Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32493250325132523253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Type 5
  • spicide sattım emil 1 ide daha tankk mank kasmam ara vericem oyuna iyice berbat oldu 13 ağır tank ben almışım e50m karşısa e100 maus is7 is4 oyun diyor ki sürekli gold mermi at para içinde gunde 15 saat 8 tier premıum ile oyna premıum al yınede zarar et silecem oyunu düzelene kadar
  • güncelleme ile gelen tamir ilk yardım yangın kitleri 90 sn sonra tekrar kullanımı güzel olmuşşşşş amma amma her eskisinden daha sık mürettabat ölümleri her mermide parça arızası olmaya başladı yada ban öyle geliyor bilmiyorum...2 tamir 2 ilk yardım çantası 12 k , şu an indirimde olduğu için pek farkedilmiyor masraflara masraf katacak söyleyeyim wg yine çukkalıyacak paraları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKB_87 -- 30 Nisan 2017; 23:22:11 >
  • Ounda kac tane tamir veya saglik kiti kullanirsan kullan. oyun sonunda 1 tanesinin ucreti dusuyor
  • Yakın mesafeden vuramama-ıskalama-değil yada palet atma(örneğin scorpion gibi 8. Sınıfta DPM si en yüksek tank ile lorr 40 t yada amx 1390 a palet atma) olayına sanırım rng diyorlar maalesef

arttı yada giderek artıyor..başka oyunlarda insanların gerçekçiliği konuştuğu bugünlerde oyunun giderek çizgi filme dönüşmesi üzücü..oyunu HD yapmak değilki marifet..hakkımı çalmadan oynatmak..

Hep kazanayım demiyorum ama rng yi başka şekilde telafi etmeliler..10 m den ıskalatarak hakkımı yememeliler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafta içi şu anda oyun yine kırmızı ve ping 100 ün üzerinde..yazık ettiler.. World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    evet öyleymiy bugun farkettim
  • Arkadaşlar ben oyunu sildim. Birdaha asla indirmeyi düşünmüyorum. Sizede aynısını tavsiye ederim, silin gitsin şu oyunu, insanları enayi yerine koymak neymiş öğrensinler.

Uzun bir süredir oynuyorum. Bi tanka yöneliyorsun, herkes o tankı kullanmaya başlayınca hemen nerf geliyor peşinden. Bu sefer başka bir tanka yöneliyorsun, oda favori olduğunda onuda nerfliyorlar. O ara zaten eski tankı satıyorsun, ama oda ne? Kimse artık o tankı kullanmadığı için ağır buff vermişler o tanka. Sonra tekrar o tankı almak için para kasıyorsun bir müddet sonra yine nerfleniyor. Yeni bir tank sürüyorlar piyasaya, bariz üstün bir tank oluyor. Sonra herkes ona yüklenince hooop ''balans ayarı'' diye oda nerfleniyor. Bu döngü hiç bitmiyor. Oyuncularını bu kadar enayi ve aptal yerine koyan başka bir oyun varmı? İkiye bir tankların ayarlarını değiştirmek, ikiye bir oyunun en klasik tanklarını çöpe çevirmek, oyunun dengeleriyle bozmak, insanların uzun süre emek verdiği şeyleri biranda yoksaymak vs. Benim şikayetim pre hesap veya pre tanksız oyunu zor oynama meselesi değil, o normal bişey zaten. Benim sıkıntım oyunun bir tankı zorla sevdirmesi, ardından o tanktan zorla nefret ettirip başka bir tankı zorla sevdirmesi, mesele bu ya. Ki herkes tek bir tankla oynamasın, herkes tank kassın dursun maksatları bu. Her patch sonrası küfretmekten bıktım yeminle.

Ben kendime başka bir oyun arıyorum, size kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse butun Online oyunlarin carklari bu sekilde donuyor :) Buna alisman lazim ama birakmis hatta birakabilmis olmak da cidden cok onemli.
    Online ariyorsan HOTS denemelisin, offline biseylere bakiyorsanda ... bosver ya offline oyunmu kaldi bu devirde :D
  • Care tüm ağaçlardan x2 günlük deneyimleri kullanıp sindire sindire ilerlemek.

bu da burda dursun. ay boyunca olacak indirimler.
    https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/may-2017-sneak-peek/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 2 Mayıs 2017; 8:22:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarıda yazdığım eşeğin kulağına su kaçırmak-kantarın topuzunu kaçırmak bu işte.oyunla oynamak zorundalar çünkü kullanıcılardan uyarılar var zaten ancak böyle olursa olur bu iş.hep arty den şikayet ettim ama şikayet nedenim tek atışından değildi.o boyutta mermi atan makine elbette tek atmalıydı obj 140 a yada BCT ye yada amx50b ye..ama dağın öte yanına güdümlü füzenin gidebilceği noktaya atması hep yanlıştı..şimdi arty aldım(arty vurmak için aldım :)) tam mürettebatı oldu tek atmaya başladım şimdide dişlerini söktüleröldürmüyor sarhoş ediyor oyunda tepesinde lamba yanan tanklar güzel şölen oldu..olsun ama hala dağın öte yanına atan var..
    şimdi maus u titanyum dan yaptılar eksoz deliğinden mermi sokarsan tamam.. olmaz öyle şey..scorpıon ile 10 m den amx1390 a palet atıyorum replayimi izliyorum bende hata yok tank 5 skilli..ama işte olmuyor o zaman..bunca güncelleme yapıldı hala ince ayar yok..
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    Maus gibi zırhlı ve ağır tankların zaafı arty lerdi. Şimdi arty ler sinek vızıltısı gibi geliyodur. Zırhlı tanklara bayaa bi kıyak oldu. Zırhsız tanklar artylerin yeni gözdesi olacak. Yeni düzenleme gelir yakında. Rus arty ler maymun oldu resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

