Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32533254325532563257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafiflere az daha pen buff gerekli sanırım.

O zaman ağrıların tadı kaçar ama... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

top tier çıkan hafiflerin %90'ı yatıyor, ağırlar sövüyor, bence herkes memnun değil.

maalesef toptier çıktım diye kendini bir halt sanan hafifler de yok değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 16 Mayıs 2017; 9:4:38 >
  • beyler wotun nasıl sisten istediğini şunlara anlatırmısınız 2010 yılında çıkmışmış sistem istemiyormuş muşculara laf anlatmaktan yoruldum

https://forum.donanimhaber.com/amd-vega-nvidia-gtx-1080-ti-den-30-daha-hizli-hem-de-2gb-bellek-ile--126302890-3

yahu millet boşuna ekran kartını 1080 alıyor o zmaan ve bunlar sadece wot oynayan adamlar twitchde yayın açanlar neden alıyorlarki 2010 yılında çıkmış wot yaa diyenlere jag e100 ile ammo rock atmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

beyler wotun nasıl sisten istediğini şunlara anlatırmısınız 2010 yılında çıkmışmış sistem istemiyormuş muşculara laf anlatmaktan yoruldum

https://forum.donanimhaber.com/amd-vega-nvidia-gtx-1080-ti-den-30-daha-hizli-hem-de-2gb-bellek-ile--126302890-3

yahu millet boşuna ekran kartını 1080 alıyor o zmaan ve bunlar sadece wot oynayan adamlar twitchde yayın açanlar neden alıyorlarki 2010 yılında çıkmış wot yaa diyenlere jag e100 ile ammo rock atmak istiyorum

Hahaha bende arada donanım kısmına bakarım.

Baktım bizim rocky gene milletle papaz

Bende tam burda senin yaptığını yapacaktım link atıp sana destek olmak için arkadaşları provake edecektim.

Neyse linki bende paylaşayım

https://forum.donanimhaber.com/amd-vega-nvidia-gtx-1080-ti-den-30-daha-hizli-hem-de-2gb-bellek-ile-raja-koduri-den-cevap-geldi--126302890

• Üstadlar, bilen araştıran belki olmuştur ama forumda konuşulduğunu görmedim. 9.18 çıktıktan sonra tankların gelir bırakma parametrelerinde bir değişiklik oldu mu? sanki tüm tanklar daha az para bırakıyor gibi geldi bana...

birde şu 30 a 30 savaşlar ne zaman başlayacak bilen varmı?
  • Normal hesabımla kasmadığım tier 10 yan hesapla aldım...Sırf şu aşağıdaki için...Yaptım oldu...
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Beyler bi aralar tank vurunca apolet değilde ne denir ona madalya da degil kumasin uzerine basilmis bi sey çıkardı verilen hasar yazardi sonra kritik vurus yapinca falan wows ta hala ayni sistem var simdi garip şekillere gecmis onu nasil duzeltebiliriz wowstan bi ss atarsam anlayacaksiniz ne dedigimi

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

• DarthSethius kullanıcısına yanıt
    Konsolda şerit diye yazmışlar aynısıolmuş sanırım
  • @Rapator
    Ustune Maus dusmus Patton :) Hayirli olsun, birde seni tier10 la gorursem gozu acik gitmem. LT lerini kas bari ay sonuna tier10 lara indirim gelecek diye duydum.

@DarthSethius
    O sistem kalkti, artik o seritler yerine sol atta, vurdugun sektirdigin ve spotunla verdirdigin hasarin yaziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Normal hesabımla kasmadığım tier 10 yan hesapla aldım...Sırf şu aşağıdaki için...Yaptım oldu...
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

hocam ne yaptın 8 tier pre tank için 10 tier mi kastın

arkadaşlık programının amacı beraber takım ile tank kasıp ek kredi ve xp ile daha hızlı tank kasmak

tek başınamı oynadın kendinle oynayamıyacağına göre

benim yan hesaplar duruyor 5 tierde valla onlarada pre tank premıum hesaplar almak lazım

yoksa hiç mi hiç 10 tier kasmaya uğraşamam ne kredi ne xp birikiyor 1 senede belki oynarsam kasarım 10 tier

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 19 Mayıs 2017; 11:42:21 >
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    @GurcellOnline Saol başkan...

