Şimdi Ara

Witcher 3 Resmi olarak Türkçe oluyor [BİLGİLENDİRME İLK SAYFADA] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
6
Favori
20.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Şahsen hiç bir zaman geleceğini sanmıyorum malesef

Bi arkadaş yazmïştı CD Projekt RED e mail yollamış geliceğini yazmışlar demişti. Gelmemesinin ne sebebi olabilir ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler su oyunun rus psn deki standart surumunu alip oynayan yokmu turkce altyazi varmi yokmu belli deil

Goty versiyonun cusa kodu turkiye psnle ayni ama eski versiyonunki farkli rus psn den alipta turkce altyazidan olmak var fiyat suan cok iyi goty versiyonu dusunmeyenler icin yalniz altyazi belirsizligi insanin aklini bulandiriyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi psnlerde türkçe var acaba ?Birde game of the year edition'un avantajı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erengiray1

Hangi psnlerde türkçe var acaba ?Birde game of the year edition'un avantajı nedir ?

Us psn de yok ben ordan almıştım hala gelicek diye bekliyorum. Bu pakette dlc ler mevcut hocam herşey dahil yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadas YOK beceremiyorum su oyunu ya . gelmisim 6 lvl e silahlarimi guclendirdim. 7.lvl de kurtadami bi turlu yenemiyorum. BIR DE kasar gibi cani yenilenmiyor mu. ZATEN Bana combat sistemi Facia geliyor. Birakiyorum su lanet olasi oyunu. Belki 10 sene sonra tekrar ederim. Bu kadar cildirmadim Bloodborne da Ya seni 2 kere aldigim gune lanet olsun oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Yok arkadas YOK beceremiyorum su oyunu ya . gelmisim 6 lvl e silahlarimi guclendirdim. 7.lvl de kurtadami bi turlu yenemiyorum. BIR DE kasar gibi cani yenilenmiyor mu. ZATEN Bana combat sistemi Facia geliyor. Birakiyorum su lanet olasi oyunu. Belki 10 sene sonra tekrar ederim. Bu kadar cildirmadim Bloodborne da Ya seni 2 kere aldigim gune lanet olsun oyun

Sag analog ile kurt adami sabitle, sana saldirirken arkasina dash yap ve iksir olarak da kalkan kullan çok basit witcher ben hic zorlanmadim 18 levelim, bir de o kurt adamin zayif yonleri vardi iksir ve buyu googledan bakiver.

• Ağır gelmiş oyun senin kapasitene göre.Cod ya da pes oynamaya benzemez

• Sabırla devam edin

• Endonezya psnde de turkce altyazı yok hangisinde var arkadaşlar?

• kutulu Türkçe sürümü ne zaman çıkacak?
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    kutulu sürümü çıktı zaten GOTY sürümü arat online satış sitelerinde
  • erdem1272 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağol yarın bir bakayım avmlere
  • Arkadaşlar tr psn den standart sürümü alsak tr altyazı seçeneği varmı yoksa goty sürümünde mi var sadece?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackmurder36

Arkadaşlar tr psn den standart sürümü alsak tr altyazı seçeneği varmı yoksa goty sürümünde mi var sadece?

standart sürümde de var
  • Store da iki kat fiyat farkı var ama dediğin gibi dlc ler iyi görünüyor bakayım goty alayım olmassa

• blackmurder36 B kullanıcısına yanıt
    dlc'ler iyi degil, resmen muazzam. ona gore alin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 16 Eylül 2016; 9:37:44 >
  • Goty aldım iniyor teşekkürler

• Türkçe için en ucuz nereden almak lazım?

• Arkadaşlar ps4 için The Witcher 3 GOTY versiyonunu kutulu olarak nereden alabilirim hic biyerde bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

Arkadaşlar ps4 için The Witcher 3 GOTY versiyonunu kutulu olarak nereden alabilirim hic biyerde bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

Güvenlihttp://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps4-the-witcher-3-wild-hunt-goty-edition-turkce-238677612?gclid=CLnrwYTJms8CFUlmGwod67gHNQ&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253727*22324027407*58375879047*pla**pla-79003803327&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.