Şimdi Ara

World kart Opet'te 50 TL Opet Puan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
7
Favori
4.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

cüzdan dan kampanyaya katılım yapıp OPET WORD ile yapıyoruz dimi?peki slipte mi yazdı yoksa mesaj mı geliyor telefona

Evet aynen öyle.
    Slipte Her iki kampanya ile ilgili bilgi yazdi. Telefona mesaj ise gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray5006 -- 16 Kasım 2017; 18:7:4 >
  • adiosluların opet puanlarıda son kullanma tarihinde silinirmi acaba?

buyrun burdan yakın
  • İyi kampanya.

• quote:

Orijinalden alıntı: koray5006

quote:

Orijinalden alıntı: samil422

" Opet puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez."

birleştirilemez deniyor arkadaşlar ,Opet Word kart ile 100 tl alıma 5 tl veriyor ya ,açıklamada bu ifade var yani 4x100 ile 50 tl ve her 100 e 5 tl birleşemez mi acaba?

Denedim bugun. 2 kampanyaya da ayni anda katildi.

opet kartmı almak gerekir birde cüzdan uygulaması nasıl yapılıyor. uygulamayı cep telefonuna indiriyorum benzin istasyonuna girdiğimde nasıl bir süreç işliyor?
  • Opet world kart aldiktan sonra cuzdan uygulamasini indiriyorsunuz ve uygulamaya giris yapip opet kampanyasina katil diyorsunuz.

Daha sonra opet istasyonuna gidip her zamanki gibi kredi kartiniz ile akaryakit aliyirsunuz.

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: firatsedat

adiosluların opet puanlarıda son kullanma tarihinde silinirmi acaba?

buyrun burdan yakın

hocam worldpuan vermicekki opet puan vericek yani sadece opetlerde harcayabileceğiz
  • Temassız ve bu kampanyanın birleşip birleşmediğini deneyip slip in fotosunu atar bir arkadaş artık :)
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Temassız bu ay sondu sanırım doğrumu bu post yaygınmı nasıl durum

• Opet worl kartla her 100tl ye 5 tl icin herhangibi katilim yapiyozmu.mesaj falan biryere gonderiyozmu .cuzdanda opet 50tl puan icin katil var ama her 100tl ye 5tl icin yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: leon6325

Opet worl kartla her 100tl ye 5 tl icin herhangibi katilim yapiyozmu.mesaj falan biryere gonderiyozmu .cuzdanda opet 50tl puan icin katil var ama her 100tl ye 5tl icin yok.

Hemen yatar. Birşey yapmanıza gerek yok...

World kart  Opet'te 50 TL Opet Puan!

• temassızdan kastettiğiniz nfc telefon u yakınlaştırıp ile ödeme mi yoksa kartı yaklaştırıp şifre girmeden ödeme mi?
  • cengos07 C kullanıcısına yanıt
    Tskur ederim sagolun

• Yüzde 17,5👍

• Bugün üye işyerinden 100tl'lik ilk alışverişi yaptım resimdeki mesaj geldi. Toplam 50 TL değil mi. Cüzdandan katılım sağladım. 20 tl daha sonra mi gelicek?
    World kart  Opet'te 50 TL Opet Puan!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtilla -- 18 Kasım 2017; 12:32:53 >
  • Merhaba arkadaşlar, World Platinum ve Adios Premium kart kullanıyorum. Opet World Card alırsam kart ücreti öder miyim?
  • 3 kere 100 tl aldım biri geçersizmiş, çünkü opetlerden biri farklı pos cihazı kullanmış. adi ve bayağı bir durum, gitti 100 tl
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    NFC ile ödemede.

bugun opete gittim pompacı geldi 100 tl alıcam ama bir sorayım dedim mobil ödemede varmı diye burdan yapıyoruz telefonuna mesaj gelicek filan, dedim o değil ben sorayım geliyorum, yokmuş bende çevirdim kontağı gidiyorum o sıra bi ses pompacı kaputa vuruyor meğer adam basmış mazotu dur demeye kalmadan 75tl lik koymuş dedim 100e tamam bari Başka world kartla ödedim, eve gelince ypkr i aradım sonraki ödemeleri opet world dan devam edebilirmişim kampanya müşteri bazındaymış, bidaha arabayı pompaya yanaştırmıyacağım

• opet word kart dahil değil demiş bir arkadaş başka sayfada ,kampanya şartlarında da dahil değildir diye bir

ibare göremedim, opet word kartla alım yapıp hem 100 tl den 5 tl kazanan hemde 4x100 e katılıyor mu acep,

yani her ikizine de katılınabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.