Rocky, ilk tierler zor değildi, Yeni hesap görev ödüllerinden 7 + 3 + 4 toplam 14 gün pre geldi zaten...Bir tanede 3 gün pre kodu vardı...E birde güncellemden önce ltwt yi alıp garaja koymuştum, dertsiz tasasız atladım 8 tieri...1200 maçta garaja koydum tier 10 u...

Artı hesap sıfırlasamda pek birşey değişmiyormuş onuda öğrenmiş oldum...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 19 Mayıs 2017; 12:26:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

@GurcellOnline Saol başkan...

Rocky, ilk tierler zor değildi zaten, Yeni hesap görev ödüllerinden 7 + 3 + 4 toplam 14 gün pre geldi zaten...Bir tanede 3 gün pre kodu vardı...E birde güncellemden önce ltwt yi alıp garaja koymuştum, dertsiz tasasız atladım 8 tieri...1200 maçta garaja koydum tier 10 u...

tebrikler diyeyim o zaman ben hesap sıfırlandıktan sonra bandan sıfırlandığı için sıfır para sıfır sarf malzeme vardı garajda sıfırda murettebat

o kadar pre tankla para kasmıştım sadece 1000 maç para kasmakla geçmişti premıum almadan açmıştım ama 10 tieri hesap sıfırlanınca

3 ay sürmüştü premıum hesap olmadan kasmam pre tank olmasa dusunemıyorum 1 senede kasardım sanırım

17 k maçı bir anda silince wot protesto için 4 ay falan ne premıum hesap ne de pre tank almamıştım

bir de hiç gold mermi atmamıştım 50 b açana kadar bakıyorum wn8 kasanlar randomda goldun dibine dibine vuruyor sonra gunde 10 saat kalede para kasıyorlar

2 aylık klan deneyimimden gördüğüm akşamdan gece yarılarına kadar klanda kalede adam bekle savas bekle sonra para kas tamam 1 saatde mılyonda kasıyorsunda klandan deneyım açarlarsa. o da bekle bekle sıkıcı bana göre değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 19 Mayıs 2017; 12:16:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgenesis

Üstadlar, bilen araştıran belki olmuştur ama forumda konuşulduğunu görmedim. 9.18 çıktıktan sonra tankların gelir bırakma parametrelerinde bir değişiklik oldu mu? sanki tüm tanklar daha az para bırakıyor gibi geldi bana...

bana da daha az gibi geldi. presiz oynamak zorlasicak gun gectikce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: trgenesis

Üstadlar, bilen araştıran belki olmuştur ama forumda konuşulduğunu görmedim. 9.18 çıktıktan sonra tankların gelir bırakma parametrelerinde bir değişiklik oldu mu? sanki tüm tanklar daha az para bırakıyor gibi geldi bana...

bana da daha az gibi geldi. presiz oynamak zorlasicak gun gectikce.

Son 2 patchde kesinlille birseyler degisti bundan eminin. Sadece premium tabklar degil normallerde para konusunda ciddi dusus yaptilar. Tier 9 tier10 oyunlarimda 2k hasarda yenilsem bile para kalirdi simdi 3 4 k hasar atmama ragmen kazandigimda cok az miktar para birakiyor

• turkuaz olunca ıskalama yada RNG ye maruz kalma şansı da artıyor..bu aralar biraz sık turkuaz oluyorum sık turkuaz görmeye başladım ağrılı geçiyor kısa sürüyor ama yakın olmaya başladı bir kadın doğum uzm na mı gitsem??
  • Şu acemilere yapılan kıyağın haddi hesabı yok...10 m.den sıkarsın palete vurur yada hiç vurmaz...onların sıktığı hep içeride...acemi bir topçu sizi kuş gibi avlayabilir...adamlar hep dört ayak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 22 Mayıs 2017; 9:10:46 >
  • Beyler, Türk klanlarına ait liste, başarı durumu, profil altyapısı, vizyonu, misyonu, zikri,fikri vs...takip edebileceğimiz bir kaynak var mı?
  • ortalıkta nerflerin olacağı lafı dolaşıyor.bendeki scorpıon G nin de deliciliğinin azaltılacağı defender ve type 5 in zırhının azaltılıp karton haline geleceği söyleniyor..umarım doğru değildir..
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    scorpion G Nin kazanma orani dustu. daha zayif takimlara veriyor.

nerflemek yerine bu tur, gozle gorulmeyen seyleri dusururler muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

WG benimlen eğneniy...
  • 
Sayfa: önceki 32533254325532563257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.