Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32543255325632573258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: velociraptor

ortalıkta nerflerin olacağı lafı dolaşıyor.bendeki scorpıon G nin de deliciliğinin azaltılacağı defender ve type 5 in zırhının azaltılıp karton haline geleceği söyleniyor..umarım doğru değildir..

defendere kesinlikle lazım,şu an domuz gibi kendisi, is7'den bile daha güçlü.
  • 1390 ile kutup bölgesinde soldan dağa yakın başladım..t25pilot ile gidiyoruz. karşıdan t54lwt, 1390, t54 baskın yaptılar..baktım arkalarında tvpt5051 geliyor KAZNA klanından..adam bu üçünü önüne takmış arkalarından doldurup boşaltıyor öndeki balık yemleri bana birbirlerine vurup 3-5 topluyorlar bu adam 1000-1200 götürüyor..neyse öldük baktım..adam aynı hep arkada çaktırmadan tırnakçılar cepçiler gibi 1200-1500 vuruyor..çok iyi fikir baktım hizmet kaydına 10753 eh zaten bukadar çakal olcan ki bu puan olacak..esas çakallık her oyunda böyle balık yemleri bulabilmekte taktik tamam onu anladık...
  • sanırım scorpıon G ile oynamışlar..belirgin ıskalıyorum 5 skill ile...ona göre de muamele görürler..her zamani gibi nerde ne yapacaklarını öğrenemediler..ayarlama nedir öğrenemediler..9..güncelleme oldu..zayıflar.
  • Oyundaki "iyi aile çocuğu" sayısı hayli artmış.

Hileye karşıyım ama bundan sonra "aimbot" kullanmayanı öpsünler.

Her maçta ammo rack yer mi bir araç ya ? Güvenli depolama olsun olmasın direk "ammo rack" yiyorum.

Üstelik bir tankta değil bu, hangi tankı alırsan al sonuç aynı.

Ya "ammo rack" ya "motor" seç beğen al.

Kurdum aimbotu , biraz da ben mühimmat raflarını yerle bir edeyim bakalım hele.
  • Ammorack engine rack hep var..iyi yapmışsınız..böyle giderse bende tekrar kuracam..oğlum görünce alay ediyor ama baba yapma yaa diyor..hatta ışınlı olandan..bugün AMX 49 ML IS 4 ü önden deldi..8.sınıf 10 u hemde IS 4 ü..sürücünün hizasından üst plakadan deldi..apcr değildi..normalmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @velociraptor @Caesar76
    Bende en az sizin kadar sinirleniyorum ama ben hile kurmuyorum. Kendi becerinizle elde etmediginiz basari sizin olamaz. Hesaplariniz size degil "aimbot" a ait hesaplar olur. Yani kendinize degil aimbota hesap kasmis olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

@velociraptor @Caesar76
    Bende en az sizin kadar sinirleniyorum ama ben hile kurmuyorum. Kendi becerinizle elde etmediginiz basari sizin olamaz. Hesaplariniz size degil "aimbot" a ait hesaplar olur. Yani kendinize degil aimbota hesap kasmis olursunuz.

oğlumunda dediği oydu zaten işi canlı görünce "yapma yaa baba" demişti..şimdilik kurmadım ama bakıcağız..300 tane çukulata alınır mı?indirim var diye 30 yerine 300 yazdım 3000000 gitti..kafa bir milyon.
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    İndirim bitince fazlaları geri satarsanız fazlalık zarar olmamış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

İndirim bitince fazlaları geri satarsanız fazlalık zarar olmamış olur

olabilir ..şimdilik scorp g içiyor bakalım .uçmuyorda ..ben çikolatdan sonra birşey göremedim..satabilirim..teşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 28 Mayıs 2017; 7:3:2 >

• BJK kullanıcısına yanıt
    Ahaha Her yerde varsin :)
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Ahaha helal olsun...
  • Bir ayı geçti oyunu bırakalı. Cidden tavsiye ediyorum herkese. Kafanız rahat olur, oynanacak bir sürü oyun var. Multi isteyene multi ama özellikle single tarafında da iyi deneyim alınabilecek oyun sayısı bir hayli fazla.

