Şimdi Ara

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
13
Favori
12.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wo Long: Fallen Dynasty - The Final Preview | IGN First

IGNyoutube
    Check out our final preview for Wo Long: Fallen Dynasty, the upcoming action-RPG from Team Ninja (makers of Nioh and Ninja Gaiden). Wo Long: Fallen Dynasty might be an action game, but after playing through brand new areas for about five hours, I went away realizing that it innovates on the exploration loop in Soulsborne games, more than anything else. Previewed by Esra Krabbe. Wo Long: Fallen Dynasty will be released on March 3, 2023 for PC, PS5, Xbox Series X|S, PS4, and Xbox One. It will be available on Xbox Game Pass day one. Wo Long: Fallen Dynasty is January 2023's IGN First! Stay tuned for more exclusive coverage. #IGN #Gaming #WoLongFallenDynasty
    https://www.youtube.com/watch?v=yzHdVQY_Eb8
  • Wo Long: Fallen Dynasty - Official Story Trailer

IGNyoutube
    The latest trailer for Wo Long: Fallen Dynasty, learn about the story and get another look at the action from this upcoming dark fantasy action game. In Wo Long: Fallen Dynasty, the story follows a nameless militia soldier who confronts a conspiracy surrounding a potent elixir with mysterious powers. Along the way, the soldier not only confronts countless demons and monsters, but famous warlords and military masterminds from history, including Liu Bei, Cao Cao, and Sun Jian. Wo Long: Fallen Dynasty will be available on March 3, 2023, on Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, on PC via Windows and Steam, and will be available day one with Xbox Game Pass on console and PC. #IGN #Gaming #WoLongFallenDynasty
    https://www.youtube.com/watch?v=cCSCpPYXd7Y
  • Wo Long: Fallen Dynasty: High-Level Superplay with Epic Boss Battle – IGN First

IGNyoutube
    Take a look at a playthrough of Wo Long: Fallen Dynasty by one of Team Ninja’s developers of mid-game stage Hulaoguan Pass. Here you'll get a look at what higher-level gameplay looks like in the upcoming soulslike, which will be released for PC, PlayStation platforms, and Xbox platforms (including day-one on Xbox Game Pass) on March 3. #IGN #Gaming #WoLongFallenDynasty
    https://www.youtube.com/watch?v=yBUEbBrLmXY
  • Wo Long: Fallen Dynasty - Exclusive Opening Cutscene | IGN First

IGNyoutube
    Watch the opening cutscene for Wo Long: Fallen Dynasty, the upcoming soulsborne action-RPG from acclaimed developer Team Ninja, ahead of its March 3 release date for PC, PlayStation, and Xbox (including day one on Xbox Game Pass). #IGN #Gaming #WoLongFallenDynasty
    https://www.youtube.com/watch?v=_ukvJKKGg4U
  • Bu oyunda sekiro havası seziyorum baya zorlayacak gibi ön siparişi geçtik bakalım beklemedeyiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LeonHeart_06 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok iyi duruyor umarım sorunsuz çıkış yapar 1 ay kaldı diyebiliriz merakla bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar bu oyun neden gamepass'e ilk gün geliyor. Yanlis anlamayin buna uzuluyor degilim ama, 3A kalitesinde oyunlar genelde ilk gun gamepass'e gelmiyor. Oyun cok guzel duruyor, on siparis vermeyi dusunuyorum ama ilk gun gamepass'e gelmesi acaba kaliteden ve oyun uzunlugundan odun mu veriyorlar sorusunu getiriyor aklima. İnsallah dolu dolu yeniden bir sekiro oynariz. Cok isterim ama tek tereddutum gamepass'e gelecek olmasi. Genelde 2A veya daha alti oyunlar gamepass'e ilk gun geliyor. Lutfen sekiro nioh ayarinda bir oyun olsun lutfen.

