Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32513252325332543255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 aydır oynamıyordum, geçen gireyim dedim. Oyun iyice rezalet ötesi olmuş. Obj 261 ile gireyim dedim, 200-300 vuruyor koca arty şaka gibi resmen. Oyun mekanikleri de beş para etmez. Uzun bir süre daha oynamamak üzere hoşçakal WOT zırvası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

3-4 aydır oynamıyordum, geçen gireyim dedim. Oyun iyice rezalet ötesi olmuş. Obj 261 ile gireyim dedim, 200-300 vuruyor koca arty şaka gibi resmen. Oyun mekanikleri de beş para etmez. Uzun bir süre daha oynamamak üzere hoşçakal WOT zırvası.

Bu yamada Arty'nin ruhuna el fatiha okundu resmen.

Tamam ben de ana avrat düz gittim şimdiye dek yalan değil ama, oyunun en hem nefret edilen hem de sevilen tek aletiydi meret.

Tek yerken nasıl sinirden köpürüyorsan tek atınca da aynı derece haz alıyordun.

Şimdi vurduğu vuracağı hepi 300-500 topu, o da denk getirirsen.

Bu durumda yapılacak şey şu; Ya müteakip yamada eski haline getireceksin ya da tamamen kaldıracaksın oyundan.

Bu haliyle bir anlamı kaldı arty denen olayın.

Zaten veriyorsun abidik gubidik himmelsdorf, harkov, paris gibi haritaları,ondan sonra gariban artyci himmelsdorfda binaların arasından bir yol bulayım da 300 çakayım diye habire pozisyon değiştirip şekilden şekile girsin.

Eziyetten başka birşey değil, şu an arty ile 260 görevleri için oynuyorum, görevler bitsin hayatta elime almam arty marty.

Vereyim T-92'yi turşusunu kursunlar.

İnşallah resmi forumda memnuniyetsizlik iletiliyordur wot hazretlerine.
  • Oyuna başladığımdan beri artileri severek oynadım. Yeni halleri ile de gayet zevk alarak oynuyorum. Bence nerf yada buff diye bakmaktan ziyade görev değişikliği olarak bakılmalı. Tek işim sadece şok hasarı değil tabi ki, zırhsız tanklar için hala tehlikeli bir sınıf. Hafif tankların kayanın arkasına saklanması benim için sorun değil mesela; yanına bile atsam 200 300 garanti. Üstelik artık daha isbetliler ve daha çabuk dolduruyorlar. Yine de nerf- buff açısından bakacaksak bence buff geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kale savaşları için de daha uygun hale geldi. Onu da unutmamak lazım.

• Rita yayında göğüslerinin küçük olmasından bahsedilmesine ve " show some boobs " isteğine dayanamadı ve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 8 Mayıs 2017; 19:0:5 >
  • Artyleri kaldırıp, ona harcadığımız xpleri geri verseler ne güzel olurdu be
  • win8 hesaplaması değişti mi gene ? benim wn8 45 puan birden artmış bir gecede ?
  • obj 260 td 2. görevi yaptım maçı sağ tamamladım 5300 hasar ve kritik parça hasarı var ama kabul etmedi replay atsam mı wota, başına benzer şey gelen var mı ?

• takımın yarısı afk yada bot klavye tuşları bozuldu mouseda sinir hastası yada kanser olmak istemiyorsanız bırakın bu oyunu ben bırakıyorum
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Ben ne yapayım ulen o zaman

[simage][/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Ben ne yapayım ulen o zaman

[simage][/simage]

Pre tankla yine yenilsende para geliyor

ben her mac yenilip zarardayim 10 tier oynamak icin 3 mac pre tankla premium hesapla oynatiyor oyun hep yenilgi

1 2 mac girip cikiyorum 2 3 gunde o da

artik birakicam bosa zaman kaybi sarmiyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

takımın yarısı afk yada bot klavye tuşları bozuldu mouseda sinir hastası yada kanser olmak istemiyorsanız bırakın bu oyunu ben bırakıyorum