Son güncelleme sonrası iyice saçmalayan oyun, 9.19 ile beraber yeni donanım saçmalıklarının da eklenmesiyle kendi bitişini hızlandırıyor zannımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Bir ayı geçti oyunu bırakalı. Cidden tavsiye ediyorum herkese. Kafanız rahat olur, oynanacak bir sürü oyun var. Multi isteyene multi ama özellikle single tarafında da iyi deneyim alınabilecek oyun sayısı bir hayli fazla.

Son güncelleme sonrası iyice saçmalayan oyun, 9.19 ile beraber yeni donanım saçmalıklarının da eklenmesiyle kendi bitişini hızlandırıyor zannımca.

Toplam maç sayım 55 binin üzerinde olduğu için haliyle artık bir doyum noktasına varmam nedeniyle eskisinden daha az oynuyorum.

Ama oyunun beni sinir sahibi yaptığı sinir sistemimi laçka ettiğinin de uzun zamandır farkındayım.

Rakip takımdaki "ammorackçı" sahtekarlar mı dersin, kendi takımındaki angutlar mı, güya düzeltildiği söylenen ama bana göre eskisinden pek de farkı olmayan "eşleştirme" sistemi mi, t110e4 ile karşındaki arty'e gold atıp sıfır hasar vermekten tut......

O kadar saçma ve insanı sinir sahibi yapan olay var ki.

1 seneyi aşan zaman boyunca aylık premium hesap aldım, bugünkü aklım olsa zırnık koklatmam viktora.

Ara sıra stres atmaya geyiğine gireceksin, yoksa bu oyun insanı cidden sinir, öfke sahibi yapıyor.
  • scorpıon ile fv207 ye 10 metreden az önce palet attım..sanırım bir ödül vermeliler..ob140 ile 1-2 metreden bct yi vuramadım..bu bugün olanlar..daha önceileri saymakla bitmez..RNG diyebilirsin teknik hata diyebilrsin ama kesnilikle bana kör diyemezsin, o mesafelerden beceriye gerek yok beceriksizliğide kabul etmiyorum..ama alıştım artık neler gördüm neler...önemli değil diyip geçiyorum..caesar a katılıyorum sabır ve sakinlik varsa oynayın gitsin..şimdilik para ücret isteyen yok..hırs ve sinir varsa oynamayın boşverin..şimdilik ücret isteyen yok..gittiği yere kadar..
  • 9.19 da bir suru yenilik geldigi iddia ediliyor ama bence tek kayda deger olani Kadin Murettebatin artik Erkek Murettebat ile uyumlu hale gelmesi olmus. Artik BIA lar calisacak :) Birde seseleri eklenmis ama bir garip olmus, japonlarla oynayinca Anime oynuyormus gibi hissdiyorum :D
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Adamlar size mantıklı cevaplar vermiş bence boş yere uzatmışsınız ve amd nvidia'yı geçemez gibi söylemlerde bulunmuşsunuz kendinizi küçük düşürmüşsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 31 Mayıs 2017; 8:38:24 >
  • dün gece insanoğlu uyurken orta dünyanın ateşle kavrulduğu rohan krallığının kuzey batısındaki isengard geçidinde kanlı çarpışmalar oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 31 Mayıs 2017; 16:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinz Eugen

Adamlar size mantıklı cevaplar vermiş bence boş yere uzatmışsınız ve amd nvidia'yı geçemez gibi söylemlerde bulunmuşsunuz kendinizi küçük düşürmüşsünüz.

internetin hayırlı olsun kardeş

kaç ay oldu o konu öleli

wot oynamaktan gunde 15 saat normal tabi

valla ona bakarsan çoğunluğun dediği doğru olsa konu dışında ateistlerin mesajları 500 beğeni alıyor doğru soyleyen 10 beğeni almıyor

forumdaki çoğunluk belli zaten

ateist ergen a sosyal tipler

bana para verseler amd almam bu saatten sonra
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Kaç ay oldu diyorsun daha 17 mayısta mesaj yazmışsın mağara soğuk sanırım ukalalık yapmanın gereği yok insanca bir şey yazdım 15 saat oynadığımı nereden biliyorsun medyummusun kahinmisin neyse size laf anlatmaya değmez size oyununuzda hayırlı müptezellikler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 31 Mayıs 2017; 14:37:9 >
  • 
Sayfa: önceki 32543255325632573258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.