Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32573258325932603261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    etkinlik saati olayı da saçma sıralama da bana saçma geldi bilmiyorum 4 yıldız da kaldım ben de bugün bitti galiba zaten
  • Bende geldim 5. yıldıza ama fena para gidiyor. Herkes gold atıyor sizde atmak zorunda kalıyorsunuz zira ortalama çok yüksek 3000 hasarla ilk 12 ye giremediğim maç oldu.
    Ama rastgele savaştan çok zevkli klan savaşı gibi paraya önem vermiyorsanız tavsiye ederim 3. seviyeden sonra oyuncu kalitesi bariz belli oluyor. Maçın sonuna kadar ne olacağı belli olmuyor. Benim çok hoşuma gitti bir daha ki aşama için para biriktiriyorum.
    @BJK
  • sadonanım kullanıcısına yanıt
    Yav iyi guzel ona bisey demiyozda 21:00-01:00 arasi olunca iftar, teravih ve sahur 3 lusunu yetistirmek zor oluyor :) Hele birde ben gibi vardiya duzeni ile calisiyorsaniz imkansiz gibi bisey bu saatlerde oyuna yetismek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadonanım

Bende geldim 5. yıldıza ama fena para gidiyor. Herkes gold atıyor sizde atmak zorunda kalıyorsunuz zira ortalama çok yüksek 3000 hasarla ilk 12 ye giremediğim maç oldu.
    Ama rastgele savaştan çok zevkli klan savaşı gibi paraya önem vermiyorsanız tavsiye ederim 3. seviyeden sonra oyuncu kalitesi bariz belli oluyor. Maçın sonuna kadar ne olacağı belli olmuyor. Benim çok hoşuma gitti bir daha ki aşama için para biriktiriyorum.
    @BJK

Benim öyle bir derdim yok valla.

Zira gold kullanamıyorum.

Ne zaman güvendimse beni hayal kırıklığına uğrattı.

Normal mermiyle deldiğini de delmiyor nasıl oluyorsa, gold kullandığım zaman az ana avrat düz gitmedim.

Ondan beri de bıraktım kullanmayı, ya gariban mermi kullanıyorum ya da patlayıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levellingdust

etkinlik saati olayı da saçma sıralama da bana saçma geldi bilmiyorum 4 yıldız da kaldım ben de bugün bitti galiba zaten

Bi merak ettiğimden oynadım bi gün, onda da 10 maç galibiyet olsa da gitsem dedim.

Ne o öyle normal maç gibi hiçbir ayrıcalığı keyfi yok, tırt, salla gitsin.

Akşam oruç açacan mide davul gibi, bi de oturup ona zorlatacam 9'dan sonra, hiç işim olmaz valla.
  • sadonanım kullanıcısına yanıt
    5 yıldızdan sonra oyuncu kalitesi gene yerlerde, bir türlü 6. yıldızı alamadım ben.

Bir de batchat ve artylere sınırlama getirilmeli. Her maç 3 arty, her maç 4-5 batchat var. Böyle olunca da oyunun cılkı çıkıyor.
  • şöyle ki plat olmaması güzel olmuş aslında sadece 10larla ilk başta girdiğim oyunlar gayet tank sınıfı olarak değil çeşidi olarak bile dengeli idi ama yıldız arttıkça bi takımda10 heavy varken diğerinde 5 heavy görür olduk. ve oyunlar biraz daha uzun oluyor risk alan çok yok sağlam oyunlar dönüyor o yüzden ben zaten bırakmıştım oyunu bu mod yüzünden sadece gecede 3-4 maç atıyorum :) ama bjk nin de dediği gibi dengeli olsa çok daha iyi olacak karşıya bi bakıyorum full behçet valla korkuyorum bizim gariban 140 larda birbir telef olunca ilk 3 e girme telaşı sarıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

İçine giremedik uzaktan görebildim tümörü gördüm dedim m60 heralde bu :)

