayı veren düdüğü çalıyor...klan isimleri ve personeli sürekli değişiyor...Türk oyuncular oyunda daha az goygoy yapıyor ama oyun sonrası küfür gırla hala, oyunda tokatladığın onca oyuncudan bir tek bizimkiler geri dönüş yapıyor...gibi gibi
  • son 2 gündür ping çok fazla. sizde böyle bir durum var mı yoksa bizim hat ile mi oynadılar acaba? dün 250-300'lerde geziyordu ping. mod falan kullanmıyorum.
  • az önce yaşadığım palet atma..skoda T50..karton tank..
    [simage][/simage] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 1 Haziran 2017; 16:29:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda artik zimbabwe bayragi cektim. turkler bulasmiyor artik. arasira irkci avrupalilar monkey, banana felan karistiroyor ama cevap vermeyince susuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

son 2 gündür ping çok fazla. sizde böyle bir durum var mı yoksa bizim hat ile mi oynadılar acaba? dün 250-300'lerde geziyordu ping. mod falan kullanmıyorum.

guncelleme yuzunden olabilir.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    az kaldı ben de Moğolistan bayrağı çekeceğim...
  • maalesef türk arkadaşlar çok küfür ediyorlar..onun çözümü yok..birde sa-as yazınca ben cevap vermiyorum..yabancılarda bunu bildikleri için dinimize sövmeye başlıyorlar..bence bizimde as yazmamız gerekir..naber yazsak hatta nördün ya yazsak anlamazlar ama as yazınca muslims den başlıyorlar gerisi bitmiyor...
  • Valla çözümü çok kolay.

Ayarlardan oyun içi konuşmayı kapatıyorsun.(zaten bi moka yaradığı da yok, oyun mu oynayacan chat mi yapacan ?) olup bitiyor.

Hiç öyle göndere uganda, alaska bayrağı falan çekmeye gerek yok yani.

Adam sa yazıyor, sa ne lan ?

Ya adam gibi selamın aleyküm yaz ya da yazma.
  • ben uzun süre chat-mesaj kapalı oynadım bir kaç maçta oyun içi bilgisi işime yaradığı için tekrar açtım.o zaman karşı takımın yazdıklarınıda görebiliyordun..oyun içi mesajın şimdi gerekli olmadığını oyuna katkısının olmadığını gördüm bende kapatmayı düşünüyürum hatta kapatıcam..şartlar gereği oyunda 1.tank olarak çıkıyorsun t57 heavy-IS4 veIS7 var bende..ben 1.numara olmayı talep etmiyorum ki..oyunda her sefer işler yolunda gidecek diye bir kuralda yok.. önden gidip ortalığı temizlemediğinde 2-3 tank öldürmediğinde oyunda ilk ölen "T57 noob..idiot""diye başlıyor yazmaya..idiot un sözlük anlamını yaz desem çoğu yazamaz bilmez..eminim..bu dediğim base camper-yani üsde kamp kurma işi için geçerli değil.en iyisi kapatmak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

ben uzun süre chat-mesaj kapalı oynadım bir kaç maçta oyun içi bilgisi işime yaradığı için tekrar açtım.o zaman karşı takımın yazdıklarınıda görebiliyordun..oyun içi mesajın şimdi gerekli olmadığını oyuna katkısının olmadığını gördüm bende kapatmayı düşünüyürum hatta kapatıcam..şartlar gereği oyunda 1.tank olarak çıkıyorsun t57 heavy-IS4 veIS7 var bende..ben 1.numara olmayı talep etmiyorum ki..oyunda her sefer işler yolunda gidecek diye bir kuralda yok.. önden gidip ortalığı temizlemediğinde 2-3 tank öldürmediğinde oyunda ilk ölen "T57 noob..idiot""diye başlıyor yazmaya..idiot un sözlük anlamını yaz desem çoğu yazamaz bilmez..eminim..bu dediğim base camper-yani üsde kamp kurma işi için geçerli değil.en iyisi kapatmak..

Niye kapattım chati ?

Bir işe yaradığı zaten yok.

Süper bir oyun çıkarırsın kimse hem bi tarafın kalkmasın diye hem çekememezliğinden seni övmez, tebrik etmez ama tersi olduğunda iyi oynamadığında seni yerin dibine sokmayı bilirler.

Çok güzel moral bozarlar kısacası, o yüzden kapat kafan rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Bir ayı geçti oyunu bırakalı. Cidden tavsiye ediyorum herkese. Kafanız rahat olur, oynanacak bir sürü oyun var. Multi isteyene multi ama özellikle single tarafında da iyi deneyim alınabilecek oyun sayısı bir hayli fazla.

Son güncelleme sonrası iyice saçmalayan oyun, 9.19 ile beraber yeni donanım saçmalıklarının da eklenmesiyle kendi bitişini hızlandırıyor zannımca.

Toplam maç sayım 55 binin üzerinde olduğu için haliyle artık bir doyum noktasına varmam nedeniyle eskisinden daha az oynuyorum.

Ama oyunun beni sinir sahibi yaptığı sinir sistemimi laçka ettiğinin de uzun zamandır farkındayım.

Rakip takımdaki "ammorackçı" sahtekarlar mı dersin, kendi takımındaki angutlar mı, güya düzeltildiği söylenen ama bana göre eskisinden pek de farkı olmayan "eşleştirme" sistemi mi, t110e4 ile karşındaki arty'e gold atıp sıfır hasar vermekten tut......

O kadar saçma ve insanı sinir sahibi yapan olay var ki.

1 seneyi aşan zaman boyunca aylık premium hesap aldım, bugünkü aklım olsa zırnık koklatmam viktora.

Ara sıra stres atmaya geyiğine gireceksin, yoksa bu oyun insanı cidden sinir, öfke sahibi yapıyor.