• hunace kullanıcısına yanıt

kafan rahat olsun hocam. saatlerce demosunu oynadım, gönül rahatlıgıyla alabilirsin çok güzel bir oyun bizleri bekliyor şuan tek bekledigim oyun

Demoyu oynadım nioh sekiro gibi üstdüzey Bi oyun beklentisi hayalkırıklığı yaratır söyliyim benim yorumum meh işte benimde dikkatimi çekti wo long gamepass deyvan rise of ronin ps ex acaba neden 😬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Braveheart_44 -- 27 Ocak 2023; 13:6:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciksinda oynayalim yau geri sayima bakiyorum her gun ...

• Braveheart_44 kullanıcısına yanıt

Niohdan daha iyi gibi sanki, sekiro başka bir seviye onla hiç bir oyun kıyaslanmaz :)

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Demoda gördüğüm kadarıyla üstdüzey bir oyun değil mobil oyun kivamindaydi oyundaki hantallık baya canımı sıkmıştı geympess te olması zaten buz gibi soğuttu oyundan 700 papel vermem bu oyuna kiralayıp oynicam bakalım hakederse eklerim kütüphaneye

Hocam siz soyleyince simdi "rise of ronin'e" baktim. Tamam iste budur dedim, acik dunya silah-kilic karisimi oynanis, hikayesi on planda, 3A RPG oyunu. Wo long tam olarak 2A bir oyun, su an kafamda oturdu. Gamepass'e eldeki assetlerle hizlica bir oyun cikariyorlar. Oyun kotu degil, oynanisi da zevkli duruyor, sikinti yok. Ancak oyle buyuk capli bir 3A oyun olmayacak su anki izlenimimle. Cunku rise of ronin ile wo long dynasty arasindaki fark ortaya cikiyor karsilastirmali bakinca. Rise of ronin de 2024 diyor yuh be kardesim. Cok var. Mecbur wo long oynayacagiz.

Hocam oyunun ilk gün gamepass gelmesi kötü olduğu anlamına mı gelir ben anlamadım. Xbox bir çok oyunu ilk günden servise koymaya başladı zaten bir de bu oyun nioh tarzını çok andırıyor nioh ise çok sevilen bir seri. Bu oyunu nioh dan daha iyi buldum ben muhtemelen 80 85 arası bir oyun gelecek bu da güzel rakam. Tabi performans vb sorunlardan arınmış çıkarsa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Unchartedx kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam ilk gun gamepasse gelmesi tabiki kotu oldugu anlamina gelmez haklisiniz. Gamepassim var zaten oradan oynamak daha ekonomik de olur. Ancak gamepasse ilk gun gelen oyunlar genelde 3A oyunlar olmuyor, daha once buyuk butceli oyunlar nadiren gamepasse geldi. O yuzden acaba bu da kucuk butceli, biraz oldu bittiye gelmis, araya skstrlms bir oyun olur mu endisesine kapildim. Yoksa oyun iyi duruyor, iyi de cikar ins. Dedigim gibi 2A bir oyun gibi olabilir. Keske 3A olsa..

Kelimesi kelimesine katılıyorum souls oyununda grafik aranmazcılardanım ama bu kadarda kötü olmamalı niohun grafik daha iyi bence hadi üstüne koymadiniz e baba geriye gitmişsiniz buda senin yazdıklarını sonuna kadar tasdikliyor

hocam sende öldürdün resmen, oynamasak inanacagız adı üstünde demo, grafiklerinin niohtan kötü olduguna katılmıyorum ful sürüm çıkınca daha net belli olur.

• Herkesin hayatına kimse karışamaz ben beğenmedim sen beğenmiş olabilirsin benim şahsi fikrim nioh sekiro çakması yan sanayi gibi bişey olmuş oyun umarım oyun çıktığında dediğin gibi olur bunu en çok ben isterim

• karışma falan yok! kardeşim nioh!un grafikleri daha iyi dedin, her iki oyunu saatlerce oynadım gözlerim kanaya kanaya, oynanış olarak mükemmel degil fakat iyi ben sadece senin abartıgını düşünüyorum

• Nioh derken 2yi diyorum yanlış anlaşılmasın abartıyorum çünkü bu oyun bu nesile yakışmıyor grafik olarak bu arada nioh nioh2 binlerce saatim war işkembeden sallamıyorum bu oyun nioh kadar iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Braveheart_44 -- 30 Ocak 2023; 15:25:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.