Şimdi Ara

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
13
Favori
12.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wo Long: Fallen Dynasty için Demo Sürüm Geliyor: Tüm Platformlarda Geçerli

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU

Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team NINJA tarafından oyunculara sunulacak olan souls-like aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için bir demo sürüm yayınlanacak. Bu demo, 24 Şubat'ta tüm platformlarda geçerli olacak ve tüm kullanıcılar ücretsiz olarak oyunun bir kısmını deneyimleyebilecek.

Demo kayıtları tam sürüme aktarılabilecek

24 Şubat'ta tüm platformlarda yayınlanacak olan demo sürümünden kaydedilen veriler, oyunun tam sürümüne aktarılabilecek. Yani buradaki ilerlemeniz, elde ettiğiniz eşyalar ve daha fazlasını tam sürüme taşıyabileceksiniz. Öte yandan demoyu indiren ve oynayan kullanıcılar, tam oyunda geçerli olacak indirilebilir paket olan "Crouching Dragon Helmet" içeriğine erişim elde edecek.

Wo Long: Fallen Dynasty, Bloodborne'un yapımcısı Masaaki Yamagiwa ve Nioh'un yapımcısı Fumihiko Yasuda'dan yeni soluklu bir fantezi aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun, hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir askerin dramatik ve aksiyon dolu hikayesini konu alıyor. 

• A r c h A n g e L. kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam

• Oyunun PC fiyatı arttı konsol fiyatlarının da artması yakındır. Almak isteyen bence beklemeden almalı.

• Wo Long: Fallen Dynasty - Launch Trailer | PS5 & PS4 Games

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONUPlayStationyoutube
    https://store.playstation.com/en-us/concept/10004116 Watch the official launch trailer of Wo Long: Fallen Dynasty and get a glimpse of the dark Three Kingdoms infested with demons, but from the depths of darkness, a dragon soars. Will you be the dragon that soars or the one facing it? Game Available March 3, 2023 Pre-orders available now, as well as purchase bonuses. A demo is available from Feb. 24 through March 26, 2023 on the PlayStation®5 and PlayStation®4, #ps4 #ps5 #ps4games #ps5games #wolongfallendynasty Rated Mature
    https://www.youtube.com/watch?v=SRVpKHNjW4Q
  • demosunu indiren oldumu

• Ben demoyu indirdim 20 dakika bakabildim vuruş hissi gameplay harika duruyor sekiro yu çok andırıyor bence iyi bir oyun olacak
  • Unchartedx kullanıcısına yanıt
    İkinci demoda coop yok galiba coop yaptınız mı
  • 2 saatimi yedi ama topuzunu sırtıma taktım. Oyun hayli keyifli. Nioh'un üstüne koyup eksiklerine de iyi çalışmış gibiler şu ana kadar.

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU
  • Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU

Demo'da toplam 3 Boss var. Oldukça akıcı bir oynanışa sahip. Silah çeşitliliği yeterli sayılabilir. Bir önceki Demo'yu da oynamıştım. Nioh 2'den çok daha iyi olmuş. Sekiro'dan Mikiri Counter'ı almışlar. Ortaya güzel bir iş çıkmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sine-FİL kullanıcısına yanıt

coop yapabildinmi hocam

• Gerek duymadım aslında çünkü ilk Boss hariç ikinci kez denediğim olmadı. Organik bir şekilde Faz atlayan Boss'ları oyuna iyi yedirmişler.

• 1 saat kadar oynadım baya hoşuma gitti nioh oyunundan daha çok beğendim.Sanırım nioh sekiro karışımı bir oyun yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan3734 -- 25 Şubat 2023; 14:10:30 >
  • sercan3734 kullanıcısına yanıt
    Bende beğendim daha çeşitli kombat
    Kesinlikle zorluğu ise tam tadında bence souls like aksine daha aksiyon odaklı bir oyun yapmışlar gibi geldi bana zorlanmadım çok eğlendim
  • Normalde souls like oyunlarını sevmiyorum zor olduğundan ama bu oyuna nedensizce yükseldim aksiyon gibi duruyor
    Hocam demoyu ps5te indiremiyorum, download aktif olmuyor neden olabilir acaba? Nasil indirdiniz?
  • hunace kullanıcısına yanıt

Ben mobil uygulamadan indirmiştim mobilden deneyin.

• Demo gayet güzel oyunun gameplayı muazzam bence yalnız başkalarının oyununa gidemedim aratıyorum kimsede gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Braveheart_44 -- 26 Şubat 2023; 18:26:54 >
  • Oyun muhtesem olmus, sekirodan beri bekledigim muazzam oyun hosgeldin. On siparis vermistim zaten,sifir pismanlik..
  • hunace kullanıcısına yanıt

Forspoken atomic hearts vs son zamanlarda çıkan oyunlara göre wo long goty adayı gibi geldi bana

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.