İstihkam sınıfındayım. selamlar herkese

E5 tir o hacı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son güncelleme ile benim için artık olayın moku fışkırmıştır. Hesabı elden çıkarıp kendimi kargo yük taşımaya adayacağım.
  • ceycey11 kullanıcısına yanıt
    Sirketi kurdum, ilk cektigim krediyi odedim biraz yogun calisarak haritanin en uc noktalarindan 2 garaj aldim. Simdi rahatim :)
  • Ranked'da yardırdım be

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 14 Haziran 2017; 11:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Sirketi kurdum, ilk cektigim krediyi odedim biraz yogun calisarak haritanin en uc noktalarindan 2 garaj aldim. Simdi rahatim :)

o ne aga, yeni bir oyun mu?
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    ETS2 :)
    DAF ta ses, MAN da vites, cekilin yoldan geliyor Mercedes.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    aldım direksiyon pedal lcd ye bağlıyordum laptopu,ışıkları kapatıyordum yük taşıyordum.Ama sıkıldım belli bir süre sonra aynı haritalar aynı yollar.Güzel kolay yollar bana kolay olmayan bozuk yollar lazım..O haritada en sevdiğim yol isviçre almanya arasında ki dağ yoluydu.
  • YKB_87 Y kullanıcısına yanıt
    Uzun yol yap. O zaman keyif verir. 1500km boyunca 24 tonluk kepceyi tasimak heleki norvec taraflarina goturmek cok keyifli. Wot da lag oldugunda cikiyorum oyundan ets girip takiliyorum.

Dedigim gibi sirketi kurup ilk zamanlarini atlatinca 2 garaj arasinda gidip geldikce para birikiyor :)

Agir yuk paketi indirime girsin onuda alacam. 50 60 tonluk yukleri 8x4 le tasimak guzel olur. Kucuk yuklerle 8x4 kullanmak izdirap resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllar önce "king of the roads" diye bir oyun vardı tek cd lik...süper müzikleriyle, soyguncularıyla, gizli ve tehlikeli kestirme yollarıyla güzel bir oyundu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

yıllar önce "king of the roads" diye bir oyun vardı tek cd lik...süper müzikleriyle, soyguncularıyla, gizli ve tehlikeli kestirme yollarıyla güzel bir oyundu...

aynen çok severek oynuyordum onu ayrıca yarış ta vardı yük'ü ilk getirene bonusları vardı
  • wot oynarken eminim bu aşamaya gelen birileri vardır :)

https://www.facebook.com/imkanvermiyorsun/videos/1688285861474678/
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

wot oynarken eminim bu aşamaya gelen birileri vardır :)

https://www.facebook.com/imkanvermiyorsun/videos/1688285861474678/

wotun zararları işte

iyi ki pc yi sadece wot oynamak için kullanmıyordum

gerçi oyunada 2 3 ay ara verdim yazın sıcağında hiç oturupda pc başında oyun oynamam artık para bile verseler ki bu oyun üste para istiyor zevk almak istiyorsan yoksa zaman kaybı

geçenlerde komple sildim pcden wargamese ait ne kadar oyun yukluyse...

test serverlar dahil, replayler, imageler, hepsi toplam 30 gb dan fazla yer kaplıyormuş, hepsi de buhar oldu artık.

en son ne zaman girdim unuttum bile oyuna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Uzun yol yap. O zaman keyif verir. 1500km boyunca 24 tonluk kepceyi tasimak heleki norvec taraflarina goturmek cok keyifli. Wot da lag oldugunda cikiyorum oyundan ets girip takiliyorum.

Dedigim gibi sirketi kurup ilk zamanlarini atlatinca 2 garaj arasinda gidip geldikce para birikiyor :)

Agir yuk paketi indirime girsin onuda alacam. 50 60 tonluk yukleri 8x4 le tasimak guzel olur. Kucuk yuklerle 8x4 kullanmak izdirap resmen

indirimdeyken tüm paketleri almıştım ets 2 de

yat kat helikopter falan taşımak bir de iskandinavya ve yeni haritalarda yolculuk yapmak çok keyifli

oyun gerçekten full paket oynayınca zevk veriyor

herşey bambaşka oluyor yollar manzaralar hepsi ek paketlerde yepyeni bir oyun gibi
  • 
Sayfa: önceki 32573258325932603261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.