Şimdi Ara

World kart Opet'te 50 TL Opet Puan! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
7
Favori
4.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sabah kullandım sorunsuz puan hemen pos cihazında göründü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opet puanları kartaki world puanlarla birlikte görünüyor. Dün sorunsuz bir şeklide puan sorgulatıp kullandım.
  • Bütün puanları sorunsuz bir şekilde tek seferde kullandım. Puanları görmek için pompa kısmına girmek gerekiyor pos cihazinda. Bu da yakıt aldıktan sonra mümkün.

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Pompadanmı hallediyorsunuz. Anlamadım. Nasıl aldığınızı adım adım anlatırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

Pompadanmı hallediyorsunuz. Anlamadım. Nasıl aldığınızı adım adım anlatırsanız sevinirim.

Gördüğüm kadarıyla anlatayım hocam.
    Önce yakıt alıyorsunuz, sonra görevli kartı pos cihazına sokuyor. Orada iki seçenek çıkıyor, 1 pompa 2 market şeklinde. Pompa kısmını seçtikten sonra araç hangi pompadan yakıt aldıysa onu seçip puan kısmına ilerliyor.
    Benim kartımda 3 farklı puan vardı, biri normal worldpuan yaklaşık 80 lira falan, diğeri OPET kampanyasında kazandığım 50 lira puan, diğeri de OPET worldkartın kendi yüzde beş özelliği ile biriken son kullanma tarihi olmayan puan. Pos makinesinde puan sorgulandığında üçü toplam olarak göründü, ayrı ayrı değiller.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. pos cihazı dükkanın içindeki pos cihazımı yoksa pompanın üzerindeki pos cihazımı?
  • Y.Sarıyıldız kullanıcısına yanıt
    Dükkan içindeki

• Ozaman once yakiti alip sonra puani cekdircez demekki

• Konu netleşti mi arkadaşlar? Hala sorun yaşayan var mı? Ben ikinci defa denemedim henüz
  • 50 liralık benzin alacağız. yüklenip kullanılabileceği kesin mi? benzini alıp para vermek zorunda kalmayalım. zaten ayda yılda bir alıyor. boş yere depoyu doldurmasın.
  • Bende merak ediyorum bende 2 ci kez gitmedim daha 50tl gaz alicam sonra normal cektirmeyelim puani kullanamayip

• Bugün adios karta yatan puanı kullandım. Sorun olmadi

• Ya arkadaslar ben hala anlamadim gidip puandan 50 liralık odeme alin mi dicez nasil olacak ilk gittigimde sadece benim kendime ait normal wp gorebildiler

• quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

Ya arkadaslar ben hala anlamadim gidip puandan 50 liralık odeme alin mi dicez nasil olacak ilk gittigimde sadece benim kendime ait normal wp gorebildiler

Dün yakıtı almadan durumu anlattım sıkıntı yok abi hallederiz dediler. Yakıtı aldım marketteki görevliye söyledim işlem 10 sn sürdü hemen halletti sorun cıkmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.