Katılmamak elde değil. Maalesef ki oyun oynanmaz bir durumda artık.

Yukarıda da yazdığım gibi başka oyunlara yönelmeyi tavsiye ediyorum herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Adamlar size mantıklı cevaplar vermiş bence boş yere uzatmışsınız ve amd nvidia'yı geçemez gibi söylemlerde bulunmuşsunuz kendinizi küçük düşürmüşsünüz.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

internetin hayırlı olsun kardeş

kaç ay oldu o konu öleli

wot oynamaktan gunde 15 saat normal tabi

valla ona bakarsan çoğunluğun dediği doğru olsa konu dışında ateistlerin mesajları 500 beğeni alıyor doğru soyleyen 10 beğeni almıyor

forumdaki çoğunluk belli zaten

ateist ergen a sosyal tipler

bana para verseler amd almam bu saatten sonra

Fazla gerginsin, her mesaj yazana tartışmanın son hallerindeki sinir küpüne dönen tartışmacıların levelinden mesajlar
    yazıyorsun arkadaşım.

17 mayıstaki mesaj aylar önce ölmüş falan olamaz.Bence sakin ol biraz.Buradaki herkese ergen miş gibi fevri cümleler kurmamalısın bence.

Oyunlardaki kötü rng, balans olmamış takımlar vs seni bayağı germiş. Aylar geçti dediğin nvdia konusunda, çuvallamışsın.
    Hatanı anladığında uzatma kendi kredini düşürme bence. Saygılar iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Adamlar size mantıklı cevaplar vermiş bence boş yere uzatmışsınız ve amd nvidia'yı geçemez gibi söylemlerde bulunmuşsunuz kendinizi küçük düşürmüşsünüz.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

internetin hayırlı olsun kardeş

kaç ay oldu o konu öleli

wot oynamaktan gunde 15 saat normal tabi

valla ona bakarsan çoğunluğun dediği doğru olsa konu dışında ateistlerin mesajları 500 beğeni alıyor doğru soyleyen 10 beğeni almıyor

forumdaki çoğunluk belli zaten

ateist ergen a sosyal tipler

bana para verseler amd almam bu saatten sonra

Fazla gerginsin, her mesaj yazana tartışmanın son hallerindeki sinir küpüne dönen tartışmacıların levelinden mesajlar
    yazıyorsun arkadaşım.

17 mayıstaki mesaj aylar önce ölmüş falan olamaz.Bence sakin ol biraz.Buradaki herkese ergen miş gibi fevri cümleler kurmamalısın bence.

Oyunlardaki kötü rng, balans olmamış takımlar vs seni bayağı germiş. Aylar geçti dediğin nvdia konusunda, çuvallamışsın.
    Hatanı anladığında uzatma kendi kredini düşürme bence. Saygılar iyi günler.

o değilde oyunu bırakınca klavye yada monitör yerine gerginliğimi başka yerlerde attığımı fark ettim

yinede eskisi kadar sigara içmiyorum

wot oynarken baya keyifli oluyordu bir elimde kahve diğer elimde sigara
  • hafiflere gelen nerf den sonra pre hafifler cok avantajli oldu.

• bu rng işi baya cozuttu...adam t30 ile bendeki steyr wt den sektiriyor...sanırım yazılım çok basit...ilk atış ve öldürücü atış karavana olacak, üst üste 3 kez vuramayacak, gafil yakaladığını hop indiremiyeceksin gibi basit kurallar sanırım...mm kuralı ise...bir ün önce %55 üstü wr varsa bugün 2 saviye üst tanklarla yada morların arasına atacaksın gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

bu rng işi baya cozuttu...adam t30 ile bendeki steyr wt den sektiriyor...sanırım yazılım çok basit...ilk atış ve öldürücü atış karavana olacak, üst üste 3 kez vuramayacak, gafil yakaladığını hop indiremiyeceksin gibi basit kurallar sanırım...mm kuralı ise...bir ün önce %55 üstü wr varsa bugün 2 saviye üst tanklarla yada morların arasına atacaksın gibi...

Selam, valla ben bu oyunu keyif / kafa dağıtmak için oynuyorum. ama hafta sonu 10-20 mt den 3 defa ıska geçmeyi başardı"M".
    nasıl olduğunu anlayabilene aşkolsun. aynı durumu arkadaşımda son 2 güncellemedir yaşamaya başlamış. sürekli taretten vursa dahi deldi geçti diyip hasar yazmıyormuş.
    bi arkadaşının pre.tanklı hesabını alıp is6 - löwe ile oynamış, belki denk gelmiştir dicem ama neredeyse her sıktığı delip hasar vermiş, 1 kere bile deldi geçti yada bu iyi acıtmıştır olmamış. vurduklarında da çoğunlukla parça hasarıda oluşturmuş.
    9.19.0.1 de zaten bazı tanklar için ayarlamalar diyo.. neyi ayarlıyorsun arkadaş.. ayarlaya ayarlaya bitiremedin.. heralde bunlar sıksın 10 atıştan 6sı delmesin, seksin, delip geçsin falan diye ayar çekiyorlar sanırım bazı tanklara..
  • Bu yeni gelecek sıralamalı savaşlarda wn8 hesaplanıyorsa eğer yandık, t10 hafifler hasar atmak için arkada yatacaklar spot yerine, oysa bu modda savaş kazanmak çok daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bu yeni gelecek sıralamalı savaşlarda wn8 hesaplanıyorsa eğer yandık, t10 hafifler hasar atmak için arkada yatacaklar spot yerine, oysa bu modda savaş kazanmak çok daha önemli.

bireysel giriliyor mu buna ?
  • 
Sayfa: önceki 32553256325732583259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.