Şimdi Ara

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
13
Favori
12.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Wo Long: Fallen Dynasty, Complete Edition ile 7 Şubat'ta Geliyor

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU

Yayıncılığını Koei Tecmo ve geliştiriciliğini Team NINJA ekibinin üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir sürüm geliyor. Oyunun Complete Edition sürümü 7 Şubat tarihinde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni sürüm hem ana oyunu hem de tüm genişletmeleri ve bonusları içeriyor 

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition belirtilen tarihte PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapmayı bekliyor. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft mağazası üzerinden yayınlanacak.

Bu sürüm içerisinde "Battle of Zhongyuan", "Conqueror of Jiangdong" ve "Upheaval in Jingxiang" genişletmeleri, "Qinglong Armor Set", "Zhuque Armor Set" ve "Baihu Armor Set" yer alıyor. Bunun yanı sıra bonus indirilebilir içerik öğeleri ve Shiji (mini haritadaki bayrakların yerlerini gösterir) bulunuyor.

Kaynak : Gematsu

• Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONUTeam NINJA Studioyoutube
    Visit the website for more information - teamninja-studio.com/wolong/us/ce/ Start your journey into the dark Three Kingdoms with Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition. It includes the main game and all three DLC packs in a single affordable package. Can you completely overcome the odds of deadly combat? The Complete Edition is available now on PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam®, and the Microsoft Store. #wolongfallendynasty #WoLongCE #TeamNINJA
    https://www.youtube.com/watch?v=2odHwyi49t8
  • Collectiblelar topla topla bitmedi abuk subuk yerlere koymuşlar, neyseki platinledim direkt sildim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Oyun çok zor mu kanka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Yardimli oynarsan zor degil, bir tek level 100luk gorevler var 5 boss ust uste geliyor onda da saglam birini bulursan gecersin, tek başına işkence olur.

• Wo Long: Fallen Dynasty dünya çapında 5 milyondan fazla oyuncuya ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 15 Mart 2024; 5:54:52 >
  • yeni serüven sarar bu oyun :)

• Oyunun şu ana kadar ki en zor iki bossu diyebilirim yarısına geldim sayılır yanıma hiç müttefik almadan oynuyorum birebir mücadeleden hoşlandığım için biraz bu yüzden uğraştirdi sekiro sever olarak oyuna bayıldım

Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU Wo Long: Fallen Dynasty | PS4 - PS5 | ANA KONU

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Deflect kısmına alışınca kolaylaşıyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Deflect kısmına alışınca kolaylaşıyor oyun
    Bazen deflect yapmayın pata küte oynuyorsun ister istemez zor oluyor haliyle

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.