yukarıda yazdığım eşeğin kulağına su kaçırmak-kantarın topuzunu kaçırmak bu işte.oyunla oynamak zorundalar çünkü kullanıcılardan uyarılar var zaten ancak böyle olursa olur bu iş.hep arty den şikayet ettim ama şikayet nedenim tek atışından değildi.o boyutta mermi atan makine elbette tek atmalıydı obj 140 a yada BCT ye yada amx50b ye..ama dağın öte yanına güdümlü füzenin gidebilceği noktaya atması hep yanlıştı..şimdi arty aldım(arty vurmak için aldım :)) tam mürettebatı oldu tek atmaya başladım şimdide dişlerini söktüleröldürmüyor sarhoş ediyor oyunda tepesinde lamba yanan tanklar güzel şölen oldu..olsun ama hala dağın öte yanına atan var..
    şimdi maus u titanyum dan yaptılar eksoz deliğinden mermi sokarsan tamam.. olmaz öyle şey..scorpıon ile 10 m den amx1390 a palet atıyorum replayimi izliyorum bende hata yok tank 5 skilli..ama işte olmuyor o zaman..bunca güncelleme yapıldı hala ince ayar yok..

Bahsettiğim şey bu işte. T110e5 ile Mausla teke tek kaldım. Bide tier 10 arty desteğim var. Canım az olduğu için mausu spotlayıp arty ye yedirmeye çalışıyorum ama tier 10 arty vura vura 100-150 vuruyor maus gibi bir tanka. Paletini alıp kaçıyorum. 3 dk kaçtım yeminle. Ama arty 800 anca vurabildi o kadar atışta. Bu gerçekten çok saçma. Herif normal mermiyle kupoladan tak tak geçiriyor bana. Sonra bi açı veriyor, taretede açı veriyor, vur vurabilirsen mausu. İşte şimdi dediğim şey oldu. Eskiden maçlarda bu kadar maus olmazdı. Şimdi her maç 1-2 maus var her takımda. Bi müddet sonra onuda nerfleyecekler. Birkaç ay önce bu durum olsaydı, maus pek bişey yapamazdı bana, bende e5 le onu avlardım. Ozamanda o tank güçlüydü. Şimdi maus hayvan gibi oldu. Böyle yapacağına hepsini bir dengele sonra da oynama tankla bidaha, bi birini bi diğerini güçlendirmek beni oyundan soğuttu işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH POWER -- 2 Mayıs 2017; 12:01:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tank trade açılmış. yaşlı tog2 1750 gold ediyor. onu değişime versem yerine t6 pre alsam üste 2000 civarı gold gerekiyor.

alternatifler:

çinli type64

japon ht no6

çek skoda t40

isveç strv m42-57

strv en iyisi gibi görünüyor arada fakat isveç ağacı t8 den sonra ağır tank oluyor.

bu yönden bakınca çek veya çin daha iyi olacak gibi duruyor? onlar aynı tank tipinden devam ediyor. sizce ne yapmalıyım?

• BJK kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun...Marka/model/fiyat?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Sağolasın

Video'da yazıyor ya hocam marka,model özellikleri falan, 4.473 TL
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Kıymışsın paraya...2000 senesinde 1100 dolara p3 pc toplamıştım, dolar olarak hala uygun fiyatlar ama bizim paramız değersiz...

Ben alırsam önce ekip odasında haritaları filan gezicemde ağzım açık bakınırken oyunu kaçırmayayım...
  • quote:

Kıymışsın paraya...2000 senesinde 1100 dolara p3 pc toplamıştım, dolar olarak hala uygun fiyatlar ama bizim paramız değersiz...

Ben alırsam önce ekip odasında haritaları filan gezicemde ağzım açık bakınırken oyunu kaçırmayayım...

Valla artık dedim değiştirmenin zamanı geldi, hayır güncelleştirmeleri de almıyor artık, video izlerken, twitch izlerken kasıyor falan, eh almışken de iyisi olsun dedim. Şu an QB gibi Barış gibi 60'a sabitledim, XVM falan da kurdum diğeri kastırıyordu, 1080 60 fps'de de video çektim, cillop gibi oldu, darısı senin başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 2 Mayıs 2017; 23:59:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Sağolasın

Hocam neden laptop ayni paraya pc toplardin 7700k cpulu pc toplardın 6 yil her oyunu maksimum oynatirdi. Kendimi baltasiz balta gibi hissettim ama pc ye gore cok pahali oluyor laptoplar boyut ufaldigindan normal olarak. omrude kisa birde oyun oynarken yakin oldugundan kisir yapiyormus.

bu arada gule gule eskit ustte yazdiklarimi bosver

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Sağolasın

Hocam neden laptop ayni paraya pc toplardin 7700k cpulu pc toplardın 6 yil her oyunu maksimum oynatirdi. Kendimi baltasiz balta gibi hissettim ama pc ye gore cok pahali oluyor laptoplar boyut ufaldigindan normal olarak. omrude kisa birde oyun oynarken yakin oldugundan kisir yapiyormus.

bu arada gule gule eskit ustte yazdiklarimi bosver

Lcd monitörü falan da dahil edince bundan daha fazlaya mal oluyor. Ancak amd alırsan belki kafa kafaya geliyor. Zırt pırt da upgrade yapan birisi değilim eh taşıma da az da olsa önemli, o yüzden laptop tercih ettim.
  • 
Sayfa: önceki 32493250325132523253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.