Senin takımdaki tüm tanklar ayrı ayrı güzel.Nasıl becermişler bu skoru,uçurumdan bir koyun düşünce arkasından diğerleride takip etmiş herhalde:) Ben 1 aya yakındır oynamıyorum. Battlefield 4 oynuyorum, eğlenip stres atmak için ise Ghostrecon wildlans oynuyorum. Bu hafta csgo stream yapacağım arkadaşlarla başlarım wottaki mallıklara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

quote:

takımın yarısı afk yada bot klavye tuşları bozuldu mouseda sinir hastası yada kanser olmak istemiyorsanız bırakın bu oyunu ben bırakıyorum

Senin takımdaki tüm tanklar ayrı ayrı güzel.Nasıl becermişler bu skoru,uçurumdan bir koyun düşünce arkasından diğerleride takip etmiş herhalde:) Ben 1 aya yakındır oynamıyorum. Battlefield 4 oynuyorum, eğlenip stres atmak için ise Ghostrecon wildlans oynuyorum. Bu hafta csgo stream yapacağım arkadaşlarla başlarım wottaki mallıklara :)

afk basede haraketsiz kaldılar nedense hep afk takımlara atıyor maçlarda beni bende bırakıyorum çıkıyorum oyundan alt f4 yaparak
  • quote:

Rocky bey şimdi zamanında sana neden kızıyorlardı anladın mı?

Bu oyunda en sinir bozucu şey noobların, bot ve hileli mod kullanıp avantaj elde edenlerin olması.

Daha dur senin çilen yeni başladı. Oyunuda bırakmazsın merak etme.

Ancak benim kıvamıma gelmen lazım yani, sıkılman

• son moda nerf yemiş bana bir şey olmaz diye ortalıkta dolaşan yani ergen MAUS lar..üstüme basıp öne çıkanlar bu sırada hasar verip ezip geçenler, bir dakika ben hepsini yenerim çekilin diyenler..ama filmin en güzel yeri neresi derseniz..paletini bir düşürüyorlar..bacağı kırılmış deve yada fil gibi ortalığa yığılıyor ondan sonra bir daha kalkamıyor..arty ler, t110 lar, bct ler derken...national geographic deki gibi kemikleri kalıyor..WG bu ayar noktasını bir tutturamıyor..ergen MAUS lar son moda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

son moda nerf yemiş bana bir şey olmaz diye ortalıkta dolaşan yani ergen MAUS lar..üstüme basıp öne çıkanlar bu sırada hasar verip ezip geçenler, bir dakika ben hepsini yenerim çekilin diyenler..ama filmin en güzel yeri neresi derseniz..paletini bir düşürüyorlar..bacağı kırılmış deve yada fil gibi ortalığa yığılıyor ondan sonra bir daha kalkamıyor..arty ler, t110 lar, bct ler derken...national geographic deki gibi kemikleri kalıyor..WG bu ayar noktasını bir tutturamıyor..ergen MAUS lar son moda..

Süper yazmışsın ya güldürdün beni, bacağı kırılmış deve gibi ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

quote:

Rocky bey şimdi zamanında sana neden kızıyorlardı anladın mı?

Bu oyunda en sinir bozucu şey noobların, bot ve hileli mod kullanıp avantaj elde edenlerin olması.

Daha dur senin çilen yeni başladı. Oyunuda bırakmazsın merak etme.

Ancak benim kıvamıma gelmen lazım yani, sıkılman

Ahmeeeeeetttt oyunda yalnız bırakma beni Ahmeeeettttt

Biraz eğlen de geri dön ahmeeeettt.

Ben bu oyunu tek başıma mı oynuyorum ahmeeeeetttt ?
  • teşk ederim
  • Aleycim 3 aydır oyuna pek girmiyorum. Nerede o eski günler. Sıkıldım mı ne ?

Dediğin gibi ara ara takılıyorum.

Belki şu ranked sistemiyle tekrar sahalara dönerim

• Ben artyden yeyip şok halindeyken ateş ettiğimde rakibi kesinlikle vurmuyor, uzak yakın önemli değil kaç kez denedim, ama rakip şoktayken vurunca çatır çatır gömüyor.
  • 
Sayfa: önceki 32513252325332543255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.