Şimdi Ara

World kart Opet'te 50 TL Opet Puan! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
7
Favori
4.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce farklı banka pos cihazı üzerinden NFC li ödemeye puan geldiğini söyleyenler vardı.
    Ne derece doğrudur bilmiyorum?
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Mh nin dediği kart bazında olmadığı müşteri bazında olduğu ama gene de opetworld le alın bidaha arayın bakalım dedi

kampanya ya ow kart katılamaz demiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette dahil hocam,,, tecrübeyle sabit,,,

• hangi istasyonların world üyesi olduğunu nereden bulabiliriz. sitede bulmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otisabi44 -- 21 Kasım 2017; 13:48:15 >
  • gidince soracaksın world posu var mı diye.
  • arkadaşlar bu opet word kartı ile alıpta her ikisinede katılınıyormu test eden var mı müşteri hizmetleri kesin bişey söylemiyor.

hem 4x100 tl alıma 50 tl opet puan + her 100 tl ye 5 tl opet puan aynı anda kabul ediyor mu?

World kart  Opet'te 50 TL Opet Puan!
  • 50 lpg 50 benzin alsak. pos tan tek 100 tl çektirsek olur mu acaba? ayrıca gelen yakıt puanlar lpg de geçerli oluyor mu?
  • Kampanyaya katılan istasyonların listesi daha önce yayınlanıyordu bu sefer göremedim world üye işyeri olmasının yanında kampanyaya katılma şartı da var kolay bir yolu yok mu bu işin?

oluyor
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

50 lpg 50 benzin alsak. pos tan tek 100 tl çektirsek olur mu acaba? ayrıca gelen yakıt puanlar lpg de geçerli oluyor mu?

Bunu ben de OPET worldcard için merak ediyorum. 50 lira benzin 50 lira lpg alırsak 100 lira için 5 lira olan puandan faydalanabilir miyiz acaba?
    Diğer kampanya yani 400 için 50 olan sorunsuz olur diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • simdi mazot aldim hem 5 tl kazandiniz hemde 50 tl puan kampanyasina katildim sorun yok yani fakat 5 tl icin 4 defa daha alin 20 tl kazanin yazdi (3 defa yazmasi gerekirdi) not:opet word kartla alim yaptim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 26 Kasım 2017; 16:14:42 >
  • Opet puan nedir? World puan yükleyecekler ve biz sadece Opette mi harcayacağız? Yoksa Opetten kart mı çıkarmamız gerekiyor?
  • QRX kullanıcısına yanıt
    sadece opetlerde geçen world puanlar yakıt puan olarak görünür ekstrede
    Aynı şeyiler bendede yazdı aradım M.hizmetleri ni 3 defa daha alın dedi

• Opet kartımda var normal yapı kredi kredi kartımda.Yapı kredi cüzdan uygulamasını indirdim ve katıla tıkladım.Hangi kartımla katıldığımı nasıl anlıyorum?Çünkü sistemde kayıtlı 2 kartım var

• quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

Opet kartımda var normal yapı kredi kredi kartımda.Yapı kredi cüzdan uygulamasını indirdim ve katıla tıkladım.Hangi kartımla katıldığımı nasıl anlıyorum?Çünkü sistemde kayıtlı 2 kartım var

Kardesim ayni durum mu bilmiyorum ama belki fikir verir.Ben bazi kampanyalara ki bu genellikle 6*100 'e 50 oluyor.Hem Tl kart ile hem de adios ile katiliyorum.Puanlar adiosa yatiyor.Otomatik odeme kampanyasina Tlkart ile katildim.Puan adiosa yattim.Sanirim musteri numarasi onemli olan.Ikisi ile de yapsan puan tek karta yatiyor sanirim.

• evet aynen aynı kişiye ait kartlarda puanlar ortak tek karta yatar yani cüzdanda bütün kartlarınız görünür fakat tek puan kazanırsınız .her karta ayrı puan gelmez
  • Buradaki istasyonda kampanya görseli mevcut. Yalnız Albaraka World Card POS'u var. Bir kere 100 tl alışveriş yaptım ama slipte herhangi bir bilgi çıkmadı. Benzeri durumla karşılaşan var mı? Alışveriş dahil oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 5 Aralık 2017; 16:48:24 >
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Benzer durum total kampanyasında başıma geldi puan sorunsuz yattı afiş varsa dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxshadow -- 7 Aralık 2017; 8:19:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.